radikalska (srs) vizija srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
stonex:
Hajde da pitamo prosecnog Srbina - sta si ti uradio za Srbiju ? I !? Nema pojma . Nista . A stalno nesto kuka .

Lica sa Haskih optuznica se busaju kako su neke patriote a nece u Hag da bi tamo dokazali da nisu zlocinci :lol: :lol: :lol:

Sta ce jadni Karadzic , mozda ima 20 godina pa kaze "Necu u Hag , mlad sam , ceo zivot je predamnom " . Pa neka kaze " Ja sam dosta proziveo , idem ja malo u Hag . Mozda tako pomognem svom narodu " a ne da se krije .

Pa hajde recite bar vi Radikali , da li bi ste vi otisli da ste kojim slucajem na njegovom mestu .Ja bih odmah otisao . Ne dokazuje se nevinost tako .

A sta je vizija Radikala ? Evo ovako je Toma Nikolic odgovorio u jednoj TV emisiji u predizbornoj
kampanji : " Mi zelimo da ujedinimo sve srpske zemlje jednog dana . Znamo da to ne moze biti skoro ali za 50 godina sigurno !" I sta sad , ja treba da glasam za njega sada da bi on oslobodio Srpske zemlje za 50 godina .Odakle ? Iz groba ? A dotle hleb 3 dinara !
Nisi mi jasan. Ovaj tekst je pun protivurečnosti:
Prosečan Srbin, dakle, treba nešto da uradi ya Srbiju? To ne podrazumeva GLEDANJE U BUDUĆNOST (narednih 50 godina) već gledanje u svoj stomak i svoju platu. (Početak protiv boldovanog tamno-crvenog)

Ti ISKRENO veruješ da će neko tamo nešto DOKAZATI? Znam da su to Slobine priče i da Evropa kaže da je Hag pravedan alli - MOOOOOOOOLIM TE...

Karadžić je dužan da pomaže svom narodu (tebi), jer je više Srbin od tebe??? Ti nisi, u tom slučaju, dužan da sačekaš 50 godina da bi tvoji unuci živeli u modernoj velikoj zamlji (pod pretpostavkom)? I to je žrtva koju TI nisi spreman da podneseš.

Koliko znam vođa Radikala je već u Hagu :roll:

A ovo zadnje što si napisao je sve istina, i to govori o tvojoj malodušnosti i sebičnosti. Kao i mnogih drugih. Izgubio se svaki trag ljubavi i patriotizma.

Kao što već jednom rekoh - danas je izjava da si patriota IZVRNUTA RUGLU.

Sve je stvar trenda i kolektivnog zaglupljivanja.
 
leksa - A ovo zadnje što si napisao je sve istina, i to govori o tvojoj malodušnosti i sebičnosti. Kao i mnogih drugih. Izgubio se svaki trag ljubavi i patriotizma.

Leksa vidim i ti si iz te patriotske opcije, nije mi tesko, zamolicu jos jednom, bili mi definisala sta podrazumevas pod patriotizmom?
Mnogo govorite o izdajnicima i patriotiama a nikako da neko od vas kaze sta smatra pod patriotizmom i koji je po njemu patriotski cin danas….
 
To sto je Voja otisao dobrovoljno otisao u Hag , ja to iskreno postujem i pozdravljam . I BAS ZATO SVI OPTUZENI KOJI SE KRIJU TREBAJU DA SE POVEDU NJEGOVIM PRIMEROM I POMOGNU SVOM NARODU . Oni su ili kukavice ili misle da je Voja zesca budala . To samo ide u prilog tezi da su glasaci radikala glupi ko tocilo pa bi svi da budu Radovan . Uostalom , kcerka Karadzica je za vreme rata dovozila HELIHOPTEROM svog psa u Bgd kod veterinara . Sto nije dovozila ranjenike ? Raspitaj se ko ne zna .
Da li ce u Hagu dokazati svoju nevinost ? Pa to uopste nije pitanje za ovaj narod . Ovaj narod brine brigu dokle ce zbog Karadzica i ostalih on biti pod tihim sankcijama . NA KRAJU KRAJEVA , AKO HASKE BEGUNCE NIJE BRIGA ZA SRBE , ZASTO BI SRBE BILO BRIGA ZA NJIH !?
 
