Quantcast

Радикалска издаја Србије

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
32.751
Најмање мрске странке су ми ДСС и СНС...али можда ни не будем гласао, виђећемо.
Da DSS je do jaja ahahhahahahh

Pustio Voja siptarske koljace iz zatvora....pohapsio i poslao u Hag najvise Srba......dao Dinkicu da urnise srpsku privredu i ekonomiju.....ispalio radikale 2 puta .....a i Tomu...i to samo tako....zahvaljujuci najvise upravo Kostunici i DSS-u danas imamo ovu vladu........itd....itd......

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
32.751
СРС одумире, а ако се повампири треба јој забости глогов колац у срце јер је то штеточинска странка којој је главни задатак разбијање било какве воље грађана за промјенама.
Bolje se brini o DS-u ,G17 ..itd......posto SRS nema nikakvu vlast a samim tim nikakav uticaj na zivot,ekonomiju...i sve ostalo u Srbiji a koliko vidim SNS se uglavnom bavi SRS-om.

Владан ИПХ

Veoma poznat
Poruka
13.429
http://forum.krstarica.com/showthrea...89И/page2

И ентузијазам је огањ и фанатизам је огањ. Но прво је огањ без дима, а друго је горење с димом.

Ентузијазам значи: цео човек сабран и упућен на једну страну, без освртања. Кад ум просуди и срце заволи и душа захоће, онда се човек уједињују и као уједињена сила полази на велико дело. А сабран и уједињен човек је велика сила у овоме свету, заиста већа него што и он сам о себи мисли.

Ентузијаста је човекољубив. ЧИМ СЕ У ЕНТУЗИЈАЗМУ ЈЕДНОГ ЧОВЕКА КРИЈЕ МРЖЊА ПРОТИВ ИЗВЕСНИХ ЉУДИ, ТО НИЈЕ ЕНТУЗИЈАЗАМ ТО ЈЕ ФАНАТИЗАМ.... НЕ ТРЕБА НИКАД ЗАБОРАВИТИ ДА ЕНТУЗИЈАЗМА БЕЗ ЧОВЕКОЉУБЉА НЕМА.

Фанатизам се показује у највећој сили својој у три случаја: у партијској политици, у револуцијама и у ратовима.

Као дан од ноћи се разликује ентузијазам од фанатизма. Први се руководи љубављу, и зида. Други се руководи мржњом, и руши. Први је сабран и католичан, други је искључив, сектантан.

Фанатику увек нешто недостаје, час ум час срце. Ентузијаста је увек цео човек. Чувај се душо да се не окрњиш, те да се твој ентузијазам не искриви у фанатизам.

Enchanted

Veoma poznat
Poruka
11.093
Србска радикална странка је најобичнија експозитура ДС.
Једини њен циљ је уништити СНС.
Правиће коалицију и са ДС само да СНС не дође на вчаст.
I da tako bude šta je problem?
SNS je nastala iz istih pobuda - da uništi radikale. Ako ih ovi na kraju ispale problem je u njima samima :lol:

FataMorgen

Legenda
Moderator
Poruka
59.165
Пошто више не могу да слушам ове наводне радикалске пљуваче и букаче по форуму ајде да пробамо да мало сагледамо шта то они раде.

