Rasistički ispad Milice Dabović: Crnkinja igra za Srbiju!?

Ma nije valjda?
I kako ono ti reče, sa Micom nepismenicom smo pobedili Tursku a sad igra ova?
A tad nije igrala ona?
Nisam ja nervozan uopšte, samo ukazujem na rasizam koji izvire iz nekih komentara ovde.
Stvari treba nazvati pravim imenom, zar ne?

Наравно да треба назвати ствари правим именом , то што неко једну особу превенствено и једно због боје коже, фаворититизује у односу на целу нацију .сматра је више вредном него комплет нацију а при томе не дајући ни прилику другима да се покажу ..то је расизам а не ово што еј Милица рекла
 
Оног ко је довео треба да на суд , да обајсни због чега и по ком основу је ова црнкњиа вреднија од свих осталих девојак у Србији .

и да због овог потезе ОДГОВАРА и испалти одштету свакој српској девојчици која машта да ће да игра за репрезентацију и онда се њени снови сруше
јер види неправду ..Види да није битно да има снове ,д а воли своју земљу и да има таленат , него је битан искључиво визуелни ефекат и ТРЕНД .

Спорт је дефитнитивно постао бизнис .

Шта је следеће да се испуне сви болесни стандарди Западног света.
auuuuuuuuuu..............A što Matić igra u reprezentaciji umesto mog sina koji isto ume da šutne loptu?
To treba na sud, da se isplati odšteta mom sinu što mu Matić zauzima mesto.
Nema veze što je Matić Srbin, ne može to tako da se diskriminiše, zar ne?
Ili u ovom slučaju važi stručnost selektora a u ovom drugom ne važi?
Stvarno si glu.pa..................Čuj na sud..........odšteta.....:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
мени је мало пре напумпана та фама дас у црнкиње најбоље кошаркашице , можда јесу у САД али у Србији репрезентација треба да буде састављена исључиво од српских девојка и девојака словенског порекла..
Од задњих 10 Светских Првенстава, Американке су освојиле 7 златних медаља.
Од укупно 18 СП-а у историји, Американке су освојиле 10 златних медаља, 1 сребро и 2 бронзе.
Тако да...фама није напумпана.

Генерално ово је велики проблем који је постао доста изражен преотеклих година .Видимо да српски мушкарци доводе и глорификују жене других раса и нација ..добро ово нема везе са темом , али и има ..тако се ствара тај стандард визелног кавалитета ..
Због чега је проблем? Све је то лепо кад се људи разних нација воле. :D
Зашто је она способнија јер је црнкиња , него нека српска девојка ..

Чему то и до када ово има намеру да се шири .
То је појава присутна широм света и у свим спортовима, мушким и женским.
 
Расно мешање је врло лепа ствар.
Ех кад би сви на планети били једне боје...

:hahaha:

Видиш , са тобом и не вреди да дискутујем јер си овим показао да ти у ствари браниш свој фетиш а не став о спорту и ко треба да игра у репрезентацији .

Промовисање других као НАДНАЦИЈЕ је ствари личног комплекса појединица ,у овом случају твог .

Не , нема НАД нације и ова није доведена јер је боља од целе Србије , него искључиво због постизања визелног ефекта .

жалоссно , али истинито .нема плаћају порески обвезници визуалне ефекте
 
Видиш , са тобом и не вреди да дискутујем јер си овим показао да ти у ствари браниш свој фетиш а не став о спорту и ко треба да игра у репрезентацији .

Промовисање других као НАДНАЦИЈЕ је ствари личног комплекса појединица ,у овом случају твог .

Не , нема НАД нације и ова није доведена јер је боља од целе Србије , него искључиво због постизања визелног ефекта .

жалоссно , али истинито .нема плаћају порески обвезници визуалне ефекте
О чему ти причаш?
Мени једноставно не смета мешање нација. Не видим никакав проблем и не сматрам да је то икакав фетиш.
О каквим визуелним ефектима ти причаш? Знаш ли ти уопште шта о тој девојци, осим да је црнкиња? Знаш ли каква је кошаркашица и знаш ли њене мотиве за играње овде? Вероватно не знаш, али настављаш да лупаш.
Уосталом, ја сам врло јасно рекао да сам ПРОТИВ довођења странаца у репрезентацију, али ти не слушаш.
А ти такође игноришеш чињеницу да странци су већ увелико играли за нашу репрезентацију. Али теби не сметају белци, већ само црнци. И зато си расиста.
 
Ma nije valjda?
I kako ono ti reče, sa Micom nepismenicom smo pobedili Tursku a sad igra ova?
A tad nije igrala ona?
Nisam ja nervozan uopšte, samo ukazujem na rasizam koji izvire iz nekih komentara ovde.
Stvari treba nazvati pravim imenom, zar ne?

I ja samo ukazujem na to da smo tada bili 5 puta bolji i to sa tom kako kazes nepismenom Micom na istoj poziciji na kojoj igra Yvonne.

I ko je kriv sto se nista nije uradilo za 5 godina ako ne selektor i savez. Nije sigurno Mica.
 
I ja samo ukazujem na to da smo tada bili 5 puta bolji i to sa tom kako kazes nepismenom Micom na istoj poziciji na kojoj igra Yvonne.

I ko je kriv sto se nista nije uradilo za 5 godina ako ne selektor i savez. Nije sigurno Mica.
Bili smo bolji'
Nikada nijednu medalju ne bi uzeli da nije Danijela Pejdž igrala za Srbiju.Reprezentacija je bila odlično popunjena osim na poziciji na kojoj igra ona, Crvendakićka je bila suviše mlada i mekana, Milovanovićka slaba u odbrani i bez skočnosti...
Isto tako danas reprezentacija nema pravu pretnju sa pozicije jedan, i ova devojka je dovedena da to odigra..
Ne vidim bilo kakav prolbem u tome.
 
Не , нема НАД нације и ова није доведена јер је боља од целе Србије , него искључиво због постизања визелног ефекта .

Kao i u većini drugih priča ti nemaš pojma. Devojka je dovedena jer smo na toj poziciji odavno deficitarni i nemamo dovoljno kvalitetno rešenje. Prošli put je bila Pejdz koja je bila belkinja i tada nisi imala problema sa vizuelnim efektima.Zato ti jesi rasista a i komunista.
 
Bili smo bolji'
Nikada nijednu medalju ne bi uzeli da nije Danijela Pejdž igrala za Srbiju.Reprezentacija je bila odlično popunjena osim na poziciji na kojoj igra ona, Crvendakićka je bila suviše mlada i mekana, Milovanovićka slaba u odbrani i bez skočnosti...
Isto tako danas reprezentacija nema pravu pretnju sa pozicije jedan, i ova devojka je dovedena da to odigra..
Ne vidim bilo kakav prolbem u tome.

Ma bas nijednu. Nikada. Jesi li siguran. Da nisi mozda zaboravio na bronzu na EP u Beogradu u Areni na prvenstvu na kom ni Danielle Page, a nijedna druga strankinja nije igrala za Srbiju.
 

Back
Top