Quantcast

Радикалска издаја Србије

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Srpski nacionalista/patriota je samo onaj ko pošteno zaposli Srbiju.Sve ostalo je čista demagogija trošenje vremena i sluđivanje naroda.
:ok:
Е, ја то све време говорим.

Али неки се праве да не разумеју, само странчаре и даље и шире квазипатриотску демагошку жваку.

ПАПРИКАРИУС

Elita
Banovan
Poruka
20.839
Пази, ја мислим да је националистичка идеологија код њих присутна само на папиру...ево у РС сарађују са Додиком, а не са националистичким и Караџићевим СДС.
Мислим да много причају, а мало раде.
Је л ти умеш да направиш разлику између страначких апаратчика и саме странке!?
Жалосно је што су код СРС-а (у земљи ) ти апаратчици тренутно на или при врху страначке хијерархије!
Тодоровић, Шаровић, ГПЛ и др. .......................ФУЈ!

Што се тиче онога за шта се ја национално залажем, јесте федерација са РС, ЦГ, оним што је 1991-е била РСК + Далмација.
Цјеловита Србија са Косовом и Метохијом, Рашком и Војводином.
Војна неутралност или ако мора да се бира-савјезништво са Русима.
Централни спољнополитички приоритет-Русија.
Колио сам ја упознат И СНС СЕ ЗАЛАЖЕ ЗА ОВЕ ЦИЉЕВЕ!
:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:

ЕУ/НЕ ЕУ-свеједно ми је.
Чак ни ово нећеш наћи у СНС.у!

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.918
Дај програм.
Не бајке о одговорности.
друже...иди на њихов сајт па читај програм...програм је да ти каже поштено и искрено да је све уништено..да је све систематски растурено...да је земља на ивици банкротства и да смо презадужени.и да излазак из тога неће бити нимало лак.....за пошетак се мора полако опорављати растурена пољопривреда да људи не умиру од глади и да се не увози шта се овде може производити...да се не дозволи да велики трговински ланци упропаштавају мнале произвођаче тако што их уцењују и не плаћају им робу коју су им узели...тако што ће довести фирме чињеницом да имамо отворено руско тржиште од 200 милиона људи а не тако што ће давати странцима џабе фабрике и још им давати трогодишњу плату да би неког запослили...зато што ће прекинути лоповске тендере и поставити независно судство које ће радити по закопну а не по вољи моћника......које ће итражити и казнити све ове лоповлуке које ова гамад већ 10 година чини............................пробаће да учине нешто да прекину ово безнађе,лаж и медијске манипулације................

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Је л ти умеш да направиш разлику између страначких апаратчика и саме странке!?
Жалосно је што су код СРС-а (у земљи ) ти апаратчици тренутно на или при врху страначке хијерархије!
Тодоровић, Шаровић, ГПЛ и др. .......................ФУЈ!

Колио сам ја упознат И СНС СЕ ЗАЛАЖЕ ЗА ОВЕ ЦИЉЕВЕ!

Чак ни ово нећеш наћи у СНС.у!
Хајде да се надамо да им је обично чланство боље.
2. СНС се залаже за Унију са РС, потајно (чух на једном видеу на коме је Вучић говорио) би вољели да се обнови заједница са ЦГ.
Што се тиче РСК и Далмације, њих немају у територијалним пројекцијама, већ се залажу за бољи положај Срба који тамо живе.

ПАПРИКАРИУС

Elita
Banovan
Poruka
20.839
1. ова влада је марионетска скупина уцењених политиканата од стране разних центара моћи...неке мошемо и да наслутимо за које грехе их држеЧДачића за коферче,Вука за неподизање оптужнице због његових паравоски за време деведесетих,Тадић је ем шупљина ем се шушка о његовим *склоностима*..они су обична уцењена ИНТЕРЕСНА групација која довршава посао закопавања Србије....питање за нас је зашто ми то трпимо?...чиме су нас уценили
ОВО................ОК!