Upravo zato što je haškim optuženicima, Karadžiću i Mladiću, stalo do srpskog naroda i Republike Srpske, ne smeju da dozvole da u Hagu budu osuđeni za genocid, jer bi u tom slučaju i Republika Srpska, koju su oni stvorili, mogla biti proglašena genocidnom tvorevinom i posle toga ukinuta. Tada bi srpski narod bio ostavljen na milost i nemilost muslimanske vlasti BiH.

Šešelj je najbolji primer da dobrovoljna predaja ne znači ništa. Niti mu otpočinje proces, niti ga puštaju da se sa slobode brani. Još mu uskraćuju osnovna ljudska prava da komunicira s porodicom i prijateljima.

Tebi, stonex, verovatno nije pravo kad se ljude kao što si ti naziva izdajnicima. Ipak, zalažeš se za isporučenje, (izdavanje, predaju) građana Srbije Hašlom tribunalu. Želiš svoje sugrađane da izdaješ stranoj sili, samo da bi tebi bilo malo bolje. A šta kad jednom SRS, ili neka druga patriotska snaga, dođe na vlst, hoće li ona imati pravo da nekome izda izdajnike kao što si ti?
Jedna izdaja povlači drugu. Ako vi činite zlo ljudima koji su osnovali R. Srpsku, zar onda prijatelji tih ljudi nemaju pravo da vam zlom uzvrate? I tako dalje - jedno zlo povlači drugo. Zar to želiš?
I ti onda nekoga nazivaš kukavicom, a zalažeš se za kukavičluk najgore vrste - izdaju svog naroda.

Dalje, kakav si ti čovek ti sam najbolje pokazuješ i svedočiš, nazivajući glupacima milione patriotski opredeljenih građana Srbije. I MI SMO SRPSKI NAROD, I IMA NAS MNOGO, MNOGO VIŠE NEGO VAS. Vi biste nama "omastili bandere", ubijali biste nas, Srbe, samo zato što nećemo da izdamo neke druge Srbe.
Vi biste se brinuli o dobrobiti Srbije ubijajući njene građane. Neće moći, bar ne dok je nas više nego vas.
 
Zašto? Na osnovu čega si donela takav zaključak?
Pa on nije bio upleten ni u kakve kriminalne aktivnosti, ni jednom kriminalcu nije ništa dugovao... Da jeste, DOS bi to za svoje vladavine već nekako otkrio i objavio, a pokazalo se da nemaju protiv njega apsolutno ništa.

Inače, on je svoj odlazak u Hag najavljivao godinama unapred. Mnogo puta je rekao da - čim dobije vizu, otići će tamo dobrovoljno, o svom trošku. Baš tako je i bilo.

Inače, čak i da mu je život stvarno bio ugrožen, zar stvarno misliš da bi pobegao u Hag da ga spašava? :lol: :lol: :lol:

Sele, pa pogledaj kolika je sestra RUSIJA i kako je lepa... A osim toga, nikoga ne isporučuje sa svoje teritorije. A Šešelj je još i rusofil....

Ne mogu da verujem da si bila ozbiljna kad si to rekla :roll: :lol:
 
Lepo sam rekla - mislim da je zato otišao u Hag. I kakve veze ima DOS sa njegovim odlaskom?
Suviše je besmislen. A gde će se bolje sakriti nego u jednom takvom "zatvoru"?
Šta misliš da mu se tamo nešto desilo? Ko bi bio kriv? Ni pod razno...
A, mislim da ima i drugi razlog:
Neposredno pošto je otišao bili su izbori u kojima su Radikali prvi put posle dužeg vremena nešto postigli. Bez sumnje - njegovim odsustvom...
 
