Путинови ботови харају србским интернетом

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
јелена милић

znači
muška baba žvaka - BOT
ženski BOT - JECA

eto da znamo za ubuduće

- - - - - - - - - -

I Dinkić da pazi na njega....!
Blagostanje, šta ima da mudrujemo.

Dobio bi napad epilepsije...

- - - - - - - - - -

šta li bi tek onaj Rom Vlahović uradio?

- - - - - - - - - -

. . .
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovaj naslov i tema vredjaju inteligenciju normalnog coveka.

Zna se za koga je narod u Srbiji.To sto mu nije dopusteno da glasa za stranka koje su protiv EU je zato sto nije dopusteno da one postoje.Tacnije postoji malo njih i potpuno su marginalizovane od strane medija.

Svaka anketa pokazuje da narod mnogo vise voli Rusiju nego zapad kada je takvo pitanje a taj procenat je mnogo veci sto se tice ljudi koje ja poznajem.

To su opste poznate stvari zna se ko nas je bombardovao a ko nije.Zna se ko je pravoslavac a ko nije i ko je sloven kao i mi a ko ne.

Vucicevi botovi nisu Vucicevi vec EU-NATO botovi to sam provalio na sajtu b92 jer po potrebi udaraju protiv Vucica a u isto vreme i protiv Srba a u korist EU-NATO-Siptara-Hrvata

. . .
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovaj naslov i tema vredjaju inteligenciju normalnog coveka.

Zna se za koga je narod u Srbiji.To sto mu nije dopusteno da glasa za stranka koje su protiv EU je zato sto nije dopusteno da one postoje.Tacnije postoji malo njih i potpuno su marginalizovane od strane medija.

Svaka anketa pokazuje da narod mnogo vise voli Rusiju nego zapad kada je takvo pitanje a taj procenat je mnogo veci sto se tice ljudi koje ja poznajem.

To su opste poznate stvari zna se ko nas je bombardovao a ko nije.Zna se ko je pravoslavac a ko nije i ko je sloven kao i mi a ko ne.

Vucicevi botovi nisu Vucicevi vec EU-NATO botovi to sam provalio na sajtu b92 jer po potrebi udaraju protiv Vucica a u isto vreme i protiv Srba a u korist EU-NATO-Siptara-Hrvata

. . .

Dodao bih i - zna se ko nam daje donacije i kredite (EU) a ko ne (Rusija). Zna se kome plaćamo najskuplji gas u odnosu na sve komšije (Rusiji).

Takođe, zna se ko nas je ispalio za J. Tok (Rusija).

- - - - - - - - - -

Evo ja se prijavljujem za botkicu.Posto sam patriota radila bi za manji dzeparac jer sam trenutno bez posla,a vrijedna sam......................:bye:

Bez posla si jer imaš proruskog predsednika za koga si glasala. Zato ćuti i uživaj.
 
Dodao bih i - zna se ko nam daje donacije i kredite (EU) a ko ne (Rusija). Zna se kome plaćamo najskuplji gas u odnosu na sve komšije (Rusiji).

Takođe, zna se ko nas je ispalio za J. Tok (Rusija).
Dodala bih - zna se ko nas je bombardovao osiromašenim uranijom, rasturio vojsku, sudio u Hagu, itd, itd, a ko ne. Ko nam je davao najskuplje kredite koje ne možemo da otplatimo, a ko ne. Ko nam je davao donacije umesto kredita , a ko ne. Ko nas je zaduživao kod MMF-a, a ko ne. Ko je postavljao sve pljačkaške vlade od 5. oktobra, a ko ne. Ko nas je ispalio za Južni tok ( EU ), a ko ne.
Što se gasa tiče, to apsolutno nije tačno. Naše posredničke firme su podizale cenu gasa. Šta misliš od kojih para su se finansirali Srbi na Kosovu?
I dodala bih - Bogu hvala što možda imamo proruskog predsednika, kakav god da je ( ako i to nije SNS-ova igra dobar i loš policajac ).

