Putin svim silama priziva nuklearnu kataklizmu na Zemlji?

NEce tolerisati nista.....


Election 2016 Dancing GIF by Wave.video



...
 
Povod je bio placenicka americka marioneta zelenski i nato koji je opkolio rusiju

А није га заболело кад су у Нато отишли
Бугари, Румуни, Естонци, Летонци, Литванци, Хрватијанци, Сљовењци, Црногорци, Мађари ..?

Путин је уназадио пре свега свој народ,
али и нас Србе, и све Словене, вуче и Кину у провалију, па и цео свет.

Не постоји оправдање за руску агресију,
чак да су видели да Нато спрема помор човечанства,
требало је само да то аргументовано обнародују,
свет би средио те Нато-зле генерале,

постоје за то савремена средства притиска јавности !

Слична времена су била пред Други св рат,
постојао је лудак који је кренуо да изврши "немачку правду".

Тада на жалост нисмо имали власт дораслу ситуацији,
тако да смо морали да се ресетујемо после рата и кренемо све из почетка како смо знали и умели.
Храна (о осталом да не причам) се делила на равне части,
бројали смо кашике ко је колико добио !
Не повратило се !!!

За сада Господар и верна СНС то одлично хендлују, амортизују, примају и узвраћају ударце.
Докле ће - видећемо !

У сваком случају Сваки-Свога-Страног плаћеника-Смакни !
 
А није га заболело кад су у Нато отишли
Бугари, Румуни, Естонци, Летонци, Литванци, Хрватијанци, Сљовењци, Црногорци, Мађари ..?

Путин је уназадио пре свега свој народ,
али и нас Србе, и све Словене, вуче и Кину у провалију, па и цео свет.

Не постоји оправдање за руску агресију,
чак да су видели да Нато спрема помор човечанства,
требало је само да то аргументовано обнародују,
свет би средио те Нато-зле генерале,

постоје за то савремена средства притиска јавности !

Слична времена су била пред Други св рат,
постојао је лудак који је кренуо да изврши "немачку правду".

Тада на жалост нисмо имали власт дораслу ситуацији,
тако да смо морали да се ресетујемо после рата и кренемо све из почетка како смо знали и умели.
Храна (о осталом да не причам) се делила на равне части,
бројали смо кашике ко је колико добио !
Не повратило се !!!

За сада Господар и верна СНС то одлично хендлују, амортизују, примају и узвраћају ударце.
Докле ће - видећемо !

У сваком случају Сваки-Свога-Страног плаћеника-Смакни !
Znaci gore ako unazadi nego da napreduje kao amerika koja izaziva ratove i milione ubija s kojima nema nikakve veze,aj se umij malo
 
Znaci gore ako unazadi nego da napreduje kao amerika koja izaziva ratove i milione ubija s kojima nema nikakve veze,aj se umij malo

Није Америка направила империју богатства ратовима него добром економијом (мада јесте ратовала).
То је некад било да се богатство стиче освајањем - али то су стара времена батице мој неумивени !
 
Није Америка направила империју богатства ратовима него добром економијом (мада јесте ратовала).
То је некад било да се богатство стиче освајањем - али то су стара времена батице мој неумивени !
Ekonomijom da postave u raspalim zemljama poput nase na vlast miseve preko kojih pljacka vredne resurse,ekonomijom banaka da pjackaju narod i prave ih beskucnicima a druge bilijardere,odlicnom ekonomijom da im se dozvoli mesanje u tudje politike,pa gde se to putin pita za druge drzave
 
Ekonomijom da postave u raspalim zemljama poput nase na vlast miseve preko kojih pljacka vredne resurse,ekonomijom banaka da pjackaju narod i prave ih beskucnicima a druge bilijardere,odlicnom ekonomijom da im se dozvoli mesanje u tudje politike,pa gde se to putin pita za druge drzave
Gde se pita Putin za druge države?
Samo da te obavestim: Putinova naftna kompanija "Neftegaz" iz Moskve kupila većinski paket akcija NIS-a i
Naftne industrije RS-a (bh.🇧🇦entitet
E to ti je to "srbsko-rusko bratstvo".
Rusi prodaju naftu i naftne derivate srbima po paprenim cenama.
samooo udriiii Putineee😁
 
Gde se pita Putin za druge države?
Samo da te obavestim: Putinova naftna kompanija "Neftegaz" iz Moskve kupila većinski paket akcija NIS-a i
Naftne industrije RS-a (bh.🇧🇦entitet
E to ti je to "srbsko-rusko bratstvo".
Rusi prodaju naftu i naftne derivate srbima po paprenim cenama.
samooo udriiii Putineee😁
Pazi ti o cemu pricas o cackalicama,bacaju atomske bombe niko ne odgovara a ti pominjes akcije u nafti,ok bez argumenta si
 