Seshelj je otisao u hag, tacnije pobegao znajuci da se veliku akcija antihaskih sila mraka sprema, najavljivali su radikali na sva zvona uz istovremeno znojenje iz petih zila za medijskim lincom nad premijerom i pripremanje atmosfere u narodu. Mira markovic je takodje pobegla, svi su se razbezali jer su bili na strani budale, pacova, prevare itd.
E sad, taj antihaski lobi, odnosno spoj mafije, nekih politicara, bie, vojske, crkve pojavljuje se pod nazivom patriote, i spasitelji naroda.
Zna se takodje da se djindjic osetio jakim da udari i ocisti mafiju, da je akcija trebala da krene do kraja nedelje, ali mafija je bila brza i uigranija.
Zalosno je sto neki mladi ljudi ovde imaju tako izopacene stavove kada se zna da je mladost srbije glavna snaga reformi. Neki pak izjednacavaju 10 ljudi sa celim narodom i njegovom buducnoscu. I jos prete da ce zlo poslati onima koji su proreformski, lepo lepo…
Ali necu vise da trosim energiju na vas i vasu psihopatsku antipamet, zatvorenu za svaki argumenat….
Desi li se da ona skotina vucic postane premijer tj vrate li se '90. pakujem se i odlazim….
 
random_cloud_form:
Seshelj je otisao u hag, tacnije pobegao znajuci da se veliku akcija antihaskih sila mraka sprema, najavljivali su radikali na sva zvona uz istovremeno znojenje iz petih zila za medijskim lincom nad premijerom i pripremanje atmosfere u narodu. Mira markovic je takodje pobegla, svi su se razbezali jer su bili na strani budale, pacova, prevare itd.
E sad, taj antihaski lobi, odnosno spoj mafije, nekih politicara, bie, vojske, crkve pojavljuje se pod nazivom patriote, i spasitelji naroda.
Zna se takodje da se djindjic osetio jakim da udari i ocisti mafiju, da je akcija trebala da krene do kraja nedelje, ali mafija je bila brza i uigranija.
Zalosno je sto neki mladi ljudi ovde imaju tako izopacene stavove kada se zna da je mladost srbije glavna snaga reformi. Neki pak izjednacavaju 10 ljudi sa celim narodom i njegovom buducnoscu. I jos prete da ce zlo poslati onima koji su proreformski, lepo lepo…
Ali necu vise da trosim energiju na vas i vasu psihopatsku antipamet, zatvorenu za svaki argumenat….
Desi li se da ona skotina vucic postane premijer tj vrate li se '90. pakujem se i odlazim….
Srecan put al' nemoj da nam pises kad stignes :D :lol: :D
 
Pitao sam - na osnovu čega si donela zaključak da bi Šešelj bio ubijen da je ostao? Nije bio upleten ni u kakve poslove s organizovanim (ili bilo kojim drugim) kriminalom, kao što je Đinđić bio. Da je bio, DOS, koji je od 2000. do 2003. kontrolisao sve obaveštajne službe, saznao bi za to i objavio.

Šta je besmisleno u tome što neko 5 godina priča kako želi da ode u Hag dobrovoljno, da brani srpske interese, i kad mus e pruži prilika, on i ode, bez ikakvog otezanja i odugovlačenja.

On u Hagu nije ni malo siguran, kao što ti želiš da misliš. Oni nemaju nikakve ozbiljne dokaze protiv njega i baš bi im zgodno bilo da se, recimo, oklizne na sapun i prospe sebi mozak.

A da je stvarno bilo potrebno da beži, sigurno bi otišao u Rusiju i ževeo tamo slobodno i pristojno, sa Rusima koje i inače smatra braćom.

Tvrdnja da se spasio bekstvom u Hag stvarno nema veze sa razumom i pameću i čudi me da je baš ti zastupaš, a ne npr. Inco ili Random. :?
 
U stvari, djenka je omaskom rekao VASU VIZIJU, mislim vas iz "patriotskog" bloka, ona glasi da posaljete zlo proreformskom delu srbije, vec ste delimicno uspeli, ubili ste najboljeg medju nama.
Ali, necu vise ulaziti na ovaj deo foruma i rasipati energiju na vas ugorsuzi, i neka vas svi proreformski forumasi gurnu u izolaciju kao sto vi hocete da srbija ostane…..
bye bye od mene, nadam se da se vise necemo sresti i da su vasi snovi o buducnosti zapravo istorija kosmarne proslosti srbije….
 
