RADIKALI SU I DOVELI ZEMLJU DOVDE

kuvar

Zainteresovan član
Poruka
275
Do 2000te god zemlja je isla u dubijozu,propast zahvaljujuci RADIKALNOJ STRANCI I SPS jer su ove dve stranke zajedno bile u vlasti,cujem pre neki dan jedan moj poznanik kaze ''videli smo sta je Tadic uradio ajde sad da vidimo sta moze Toma'' videli smo sta moze i Toma i nije valjalo za nasu zemlju.
Kao prvo precednik nema neku veliku ulogu on je marioneta koja sluzi da se slika kao Engleska Kraljica,ali vazno je da Tomislav Nikolic ne postane precednik zbog saradnje sa svetom setimo se samo sta je bilo kad Nikolic postao precednik Skupstine najavljen prekid pregovora sa Evropskom unijom,akcije su pocele da padaju a zamislite samo sta ce biti ako postane precednik Srbije.Tadic nas predstavlja u svetu veoma dobro,pitaju sta je uradio on do sad pa poravljao situaciju zemlje koju su mu ostavili RADIKALI I SOCIJALISTI.
Kao sto naslov teme kaze RADIKALI su nas doveli dovde i sada hoce da nas jos vise upropaste e pa mi nemamo vise vremena da se svako igra sa nama i puni svoje dzepove.
EVO KAKO KE BILO DOK SU RADIKALI BILI NA VLASTI PA KAZITE DA VAM JE ONDA BILO BOLJE KAD NISMO IMALI DA KUPIMO HLEB NEGO NAROD MNOGO BRZO ZABORAVLJA
 

Prilozi

  • captyugoslaviaoppositiojw4.th.jpg
    captyugoslaviaoppositiojw4.th.jpg
    3,8 KB · Pregleda: 190
  • kuhinja1bq3.th.jpg
    kuhinja1bq3.th.jpg
    4,3 KB · Pregleda: 185
  • slika08tk5.th.jpg
    slika08tk5.th.jpg
    5,8 KB · Pregleda: 185
  • vukovamajka91cj6.jpg
    vukovamajka91cj6.jpg
    48 KB · Pregleda: 23
  • img32tm3.th.jpg
    img32tm3.th.jpg
    5,6 KB · Pregleda: 183
radikali nisu bili na vlasti do 98me - sve te slike sto si postavio su desavanja pre toga. znaci kenjas napamet i pokusavas da manipulises. recimo kad je bila hiperinflacija i redovi za hleb, na vlasti je bio DS u vladi zajedno sa SPS-om na saveznom nivou sa premijerom Milanom Panicem.

Al ti si to zaboravio zar ne?

Zato je ovaj tvoj pokusaj manipulacije krajnje jadan.
 
radikali nisu bili na vlasti do 98me - sve te slike sto si postavio su desavanja pre toga. znaci kenjas napamet i pokusavas da manipulises. recimo kad je bila hiperinflacija i redovi za hleb, na vlasti je bio DS u vladi zajedno sa SPS-om na saveznom nivou sa premijerom Milanom Panicem.

Al ti si to zaboravio zar ne?

Zato je ovaj tvoj pokusaj manipulacije krajnje jadan.

Kome ova zena place na grobu i kada a od kad su ove izbeglice.
 
radikali nisu bili na vlasti do 98me - sve te slike sto si postavio su desavanja pre toga. znaci kenjas napamet i pokusavas da manipulises. recimo kad je bila hiperinflacija i redovi za hleb, na vlasti je bio DS u vladi zajedno sa SPS-om na saveznom nivou sa premijerom Milanom Panicem.

Al ti si to zaboravio zar ne?

Zato je ovaj tvoj pokusaj manipulacije krajnje jadan.

А овај твој је - још јаднији..

Зна се ко је тада ЗАИСТА држао све битне полуге власти овде.

СМ, са СПС-ом, а СРС их је итекако подржавао.

У ствари - увек их је суштински подржавао. Остало је била пука фарса.
 
А овај твој је - још јаднији..

Зна се ко је тада ЗАИСТА држао све битне полуге власти овде.

СМ, са СПС-ом, а СРС их је итекако подржавао.

У ствари - увек их је суштински подржавао. Остало је била пука фарса.

izmisljas. SRS je 98me tek usao u vladu sa SPS-om i za to je kriv ne SPS nego SPO

Jer ne zaboravimo SRS je jos 98me nudio koaliciju SPO-u i da formiraju vladu, al Slobin glavni igrac u opoziciji , Vuk Draskovic nije hteo to da prihvati.

I sta je ostalo SRS-u tada? Siptari su vec krenuli da ubijaju Srbe po Kosmetu, morali su radi drzavnog interesa ipak da udju u vladu.

I sve vi to zaboravljate i svaljujete krivicu na SRS. Sve do 98me SRS je bila opoziciona stranka . Vlast je htela te 98me da formira sa SPO-om ali oni nisu hteli. I bi sta bi.
 
На жалост, већ су нас вратили, оном владавином до 2000.

Зато се још увек из тога "чупамо", а богме, требаће и још ко зна колико да се све те погубне поседице иоле поправе.

pa narod misli drugacije od vas salonskih demokrata . cim daje ovoliko poverenje SRS-u. Izgleda da ste ipak vi ti koji po vecini naroda ove drzave upropastavate Srbiju. Cim daju poverenje "onim drugima".
 
izmisljas. SRS je 98me tek usao u vladu sa SPS-om i za to je kriv ne SPS nego SPO
Ја говорим о - ФАКТИЧКОЈ подршци, СПС-у, а она траје заправо - све време

Jer ne zaboravimo SRS je jos 98me nudio koaliciju SPO-u i da formiraju vladu, al Slobin glavni igrac u opoziciji , Vuk Draskovic nije hteo to da prihvati.
И тога се добро сећам.
И, морам признати да се за ово у вези са СПО слажем, али, ни СРС није ништа мање невина у свему томе.

I sta je ostalo SRS-u tada? Siptari su vec krenuli da ubijaju Srbe po Kosmetu,
morali su radi drzavnog interesa ipak da udju u vladu.
Опет, то, око уласка у владу... - фарса за наивне.

I sve vi to zaboravljate i svaljujete krivicu na SRS. Sve do 98me SRS je bila opoziciona stranka .
Важи исти одговор.

И они су "изигравали" опозицију, а богме, много пута и најотвореније подржавали СПС и СМ-а.
 

Back
Top