Racun za bombe na Dubrovnik stize na naplatu

a33:
ne.
govorim o legalnom i legitimnom vojnom cilju,koji je u ti vrijeme i dalje bio u sastavu SFRJ,a u kojki Jugo vojska nije mogla uci,dakle koji je bio seperatisticko jezgro.
Bilo je to čini mi se pod zaštitom UNESCO, a nema dokaza da su odatle gađali Trebinje. Zapravo, do aprila 1992. nisu sigurno, jer je tad tek počeo rat u Bosni, a Dubrovačka kampanja je bila pre.
 
nesha taxista:
Bilo je to čini mi se pod zaštitom UNESCO, a nema dokaza da su odatle gađali Trebinje. Zapravo, do aprila 1992. nisu sigurno, jer je tad tek počeo rat u Bosni, a Dubrovačka kampanja je bila pre.
Predsedništvo SFRJ je odluku o povlačenju JNA iz Slovenije donelo u 7. mesecu, akcija oko Dubrovnika počinje krajem 9. meseca i traje do polovine 1992 kada su crnogorski rezervisti najureni kao zečevi, ili povučeni posle uspešno odrađene akcije "osramoti Srbiju i Srbe što više možeš". Trebinje u tom periodu sigurno nije bombardovano i da ima podataka o tome, već bi neko to postovao.
 
Karlito Brigante:
Trljam oči,i ne mogu da verujem!A još koristi i interpunkciju...idem nešto da popijem!


Izgleda kao da si vec popio!
Da, da mnogo su bili "silni i besni" pa sada mi treba za njih da placamo.Oni se napljachkali pa ko u Rusiju ili u Hag, obezbedili svoje porodice za tri zivota, a ovde josh uvek ima onih koji ih velichaju. Ochigledno da ljudi imaju problem sa zdravim razumom.
 

Back
Top