Тома је 1991год заједно са Шешељем, удруживши своју Народну Радикалну Странку са Шешељевим Српским Четничким Покретом,ОСНОВАО СРС...Тома је водио СРС (у одсуству Шешеља) од 2003 до 2008 године и за то време је довео странку до рејтинга који никада до тад није имала..да подсетимо,Шешељ је позван у Хаг по налогу председника Демократске Странке,покојног Ђинђића...упркос томе данас од овог јадног остатка идолопоклоника Шешеља који су остали у СРС не чујемо ниједну реч критике нити притиска на власт да стане у одбрануз права истог која су,незапамћено у историји чправосуђа,брутално прекршена...елем....освајањем 2 милиона гласова на председничким изборима 2008е и 30 ак посто гласова на парламентарним, СРС,коју је тад водио Тома Николић,представљала је вољу и избор огромног броја грађана Србије.... калкулацијама и политикантским рачуницама српске политичке сцене(првенствено Војислава Коштунице) та воља народа се већ деценију занемарује....данас смо суочени са резултатима веровања у лажи жуте коалиције и њиховог најлепшег на челу али,као што видимо,ту багру ћемо тешко скинути са грбаче.....после изласка Томе Николића из СРСа због Шешељевог покушаја ситне политичке манипулације освојених гласова _(освојених највећим делом Томином заслугом),Тома прекида своје даље учешће у СРС и излази из ње оснивајући своју СНС у коју је ,заједно са њим прешао и,сложиће се већина,најспособнији део СРСа(жао ми је лично што тамо не видим и Красића,Мартиновића и Шарића али мени ништа не смета ни што су остали у СРС)....данас смо сви сведоци огромне подршке народа СНС у што би требало да буде показатељ преосталим радикалима коме су својевремено заиста дати гласови на изборима али то њима очигледно ништа апсолутно не значи и они,од тог разлаза,једино што раде јесте само и искључиво нпадање и пљување Томе и СНСа од чега само и једину корист имају жути и непријатељи Србије(мада је то једно те исто)...заиста да се човек запита...да ли то радикали раде из своје глупости,због лоше процене и налога Шешеља из Хага или је одговор баш онај из наслова-на делу је радикалска издаја Србије!
Radikali su najveci izdajnici!Dok je Nikolic bio u stranci,imali su postovanje naroda,sve dok nije čoveku puklo trpilo,izašao je iz SRS čiji je on takodje osnivač kao i Šešelj.Otišao čovek nekim svojim putem,radikali posle njegovog odlaska kao u delirijumu-više nema ni programa,ni ideologije....jedini program i direktiva da se Nikolic psihicki,a verovatno i fizicki uništi....Nikolic je cilj,radikale vise ne zanima ni Srbija,ni Srbi,a koji je kadar ostao,ne verujem ni da ih sopstveni lider vise interesuje:sad2:
Aman,ljudi,rikvercujte se :whistling::whistling::whistling::sad2:

Poslednja izmena:

ПАПРИКАРИУС

Elita
Banovan
Poruka
20.839
СРС одумире, а ако се повампири треба јој забости глогов колац у срце јер је то штеточинска странка којој је главни задатак разбијање било какве воље грађана за промјенама.
ИДЕОЛОГИЈА СРПСКОГ НАЦИОНАЛИЗМА!?:worth::worth::worth:

Јеси ли ти српски националиста!?:think::think::think:

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
Помолимо се Господу Богу да СРС не прође цензус.
Слушати их још један мандат у скупштинским преносима била би права тортура.
I da pređu, da vidiš samo kada, posle narednih izbora ako im se dozvoli da nastave po starom, DS I SNS sklope dil.
U toj varijanti otpadaju male, ucenjivačke stranke.
Ostaju samo ovi giga-mega mufljuzi :ok:

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.918
Ti si piglu ko i ovi zutaci tj nekadasnje pristalice DOS-a.

Malo prostih cinjenica:

1. Bili izbori....prosli kako su prosli.....ZES uspeo da sakupi vecinu i napravi vladu...rok trajanja 4 godine jedino ako vlada ne izgubi vecinu ili je narod srusi nasilno na ulici

2. Toma napusta SRS....OK ......ali toma ostaje u Skupstini sa strankom koja nije ucestvovala na izborima...a zna se kakav je zakon...glasa se za stranku ne za pojedinca. Samim tim prisustvo Tome i ostalih iz SNS u skupstini je nelegalno.....mada ima to dobrih strana a te su da sve sto je radila skupstina od nastanka SNS u skupstini je nezakonito tj nevazece i treba da bude ponisteno..svaki zakon,amandman.....SVE.

