Radovan Karadžić - srpski ptić

Нити су побијена деца нити су побијени старци.
Шта си ти мислио, 3 године кољу све што мрда и носи српско име и онда кад је дошло време за наплату дугова онда ајмо на суд ајмо правда.
 
Bilo je takvih budaletina, niko to ne porice, ali vecina su, ipak, bili civili, pre svega zene i deca.
Moramo se suociti kao drustvo sa Srebrenicom, kako god okrenes.

Није тачно. У извјештајима које су радили хашки истражиоци и који су достављени адвокатима одбране хашких оптуженика, спомиње се само један женски костур и један дјечији.
 
UBIJANJE GRADA

Spusti se u gradove
Da bijemo gadove
Vuksane, blagdane,
Lepo ti je ime.

Svet te čeka pokorni
Konjaniče umorni
Vuksane, mrtvane,
Lepo ti je ime.
(Radovan Karadžić)


Marko Vešović :"On se boji proroka u sebi. Šta je on prorekao? On je samom sebi prorekao da će srušiti grad. Pa kakvo je to proročanstvo? Da je on prorekao da neko drugi ruši, bilo bi proročanstvo. On je artikulisao neke emocije koje je krio. Ja sad ne znam zašto je on mrzio grad? Je li to seljačko-brđanski odnos prema gradu? Meni je tajanstveno, zagonetno, zašto je on mrzio ovaj grad koji mu je sve dao. To ne znam. U ratu je pokazao da ga mrzi."
 
JEVREM BRKOVIĆ:"Njegova ličnost je podignuta u jednom vrlo čudnom ambijentu crnogorskom. Tamo su snjegovi znali da zapadnu po pet, šest mjeseci i osnovna literatura, nije bilo televizije, nije bilo radija, su gusle. A gusle su jedan instrument patetizovane epike, mitomanije, koje razaraju moderno ljudsko biće. On je tipičan guslarski jeti, durmitorski snježni čovjek, koji je kao dijete živio samo od gusala i parčeta hljeba."
 
JEVREM BRKOVIĆ:"Njegova ličnost je podignuta u jednom vrlo čudnom ambijentu crnogorskom. Tamo su snjegovi znali da zapadnu po pet, šest mjeseci i osnovna literatura, nije bilo televizije, nije bilo radija, su gusle. A gusle su jedan instrument patetizovane epike, mitomanije, koje razaraju moderno ljudsko biće. On je tipičan guslarski jeti, durmitorski snježni čovjek, koji je kao dijete živio samo od gusala i parčeta hljeba."

Vauuuuu, frizer Jevrem, intelektualna gromada....

Smesna si sa tim citatima...

Bolje da si citirala onog cigu sto kaze "a vi kako te? Internet je cudo!.."
 
Vauuuuu, frizer Jevrem, intelektualna gromada....

Smesna si sa tim citatima...

Bolje da si citirala onog cigu sto kaze "a vi kako te? Internet je cudo!.."

i Jevrem Crnogorac , umiju Crnogorci opisati problem ..
Jevrem Brković : "Kad je završio tu srednju medicinsku, tu se porodica Karadžić prekontala. Treba sina da šalje na studije. On je vrlo dobar učenik bio i oni bi ga najradije poslali u Beograd. I kad su se izračunali nedostajalo je nekih 100 dinara da bi on išao u Beograd. Imali su pare za kartu samo do Sarajeva. A sve je bilo isplanirano da ide u Beograd. Ali nekih stotinjak dinara koje je sudbina odlučila, sudbina jedne karte koja je, kobno, prije svega za tu ličnost, za njega, pa za Bosnu, pa za srpski narod u Bosni, pa za muslimane u Bosni. To je sudbina jedne vozne karte."
 
Jevrem Brković : "U međuvremenu je Radovan postao biznismen. Počeo da pravi kuću na Palama i on je pronevjerio grdni cimenat, gvožđe za kuću, šta ja znam, pare za kuću i ja tu baš znam da je grdne stvari neke pronevjerio. I on se u zatvoru nađe sa ovim sa obrvama medvjeđim kojemu se sada sudu u Hagu, onim Momčilom Krajišnikom. Oba su bili odgovorni kao kriminalci, uhapšeni i osuđeni po godinu, dvije, zbog nekih pronevjera."
 
Jevrem Brković : "U međuvremenu je Radovan postao biznismen. Počeo da pravi kuću na Palama i on je pronevjerio grdni cimenat, gvožđe za kuću, šta ja znam, pare za kuću i ja tu baš znam da je grdne stvari neke pronevjerio. I on se u zatvoru nađe sa ovim sa obrvama medvjeđim kojemu se sada sudu u Hagu, onim Momčilom Krajišnikom. Oba su bili odgovorni kao kriminalci, uhapšeni i osuđeni po godinu, dvije, zbog nekih pronevjera."

Alija Izetbegovic - former Hitler's SS officer


 
Мислили су да се Рашо крије
по шумама горе Романије
обиђоше половину света
али се Рашо Батајницом шета

Послушајте браћо моја драга,
Рашо нам је пребачен до Хага,
издадоше српског великана
и све Србе целога Балкана
 
Бошњаци:

Klingonci (Klingonski: tlhIngan; Izgovor: /ˈt͡ɬɪŋɑn/) su izmišljena ratnička rasa u Star Trek svemiru. Pojavljuju se kao antagonisti u Star Trek: Originalna serija (TOS) i kasnije u svih pet 'spinoff' serija, konačno postajući nevoljko saveznici u Ujedinjenoj Federaciji Planeta.

:lol:

Bosanski Srbi :
”Na istocnog veroispovedanija Bošnjake veci upliv imati nece biti za Srbiju težak zadatak.”.
 

Back
Top