2.не знам шта каже закон али сам сигуран да је законски било могуће избацити Тому -жути би то урадили...ја свакако,као неко ко је гласао за СРС док га је Николић водио, немам никакву дилему дал је Тома издао тај мој глас као што тврде радикали...напротив....учинио јер са њим баш оно што сам и очекивао и надао се да ће учинити...није дао да га политиканти искористе за своје циљеве......а као што видим то исто сматра огромна већина у држави...свакако довољно велика да се због тога распишу нови избори који би Томино присуство у скупштини потврдили и сигурно веома увећали...али се баш та опција не дозвољава већ се **** о некаквим правилима...шта је са правдом и истином?шта је са ОЧИГЛЕДНОМ вољом народа?
ПА ДА,
ЖУТИ СУ БАШ ЧУВЕНИ ПО ПОШТОВАЊУ И ПРИМЕНИ ЗАКОНА, ДРЖЕ ГА СЕ КИ ПИЈАН ПЛОТА!

ДА ИМ ЈЕ БИЛО У ИНТЕРЕСУ....................ТОМА НЕ БИ ВИШЕ ВИДЕО СКУПШТИНУ!
Зар је то толико тешко да се схвати!?

3.Тома тражи превремене изборе...али остатак *опозиције* то не ради...не удружује се са реално највећом странком да би срушила власт....што говори да они нису опозиција...већ да изигравају исту као што то чини ЛДП....а власт ће,почевши од сутра,веома озбиљно морати да се забрине ако не буде дала ванредне изборе...као и наводна опозиција која не жели да учествује у тражењу истих...од сутра ће се свачији траг показати,као у снегу,ко је и кууда иде....

ДА ЛИ СМАТРАШ ДА ЈЕ РТС ИРАЗИТО ЖУТА!?

Poslednja izmena:

ПАПРИКАРИУС

Elita
Banovan
Poruka
20.839
Хајде да се надамо да им је обично чланство боље.
2. СНС се залаже за Унију са РС, потајно (чух на једном видеу на коме је Вучић говорио) би вољели да се обнови заједница са ЦГ.
Што се тиче РСК и Далмације, њих немају у територијалним пројекцијама, већ се залажу за бољи положај Срба који тамо живе.

*******, КИ ТИТОВИ ИЛЕГАЛЦИ У НЕПОКОРЕНОМ ГРАДУ!

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.480
Србска радикална странка је најобичнија експозитура ДС.
Једини њен циљ је уништити СНС.
Правиће коалицију и са ДС само да СНС не дође на вчаст.
Ukoliko rezultati izbora budu takvi da SRS mora biti na strani SNS-a radi prevage i uzimanja vlasti - radikali neće to uraditi. Od tog momenta ni Sava ni Dunav ni Rajna ih neće oprati.

Još uvek želim da verujem da su samo mrzitelji SNSa ne saveznici DSa. Posle izbornih rezultata nema cille - mile. Ili - ili. To isto važi i za Koštunjavog.

ПАПРИКАРИУС

Elita
Banovan
Poruka
20.839
Ukoliko rezultati izbora budu takvi da SRS mora biti na strani SNS-a radi prevage i uzimanja vlasti - radikali neće to uraditi. Od tog momenta ni Sava ni Dunav ni Rajna ih neće oprati.

Još uvek želim da verujem da su samo mrzitelji SNSa ne saveznici DSa. Posle izbornih rezultata nema cille - mile. Ili - ili. To isto važi i za Koštunjavog.
НЕ ЗАБОРАВИ ДА ОНДА ИСТО ВАЖИ И ЗА СНС!

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.480
:ok:
Е, ја то све време говорим.

Али неки се праве да не разумеју, само странчаре и даље и шире квазипатриотску демагошку жваку.
Pa leba ti, koga je to Điki zaoposlio ? Ima li onda goreg kvazipatriotedemokrateviziJonara demagoga od njega ? Nema. Da odgovorim ja pošto ti nećeš ...

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.918
http://forum.krstarica.com/showthrea...89И/page2

И ентузијазам је огањ и фанатизам је огањ. Но прво је огањ без дима, а друго је горење с димом.

Ентузијазам значи: цео човек сабран и упућен на једну страну, без освртања. Кад ум просуди и срце заволи и душа захоће, онда се човек уједињују и као уједињена сила полази на велико дело. А сабран и уједињен човек је велика сила у овоме свету, заиста већа него што и он сам о себи мисли.

Ентузијаста је човекољубив. ЧИМ СЕ У ЕНТУЗИЈАЗМУ ЈЕДНОГ ЧОВЕКА КРИЈЕ МРЖЊА ПРОТИВ ИЗВЕСНИХ ЉУДИ, ТО НИЈЕ ЕНТУЗИЈАЗАМ ТО ЈЕ ФАНАТИЗАМ.... НЕ ТРЕБА НИКАД ЗАБОРАВИТИ ДА ЕНТУЗИЈАЗМА БЕЗ ЧОВЕКОЉУБЉА НЕМА.

