Racun za bombe na Dubrovnik stize na naplatu

adem_ks:
po meni JNA je granatirala dubrovnik, i "vlasnik" JNA treba da plati odstetu, ali sacekajmo "profesionalce" da donesu merodavnu odluku
U Hagu su neki već osuđeni za to, a ovaj optuženi je predat nama.
Inače sad se setih one antologijske izjave Božidara Vučurevića, ratnog predsednika SO Trebinje povodom bombardovanja Dubrovnika: ''Napravićemo mi lepši i stariji Dubrovnik''
 
Enfroz2891.:
Srpske junachine kao ih zovesh su dobile u 2 svetska rata i 2 Balkanska i 2 Srpsko-Turska.
Za razliku od vashih hrvatskih,kojima je vrh junachenja uvek bio da ubijaju i proteruju zene i decu,a kad im se suprodstavi prava vojska obrnu se da ga prime od pozadi.:lol:
Toliko o junacima.

da... pa zato ste bili pod turcima 500 godina jer ste ih pobjedili jel da? samo mi nije jasna jedna stvar... zasto srbi ne slave oluju? mislim...slavite poraz na kosovskoj bitci kada ste pali u ruke turaka a ne slavite oluju-paradoks :roll:

toliko o dobivenim ratovima s turcima, a sto se tice drugog svjetskog rata... koliko ja znam Broz je bio Hrvat :roll:

a sto se tice prvog svjetkog rata... da nije bilo srba ne bi ga ni bilo :wink:
 
E vama mora da je stvarno obrazovni sistem u qurcu kad neke osnovne stvari nikako da vas nauche...
Mi smo bili 345 godina pod Turcima ne 500,nemoj da shirish dezinformacije,ali smo se za razliku od vas sami oslobodili.
Dok ste vi bili pod Ugarima vishe od 800 godina i morali su drugi da vas oslobadjaju.:lol:
Tito je bio Hrvat ali pored njega u Partizanima si Hrvate na prste jedne ruke mogao nabrojati.:lol:
A to da je 1.svetski rat pocheo zbog nas i da su se svi tukli zbog tamo neke Srbije je tachno isto onoliko koliko je Amerika krenula na Irak zbog "borbe protiv terorizma".:lol:
 
Enfroz2891.:
E vama mora da je stvarno obrazovni sistem u qurcu kad neke osnovne stvari nikako da vas nauche...
Mi smo bili 345 godina pod Turcima ne 500,nemoj da shirish dezinformacije,ali smo se za razliku od vas sami oslobodili.
Dok ste vi bili pod Ugarima vishe od 800 godina i morali su drugi da vas oslobadjaju.:lol:
Tito je bio Hrvat ali pored njega u Partizanima si Hrvate na prste jedne ruke mogao nabrojati.:lol:
A to da je 1.svetski rat pocheo zbog nas i da su se svi tukli zbog tamo neke Srbije je tachno isto onoliko koliko je Amerika krenula na Irak zbog "borbe protiv terorizma".:lol:

:lol: :lol: ok 345 godina sory :lol:
i da madari su nas oslobadali i srbi dakako dok smo mi sadili duhan i kubi prodavali cigare :lol:
ako su srbi u necemu najbolji onda su najbolji u tjesenju samih sebe!
i da, moglo se nabrojat par hrvata koji su u sumi brezovica pored siska osnovali prvi partizanski odred u europi... po mi onda on o sirnju dezinformacija i skolskom sutavu koji je za qurac :lol:
 

Back
Top