Pazi ti o cemu pricas o cackalicama,bacaju atomske bombe niko ne odgovara a ti pominjes akcije u nafti,ok bez argumenta si
Ne ne ovo je vrlo bitno jer ti pripisuješ Americi🇺🇸 da pljačka i koristi resurse drugih država.
A u stvari rusi pljačkaju srbski narod, deru ih ko koze.,,, pazi rusi kupili naftne industrije srba s obe strane Drine, te proizvodne kapacitete kupili po niskoj ceni da bi im prodavali gotove proizvode (nafta i naftni derivati) po ceni daleko većoj od proseka. Ko je tu transakciju omogućio rusima? Onaj ko je bio na vlasti uzeo je debelu proviziju. Zna se to dobro. E to je taj srbaljski nacionalizam o kome ja govorim duze vreme. Cena nafte je dostizala 2 evra po litru jedno vreme, sada je spala zbog povećane konkurencije na domaćem tržištu.
U tom grmu čuči zec
udriiii putineee😁
 
Ne ne ovo je vrlo bitno jer ti pripisuješ Americi🇺🇸 da pljačka i koristi resurse drugih država.
A u stvari rusi pljačkaju srbski narod, deru ih ko koze.,,, pazi rusi kupili naftne industrije srba s obe strane Drine, te proizvodne kapacitete kupili po niskoj ceni da bi im prodavali gotove proizvode (nafta i naftni derivati) po ceni daleko većoj od proseka. Ko je tu transakciju omogućio rusima? Onaj ko je bio na vlasti uzeo je debelu proviziju. Zna se to dobro. E to je taj srbaljski nacionalizam o kome ja govorim duze vreme. Cena nafte je dostizala 2 evra po litru jedno vreme, sada je spala zbog povećane konkurencije na domaćem tržištu.
U tom grmu čuči zec
udriiii putineee😁
Nemoj da kupujes u nisu ima jos 300 drugih pumpi,amerika proda 1,2 miliona dece godisnje,nemoj da se blamiras s cackalicama
 
"Зли" Путллер уништава светски поредак и "добре" *******исте. Тупомир&шизик, уз све корску пратњу U бојне, проливају реке врелих суза, док је трансџегулеку доживјело ланчани мождани удар и није познато је ли још увјек живо. И тако то, дани би били досадни да се повремено не појави понеки члан нововјерац-падобранац и отвори "слатку" темилицу кроз коју "глупим" србаљима покушава објаснити шта се у ствари догађа. Иншалах! :namcor:
 
ne mogu ja s tobom diskutovati ti si Elita dočim sam ja Početnik.
Rođen sam kao srbin, međutim shvatio sam da je Bosna
i Hercegovina🇧🇦 moja jedina domovina, zemlja sa 1000-godišnjom tradicijom i istorijom.
Termin "Srbin" je postao sredstvo manipulacije grupe neotesanih srbalja na vlasti u istočnom delu Bosne🇧🇦.
Ja sam bosanac🇧🇦!

Nekako pričaš metaforički nisam baš uhvatio nit. otprilike ti si ZA Putinovu politiku
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kod nas u Istočnoj Bosni🇧🇦 je proteklo dosta vremena, možda i 15 godina dok se nije pojavila konkurencija rusima koja je oborila cena goriva. Za sve to vreme rus nas derao ko koze. Bravo
To nema nikakve veze s ratovima ,milionima ubijenih i postavljanjem na vlast americkih miseva preko kojih sve uzimaju od medija,fabrika,vode,struje,vise lidl ovde pljacka i unistava konkurenciju,truje nas uz pomoc vlasti
 
To nema nikakve veze s ratovima ,milionima ubijenih i postavljanjem na vlast americkih miseva preko kojih sve uzimaju od medija,fabrika,vode,struje,vise lidl ovde pljacka i unistava konkurenciju,truje nas uz pomoc vlasti
ti govoriš o situaciji u Srbiji🇷🇸
Mada mi nije jasno ako su američke marionete na vlasti koalicija oko SNS-a,,, zašto Srbija zadržava politiku neutralnosti? Tobože Vučić hoće da očuva nezavisnost države 🤔. Zvanično neće ni k istoku ni k zapadu da ide. Koju predstau izvodi tamo? Da li je prisniji sa ruskim ili sa američkim ambasadorom?
Reklo bi se sa ruskim. Ali ti kažeš da je on američka marioneta,, čiji je LIDL? američki ili,, sta su još prodali amerikancima?
 
ti govoriš o situaciji u Srbiji🇷🇸
Mada mi nije jasno ako su američke marionete na vlasti koalicija oko SNS-a,,, zašto Srbija zadržava politiku neutralnosti? Tobože Vučić hoće da očuva nezavisnost države 🤔. Zvanično neće ni k istoku ni k zapadu da ide. Koju predstau izvodi tamo? Da li je prisniji sa ruskim ili sa američkim ambasadorom?
Reklo bi se sa ruskim. Ali ti kažeš da je on američka marioneta,, čiji je LIDL? američki ili,, sta su još prodali amerikancima?
Ne ja govorim o svim upropascenim nekad jakim drzavama od strane amerike
 
Ekonomijom da postave u raspalim zemljama poput nase na vlast miseve preko kojih pljacka vredne resurse,ekonomijom banaka da pjackaju narod i prave ih beskucnicima a druge bilijardere,odlicnom ekonomijom da im se dozvoli mesanje u tudje politike,pa gde se to putin pita za druge drzave

Нису масони од Индијанаца правили Америку,
већ од пренапаљених прво Европљана,
а сада и спремних људи из целог света.