3. Toma trazi neke prevremene izbore ....OK.....ali vlast i dalje ima vecinu....tako da sta zabole vlast za Tomine zahteve....zato Tomo stisni muda pa digni narod pa silom zbaci ove ili cuti i cekaj da prodju 4 godine.
1. ова влада је марионетска скупина уцењених политиканата од стране разних центара моћи...неке мошемо и да наслутимо за које грехе их држеЧДачића за коферче,Вука за неподизање оптужнице због његових паравоски за време деведесетих,Тадић је ем шупљина ем се шушка о његовим *склоностима*..они су обична уцењена ИНТЕРЕСНА групација која довршава посао закопавања Србије....питање за нас је зашто ми то трпимо?...чиме су нас уценили?
2.не знам шта каже закон али сам сигуран да је законски било могуће избацити Тому -жути би то урадили...ја свакако,као неко ко је гласао за СРС док га је Николић водио, немам никакву дилему дал је Тома издао тај мој глас као што тврде радикали...напротив....учинио јер са њим баш оно што сам и очекивао и надао се да ће учинити...није дао да га политиканти искористе за своје циљеве......а као што видим то исто сматра огромна већина у држави...свакако довољно велика да се због тога распишу нови избори који би Томино присуство у скупштини потврдили и сигурно веома увећали...али се баш та опција не дозвољава већ се **** о некаквим правилима...шта је са правдом и истином?шта је са ОЧИГЛЕДНОМ вољом народа?
3.Тома тражи превремене изборе...али остатак *опозиције* то не ради...не удружује се са реално највећом странком да би срушила власт....што говори да они нису опозиција...већ да изигравају исту као што то чини ЛДП....а власт ће,почевши од сутра,веома озбиљно морати да се забрине ако не буде дала ванредне изборе...као и наводна опозиција која не жели да учествује у тражењу истих...од сутра ће се свачији траг показати,као у снегу,ко је и кууда иде....

Poslednja izmena:

gost 186661

Elita
Poruka
24.157
не ставља у залог народ и државу да би распаљивао народ и купио поене на Ћпатриотско распаљивање народа* лажима...,за почетак...он прича у складу са оним где се Србија данас налази и шта су јој жути урадили заједно са Коштуницом...значи не прави се блесав и не игнорише споразуме и дугове које су ови неодговорни скотови правили 10 година јер би тиме довео зељу у нови конфликт...то се зове одговорност....
Дај програм.
Не бајке о одговорности.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
И као такав би да рокнеш једину странку која има ту идеологију!? :think::think::think::dontunderstand:
Пази, ја мислим да је националистичка идеологија код њих присутна само на папиру...ево у РС сарађују са Додиком, а не са националистичким и Караџићевим СДС.
Мислим да много причају, а мало раде.
Што се тиче онога за шта се ја национално залажем, јесте федерација са РС, ЦГ, оним што је 1991-е била РСК + Далмација.
Цјеловита Србија са Косовом и Метохијом, Рашком и Војводином.
Војна неутралност или ако мора да се бира-савјезништво са Русима.
Централни спољнополитички приоритет-Русија.
ЕУ/НЕ ЕУ-свеједно ми је.

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.918
Naravno da ne treba. Ni slučajno. Samo ne treba zameniti lošeg gorim ili istim.
Neka građanska neposlušnost, štrajkovi, bojkoti, nešto upućeno svim političarima u zemlji možda bi moglo da ih prizove pameti da počnu da vode računa o državnom interesu i građanima.
заиста...дал се заебаваш или...онај који те опљачкао и упропастио,њега је најбоље замолити да се,ако му није проблем,промени и мало више потруди па да уради нешто у послу који води већ 10 година?!...заита...не знам чиме вам испирају мозак али им иде од руке савршено...већу небулозу нисам чуо...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.