- - - - - - - - - -

Ovaj naslov i tema vredjaju inteligenciju normalnog coveka.

Zna se za koga je narod u Srbiji.To sto mu nije dopusteno da glasa za stranka koje su protiv EU je zato sto nije dopusteno da one postoje.Tacnije postoji malo njih i potpuno su marginalizovane od strane medija.

Svaka anketa pokazuje da narod mnogo vise voli Rusiju nego zapad kada je takvo pitanje a taj procenat je mnogo veci sto se tice ljudi koje ja poznajem.

To su opste poznate stvari zna se ko nas je bombardovao a ko nije.Zna se ko je pravoslavac a ko nije i ko je sloven kao i mi a ko ne.

Vucicevi botovi nisu Vucicevi vec EU-NATO botovi to sam provalio na sajtu b92 jer po potrebi udaraju protiv Vucica a u isto vreme i protiv Srba a u korist EU-NATO-Siptara-Hrvata

. . .

Potpisujem svako slovo i šaljem repku.
 
Poslednja izmena:
На'ебасмо га и на исток и на запад.

Na'ebasmo ga što nas vode lažovi i pljačkaši i što nam oni određuju političko oprededljenje " Evropa nema alternativu ".
Presvučeni radikali nastavljaju tamo gde su demokrate stale, čak rade ono što se ovi predhodni nisu ni usudili ( promena Ustava npr ).
A Evropa nas neće, pa neće, čak i poslanici SNS-a to javno priznaju.
To je naš na'eb.
 
Kad Blic pise o SNS botovima, onda je to istina, i svako ismevanje toga je cenzura.

Kad Blic pise o putko-botovima, onda je to nemacko djubre koje laze o zdravim Srbima.

Prelom mozga kod Ustanika koji su toliko puta dobili po guzi na izborima, da ne znaju gde udaraju.

Разлика је само у томе што се СНС ботови могу голим оком видети. А Путинове ботове не може ни ЦИА да докаже.

На крају проруски коментари на свим домаћим порталима су преко 50% заступљени и то је просто показатељ српског русофилства.

Ако Блиц објави да ће сутра бити леп и сунчан дан зато што је то очигледно, не значи да спинује јер је немачки медиј.

Дакле кад правиш паралеле потруди се да оне буду поткрепљене јачим аргументима или просто и твоје коментаре можемо тумачити као спиновање и троловање у корист Блица.
 
Poslednja izmena:
Dodao bih i - zna se ko nam daje donacije i kredite (EU) a ko ne (Rusija). Zna se kome plaćamo najskuplji gas u odnosu na sve komšije (Rusiji).

Takođe, zna se ko nas je ispalio za J. Tok (Rusija).

- - - - - - - - - -



Bez posla si jer imaš proruskog predsednika za koga si glasala. Zato ćuti i uživaj.

Nemoj da se ljutis ali moram da ti kazem da gluplji post nisam procitao na ovom forumu.

Prvo EU nam daje kredite a kredit nije nista dobro to bi trebao da znas ako imas vise od 14 godina, znaci na tim kreditima EU zaradjuje i jos plus sto su ti krediti od EU najnepovoljniji moguci.

To za gas nije istina.Da nema Rusije Kosovo bi odavno uslo u UN i bilo nezavisna drzava.

A to za juzni tok sto si napisao je najgluplje i najbezobraznije spinovanje i laz koju plasiraju NATO mediji NATO politicari i NATO analiticari u Srbiji.I botovi naravno.

Kako moze juzni tok da bude zaustavljen zbog Rusije?Pa Rusija je ta koja hoce da izgradi juzni tok preko Srbije a Bugarska je na nagovor EU odbila ! I kako onda Rusija tu moze da bude nesto kriva?

To su opstepoznate cinjenice koje zna ceo svet i cist je debilizam reci da je Rusija nekog nesto ispalila.

Takva izjava jednostavno vredja inteligenciju normalnog coveka.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top