У томе је основни проблем Руса,
што хоће астронауте од паора да праве.
Освојили су трећину земаљског копна,
и на њему људе незаинтересоване за било какве модерне токове.
 
rusi pljačkaju srbski narod, deru ih ko koze.,,, pazi rusi kupili naftne industrije srba s obe strane Drine, te proizvodne kapacitete kupili po niskoj ceni da bi im prodavali gotove proizvode (nafta i naftni derivati) po ceni daleko većoj od proseka.

Ја сам пре неки дан упао у финансијску кризу
и први коме сам понудио евре из резерве да купи од мене је био мој син
(има еврића по мењачницама, али ето, даш некоме своме).

Заборавља се колико су нас деведесетих издаја југо браће, санкције и бомбардовање уназадили.
Пузали смо, и као што је у природи познато,
на палу пијаницу поред пута и кер у пролазу диже ногу да га попишки.

Тако је чак и Јељцин чудно и са неверицом гледао покојног Слобу,
није могао да верује шта види у његовим окицама.
Нагазише нас и браћа Руси ...

Значи то је јако важно за схватити,
када дођеш до дна
ако ти је остало још жеље за животом - прихваташ све.
После паметњаковићи кукају како је могло овако и онако ...
Као да смо могли са дна да видимо шта има и шта се нуди !?


Брзо смо се ревитализовали, мала смо држава, згодна за хендловање.
Добре потезе потегоше и Коштуница и Тадић и Николић и сада Вучић,
ево пливамо и плате нам расту.

Светска ситуација нам не иде на руку, треба нам мир и стабилност.
На жалост, све дефицитарнија стања у свету.

Босни саветујем да се држи нас, и да се не цепа.
Нарочито муслиманским унитаристима саветујем да забораве на супремацију,
већ да се сете да им је најбоље било у СФРЈ, када припадност некој вери није била одлучујућа.

Додик није националиста,
он се само супротставља крађи Космета ...
 
Ne moraju.

Dočekati da se raspadnu.
To samo znači nova era dolazi dok smo živi...
Većina granica nema ni 100godina starosti, a većina na nekim kontinentima ni 50..

Svi samo odugovlače..
Malo se pobiju puno strada...
Taj idiom treba da se menja....
Većina granica nema ni 100godina starosti, a većina na nekim kontinentima ni 50..

To je predugo, kažu Generali NATO nakon savetovanja sa najvećim proizvođačima naoružanja u Čemeriki
 
Није Америка направила империју богатства ратовима него добром економијом (мада јесте ратовала).
То је некад било да се богатство стиче освајањем - али то су стара времена батице мој неумивени !
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Putinova agresija na Ukrajinu🇺🇦 započeta 24. februara 2022. godine je pokazala svu brutalnost Putinovog despotizma. Napao je jednu miroljubivu zemlju🇺🇦 bez ikakvog povoda, ničim izazvan, napao, eto nije znao sta će sa sobom taj egocentrični luđak, radio je on to i ranije, malo zabave da unese u svoj megalomanski stil života. Sakrio se iza visokih zidina Kremlja, otuda posmatra sa sigurne razdaljine kako 100-tine hiljada ljudi gine na surov način.
Да ли ово треба да буде нека комична или саркастична тема ?
 
Да ли ово треба да буде нека комична или саркастична тема ?
Malo se razdrmaj, malo se razbudi, malo se dozovi... Tema je ozbiljna, nikad nije bila ozbiljnija.
Srbaljski nacionalisti nas zavađaju sa celim civilizovanom svetom. Razlog je prost. Da bi sebi omogućili lagodnu vladavinu nad srbaljskom masom koja je porobljena spc religijom. Centralna tačka zastrašivanja je Pakao. To imaginarno mesto zbog koga srblje "drhti kao prut"
Rusija nije vojno pomogla "srbima" za vreme NATO bombardovanja '95 i '99 godine.
Putin neće pomoći srbima ni sledeći put. Štaviše, on je javno izrazio svoj stav na krajnje diplomatski način
po pitanju Kosova🇽🇰
i
po pitanju Bosne i Hercegovine🇧🇦.
"to je stvar naroda koji tu žive"
Dakle, bezumno srblje slini i bali za Putinom
zato što je neprikosnoveni Despot.
Srblje voli da ga se ponižava dok mu rastu magareće uši put nebeskih visina. To znači
srblje je mazohističko roblje! 😐
Ništa drugo!
Izvini, ja ne želim da budem takav, ni po koju cenu!
Napred Bosna🇧🇦!
Ja sam bosanac!
 

Back
Top