Racun za bombe na Dubrovnik stize na naplatu

ZG_city:
:lol: :lol: ok 345 godina sory :lol:
i da madari su nas oslobadali i srbi dakako dok smo mi sadili duhan i kubi prodavali cigare :lol:
ako su srbi u necemu najbolji onda su najbolji u tjesenju samih sebe!
i da, moglo se nabrojat par hrvata koji su u sumi brezovica pored siska osnovali prvi partizanski odred u europi... po mi onda on o sirnju dezinformacija i skolskom sutavu koji je za qurac :lol:
Vi partizani! :shock: Bili ste oduvek fašisti.Idi,skini se s narkotika,pa dođi onda na forum. 8-)
 
Hrvati,kolevka anti-fashizma?
Buwahahahhahahahaahhaahaha:lol::lol:
Da nije smeshno bilo bi tragichno.
Hrvati su jedini narod koji se dichi svojom sramotom.
Ma da..sve ce to lepo vashi "historichari" za jedno 50 godina doci i do zakljuchka da je prava istina oko Jasenovca da je to bio Chetnicichki logor za naoruzane civile-domobrane.:lol:
E chudo nije spomenuo ono da su bili i "u savezu"sa Madjarima:lol::lol:..chudan neki savez gde je jedan stalno dole i guze ga 800 godina:lol:....ali mozda vi to tako volite?:lol::lol:
 
Karlito Brigante:
Čega je posledica?Tuđinog obećanja da će istrebiti Srbe u Hrvatskoj?Obećao-ispunio,idi izmoli zdravo Mariju za njegovu namučenu dušu! :lol:

pa nije bas obecao, ali je doslo do bežanije i oceg rasula kad smo se naoruzali 8)
takav ponizavajuci poraz je tesko prezaliti...mislim za 48 sati syebat svo srbovanje po HR... i zato te razumijem. tvoje utjehe, laganje samog sebe i bjezanje od istine, ali istina c te oslobodit ;)

a evo zbog cega je doslo do oluje i to NE iz hrvatske perspektive-

ali svi dokazi svjeta nece promjenit nista ako neko ne zeli znat istinu :roll:
 
Enfroz2891.:
Hrvati,kolevka anti-fashizma?
Buwahahahhahahahaahhaahaha:lol::lol:
Da nije smeshno bilo bi tragichno.
Hrvati su jedini narod koji se dichi svojom sramotom.
Ma da..sve ce to lepo vashi "historichari" za jedno 50 godina doci i do zakljuchka da je prava istina oko Jasenovca da je to bio Chetnicichki logor za naoruzane civile-domobrane.:lol:
E chudo nije spomenuo ono da su bili i "u savezu"sa Madjarima:lol::lol:..chudan neki savez gde je jedan stalno dole i guze ga 800 godina:lol:....ali mozda vi to tako volite?:lol::lol:

pa nije valjda da je srbija bila koljevka antifasizma. nemoj mi samo rec da je cica draza bio prvi i najveci antifasist u europi :lol: :lol:
nego... jade ti meni objesni na koji se mi o nacin dicimo svojom sramotom?
mi nemamo problema sa priznavanjem krivnje za jasenovac i ustashluk dok vi imate elemantarnih problema sa priznavanjem onoga sta se desilo u proslom desetljecu a ne s onim od pola stoljeca. toliko katarzi u "nebeskom" narodu :lol: :lol:

a sto se saveza sa madarima tice... mi smo izabrali madarsku krunu tj madari nas nisu osvojili i kao vas turci. i mi nismo morali davat zene na probnu voznju prije braka ni turcina ni madarima :lol:
 
Enfroz2891.:
Imam i ja jedan filmchic,kako je sve STVARNO pochelo...i ko je pocheo-Zagreb grad herojskog otpora Fashizmu,sve u 3D:lol:

pa brate srbine jesi mogao nac i snimak nekih kontoverznih govora stjepana radica?
ispada da ste vi digli pobunu da bi se osvetili za jasenovac. i uvjek se vratimo na jasenovac...a jbg kad se nema drugih argumenata onda ponavljaj jasenovac ko papiga :roll:
 
alo, PRIJATELJU, OVO JE 100% OFFTOPIC! OPET POLITIKA..Ja bih, najvise na svetu zelela, da odem sad u avgustu u Djubrovnik!!! Pa, makar me i pocistili, makar oduvali kao prasinicu....Volim BRE onu skalinadu, volim one zidine, jest, da nisu nase,a bile....I, jos sam u dilemi.Tamo, ili u Grcku? Pitanje je sad... nema Ibrice, umro mi moj Drugar Prele...Jako sam tuzna.. A te bombe o kojima pricate, pa ja mnooogooo vooolim Bomba tortu....a i vas.... Ljubav moju imate, iskreno LilyL.
 
ZG_city:
da... pa zato ste bili pod turcima 500 godina jer ste ih pobjedili jel da? samo mi nije jasna jedna stvar... zasto srbi ne slave oluju? mislim...slavite poraz na kosovskoj bitci kada ste pali u ruke turaka a ne slavite oluju-paradoks :roll:

toliko o dobivenim ratovima s turcima, a sto se tice drugog svjetskog rata... koliko ja znam Broz je bio Hrvat :roll:

a sto se tice prvog svjetkog rata... da nije bilo srba ne bi ga ni bilo :wink:


e zamisli vaseg ustaskog ponizenja kad su vas 1000godisnje nemacke okupacije upravo oslobodili Srbi.

To pokazuje samo kakva ste nesposobna gamad. Nesposobna cak i da se oslobodi , a sposobna samo da kolje i ubija one koji su vam doneli slobodu i od nekadasnjih nemackih konjusara i slugu napravili slobodne ljude.

To samo pokazuje koliko su veliki vasi kompleksi nize vrednosti.
 

Back
Top