Фанатизам се показује у највећој сили својој у три случаја: у партијској политици, у револуцијама и у ратовима.

Као дан од ноћи се разликује ентузијазам од фанатизма. Први се руководи љубављу, и зида. Други се руководи мржњом, и руши. Први је сабран и католичан, други је искључив, сектантан.

Фанатику увек нешто недостаје, час ум час срце. Ентузијаста је увек цео човек. Чувај се душо да се не окрњиш, те да се твој ентузијазам не искриви у фанатизам.
па неће политичар да обнавља Веру у народу...а Бог по мери покајања избавља народ и шаље им Истину и кроз некога...ми смо својевремено имали уједињење кроз Светог Кнеза Лазара којим смо и добили пут који треба да пратимо...наравно да не причам да је Тома некакав нови Лазар(сачувај ме Боже) али је очигледно очајање народа довело до препознавања баш њега као некога ко може учинити нешто за Србију....или сматраш да ништа не треба да чинимо?

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.480
Laci pa zar nisi ti sa ekipom vojvode haškog
...I ti prevjeri...:(
To znači ipak preuzeti odgovornost. Zar je teško samo pljuvati i biti večiti opozicionar ? Pa to je najlakše i najlagodnije.

Tvrdim da je daleko neljigavije i neizdajničkije preuzeti odgovornost i uraditi nešto konkretno za ovu Srbiju. Pogotovu preuzeti odgovornost uzimanjem vlasti.
Samo pičkaranje ne vodi nikuda. Zar ne ?

gost 186661

Elita
Poruka
24.157
друже...иди на њихов сајт па читај програм...програм је да ти каже поштено и искрено да је све уништено..да је све систематски растурено...да је земља на ивици банкротства и да смо презадужени.и да излазак из тога неће бити нимало лак.....за пошетак се мора полако опорављати растурена пољопривреда да људи не умиру од глади и да се не увози шта се овде може производити...да се не дозволи да велики трговински ланци упропаштавају мнале произвођаче тако што их уцењују и не плаћају им робу коју су им узели...тако што ће довести фирме чињеницом да имамо отворено руско тржиште од 200 милиона људи а не тако што ће давати странцима џабе фабрике и још им давати трогодишњу плату да би неког запослили...зато што ће прекинути лоповске тендере и поставити независно судство које ће радити по закопну а не по вољи моћника......које ће итражити и казнити све ове лоповлуке које ова гамад већ 10 година чини............................пробаће да учине нешто да прекину ово безнађе,лаж и медијске манипулације................
Види вако, пише штошта и на тараби.Даље знаш.
Свима њима су пуна уста еуропске будућности инвестиција и развоја.
Него реци ти нама, зашто подржати неког ко је издо кума?
Ко гарантује да није и оца, брата, народ?
Шта је то што вас тера да верујете гробару који прича исто што и манекен?

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.480
Тек сад сам сконтао да су се напредњаци дубоооокоооо инфилтрирали на Кстарицу!:whistling::whistling::whistling:

НАПРЕДНЕ опције!

:hahaha:1:rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
Ja sam se i kao mod odmah izjasnio da je Tomina ideja OK, bez obzira na sve. Jer sam smatrao da je baš njegova zasluga što je Radikalna stranka uvećana do maksimuma iako mi lično Toma nije simpatičan.
Ako pogledaš strukturu modova danas - teško da ih ima u moderaciji. Ja sam se vratio u "raju", svojevoljno ko Tomica Milosavljević :lol: , a simpatizerima SNS-a nije zabranjeno da se učlanjuju na Krstu

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
To znači ipak preuzeti odgovornost. Zar je teško samo pljuvati i biti večiti opozicionar ? Pa to je najlakše i najlagodnije.

Tvrdim da je daleko neljigavije i neizdajničkije preuzeti odgovornost i uraditi nešto konkretno za ovu Srbiju. Pogotovu preuzeti odgovornost uzimanjem vlasti.
Samo pičkaranje ne vodi nikuda. Zar ne ?
Ovi na vlasti najbolje svedoče u prilog tvojoj tezi :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.