Najboljeg među vama su ubili oni koji su ga zadužili dovođenjem na vlast. Nije im platio novcem, pa su mu naplatili životom. Prosta računica.
Inače, ne verujem da je on bio najbolji među vama jer mi je teško zamisliti nešto gore. :lol:

Odlaziš? OK, ali što to meni raportiraš? I don't give a sh*it... :roll: Mada, ako bi bio ljubazan da povedeš i Incognita, plaćenika i još neke... :lol:
 
Ja ne zelim da idem nigde . Tu sam , pa ko hoce da se svadja , izvolite . Ja se protiv takvih borim od '91 .Pa necu sada da bezim . Prezivesmo mi i kordone i batinase 90-tih pa mozemo i ove plitkoumne .

Avaj Djenka , pa nije lepo govoriti o nekome da je izdajica a ni ne znas coveka . :lol:
Tako radikali nastavljaju svoju borbu protiv svih ostalih . Verovatno po onoj radikali = patriote
ostali = izdajice

Tuzno je to . Za tebe je Sloba verovatno najveci patriota medju Srbima . Ako mene pitas vi ste ono za sta optuzujete druge . Ali oprastam vam zato sto ne znate sta radite :cry:
 
Patriotizam - ljubav prema svojoj drzavi.
Nacionalizam - ljubav prema svojoj naciji.
Dve potpuno odvojene stvari. Kamo srece da je u Srbiji na vreme definisana razlika izmedju toga. Amerika nije postala najjaca svetska sila zbog recenice "ne pitajte se sta drzava moze da ucini za vas..." jer je tu recenicu izgovorio Kenedi, a tada je Amerika vec bila najjaca. Amreika je postala to sto jeste zato sto je akcenat na patriotizmu. Amerikanac voli svoju zemlju sa sve Meksikancima, crncima, Kinezima, Srbima, Jevrejima koji tamo zive. Zbog toga i svi ti Kinezi, Jevreji, Srbi.. vole tu zemlju i na svakom koraku se bore za nju. Ja volim Srbiju, ali je volim bas ovakvu, sa Madjarima, Bosnjacima, Albancima... i svim nacijama koje zive ovde. I zato - zivele srpske patriote, stop nacionalizmu! A koliki su radikali patriote - vidi se po delima njihove vlasti. Srbija nikada u istoriji nije toliko unazadjena u kracem vremenskom periodu kao za vreme vladavine crveno-crne koalicije.
 
Jakobinac:
Amerikanac voli svoju zemlju sa sve Meksikancima, crncima, Kinezima, Srbima, Jevrejima koji tamo zive.

Ako ti stvarno u ovo veruješ, onda si gluplji nego što sam mislio.
Amerika je pravo leglo antisemitizma, rasne i svake druge diskriminacije. U Americi je samo jako razvijena i razrađena ideja ravnopravnosti, ali se u praksi slabo provodi. Od 43 američka predsednika, ni jedan nije bio ženskog pola, a skoro ni jedan ne-anglosaksonskog porekla. I apsolutno ni jedan nije bio crnac ili pripadnik nekog drugog "obojenog" naroda. Tačno je da Jevreji dosta učestvuju u administriranju Amerikom, ali ih zbog toga niko ne voli. Tačnije, mrze ih i crnci i belci nejevreji.

Međusobna ljubav američkih građana postoji samo u američkim filmovima. U stvarnosti je to zemlja sa mnogo etničkih, rasnih i drugi previranja i na okupu je drži samo sila koju sprovode interesne financijske i ekonomske grupe, koje su pravi vlasnici Amerike.
 
4Jakob:znas li sta je se desilo sa povecom grupom likova koji su hteli nezavisnu drzavu Texas?Bukvalno su POBIJENI svi do jednog tako da nesto slicno nikome vise ne padne na pamet.E zato svi oni toliko "vole" svoju zemlju i nemaju separatistickih ideja...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top