Quantcast

Putinova Rusija jedno od najprivlacnijih drzava za strane investitore

Srborus

Poznat
Poruka
8.194
Ovo nisam ni ja znao da je Rusija na 5. mestu po stranim investicijama u svetu, Rusija je tokom 2008. godine imala priliv direktnih stranih investicija od 70 milijardi dolara,
Na listi zemamlja sa najvecim prilivom stranog kapitala Rusija se nalazi na 5. mestu u svetu, ispred su samo USA, Francuska, Kina i UK.
Takodje Rusija ima i dosta veliki odliv kapitala u inostranstvo, 52 milijarde dolara u 2008. godini.

http://www.cnbc.com/id/33230032/
Countries with the most foreign direct investment

Prvih 5 zemalja u svetu u 2008. godini:

1.USA
priliv 316 milijardi $
odliv 311 milijardi $
2.Francuska
priliv 117
odliv 220
3.Kina
priliv 108
odliv 52
4.UK
priliv 96
odliv 111
5.Rusija
priliv 70
odliv 52

daxt

Elita
Poruka
17.080
E tako se to radi! A mi u Srbiji imamo mozda 1-2 milijarde dolara priliva direktnih stranih investicija (i to uglavnom strani trzni centri, strane banke i strane benzinske pumpe) naspram ruskih 70 milijardi $$$ godisnje.
Druze, Srbija je banana drzavica, koja je prakticno okupirana, ona ne moze da se uporedjuje sa Rusijom koja je velesila u svakom pogledu:rtfm:

amalko

Primećen član
Banovan
Poruka
629
E tako se to radi! A mi u Srbiji imamo mozda 1-2 milijarde dolara priliva direktnih stranih investicija (i to uglavnom strani trzni centri, strane banke i strane benzinske pumpe) naspram ruskih 70 milijardi $$$ godisnje.
Svašta!
Usporedi Rusiju sa Srbijom po veličini, broju stanovnika i prirodnim bogatstvima i nema mjesta kritici, ni čuđenju!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.