Путинови ботови харају србским интернетом

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Лажу , бре , ови новинари ..заправо , ЕУ и САД дају силне паре ..може бити и 1000 долара месечно, за ботовање али то им није помогло.

Такве ботове имају и на свим друптвеним мрежама , крстарици једнако, могу се препознати јер мрзе српски народ и Русију , јесте да добију силне паре али то је у стилу .

.Приче о Васи Ладачком, све је имамо , ништа има није!

- - - - - - - - - -

da, ali američki stvarno dobijaju pare
koliko para toliko komentara
tolika je to ljubav

uplate idu preko BIA-e svakoj NVO
koliko je to unosan posao pootvarali silne neke NVO štaznam ja "Ljubitelji leptirovih lupinga" samo da malo preusmere keš...

Тачно , Амерички ботови добију много пара .

Није битно што они добију паре , а ми ништа ..битно је да ће они добити НИШТА , а ми ДРЖАВУ!
 
Пошто је "бота" већ заузето, онда ваљда "боткиња"?

ili BOTICA?

- - - - - - - - - -

A i pisanjem su se odavno odali

beš prisluškivački život...
šta sve narod baljezga po prevozu preko mobilnog počinjem da žalim službu
ja bi se umešao u razgovor i reko - bem ti mater seljačku glupu ne služi telefon za te stvari stoko nesposobna grebatorska alava i nezadovoljna
Šta sereš jel oćeš da ti pustim snimak nazad budalo glupa, jel to radiš da ne bi ostavio provajderu dva besplatna minuta od onih 3.000?
 
Poslednja izmena:
. . . .СНС има више ботова него и Путин , ЕУ и Америка заједно .

Они су свуда присутни , прогањају , уклањају и праве законе ботовског подземња .

Писала сам већ о оваквој врсти Мајдан револуције , интернет револуције, све се држи под конторолом.

Траје медијски рат између Запада и Русије .

СНС ботови , колико видим на овом форуму , прелазе на страну Запада ..односно , на тој су страни и били , само нису знали.
 
Poslednja izmena od moderatora:
. . . .СНС има више ботова него и Путин , ЕУ и Америка заједно .

Они су свуда присутни , прогањају , уклањају и праве законе ботовског подземња .

Писала сам већ о оваквој врсти Мајдан револуције , интернет револуције, све се држи под конторолом.

Траје медијски рат између Запада и Русије .

СНС ботови , колико видим на овом форуму , прелазе на страну Запада ..односно , на тој су страни и били , само нису знали.

Znaš kako, nekima je teško da prihvate da Vučić nije Tito
a da SNS nije KPJ
al ebiga ostala navika da prijavljuju i još kažu da su četnici i da im sve oduzeto... valjda sede na stiroporu...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Poslednja izmena od moderatora:
(НЕ)ОЧЕКИВАНО: Јелена Милић признала крах евроинтеграција у Србији

БЕОГРАД – Јелена Милић, политички аналитичар Центра за Евро-Атланске студије у Београду и један од највећих заговорника евро-атлантских интеграција Србије међу припадницима невладиног сектора, у изјави за Блиц поводом информације да Кремљ има интернет-ботове који раде у корист Русије и на српском интернету шире негативне информације о ЕУ, а позитивне о Русији, истакла је да ће бити тешко повратити поверење и наклоност јавности Србије у ЕУ.
jelena-milic-tjub.png

Једна од последица овога је то да што је подршка ЕУ интеграцијама пала испод 50 процената по први пут од демократских промена у Србији 5. октобра 2000.“ – каже Јелена Милић коментаришући информацију о „руским ботовима у Србији“.

„Биће веома тешко повратити подршку јавног мњења за учлањењу у ЕУ.“ – навела је она.

Подсећамо, истраживање агенције Фактор Плус, у низу других истраживања, потврдило је да идеја учлањења Србије у ЕУ има све мању подршку грађана Србије, те да је евроскептицизам, како су то медији пренели, у порасту.

Чак 44 одсто испитаника одговорило је да више нема стрпљења за процес приступања Европској унији, док је потврдно на то питање одговорило свега 36 процената, наводи се у истраживању агенције Фактор Плус.

36% за евроинтеграције !!!???
Шта ови лупетају кад се зна да је испитивање на узору од 100.000 становника Србије у 42 града показало да је против уласка у ЕУ 78,8% !?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top