Mozaik buducih desavanja na planeti Zemlji

mo.mass

Zainteresovan član
Poruka
262
Zdravo svima . Kaze poslovica gde ima dima , tu ima i vatre. Na zalost vecina klipova i materijala je na Engleskom jeziku , ali pokusacu da vam dam neki presek.
Na zalost , i vasu i moju , a mozda je i bolje tako , ne mogu da pruzim nikakve garancije niti da ce se desiti , niti da se nece desiti. Prica ima vise segmenata.

1. Filadelfija Eksperiment iz 1943 , u kom je Americka mornarica pokusala da ucini ratni brod nevidljivim za radar, medjutim navodno su postali opticki nevidljivi i izgubili se u vremenskoj rupi. Jedan od ucesnika tog eksperimenta bio je i Al Bielek. Iako sam preslusao oko 60 sati njegovih intervjua , koji ima dosta puno zanimljivih segmenata , ovde bih se fokusirao na ono sto mu je bilo pokazano u 2137 , a odnosi se na temu ove objave , na buduca desavanja pred nama. Al spominje 3 stvari : Nuklearni rat, prirodne katastrofe i podizanje nivoa mora. Poceo bih bas od ove zadnje stavke sa nekoliko mapa i razlicitih izvora.

https://www-thesun-co-uk.translate...._sl=sr&_x_tr_tl=bs&_x_tr_hl=sr&_x_tr_pto=wapp

1706513044283.png


U ovom dole linku , Al objasnjava sta je video po pitanju ove mape :
 
Poslednja izmena od moderatora:
2. John Moore , je poceo karijeru kao obavestajni mornaricki oficir neke 1967 , i on mi je zanimljiv jer je godinama drzao seminare i predavanja vezana za podizanje nivoa mora . Govori o tome da je Americka Mornarica , sakupila vise podmornickih oficira , i da im je pokazala mape buduceg izgleda Americkog kontinenta.
1706515200138.png


Jako je tesko pronaci video sa predavanja John Moore , iako ih je bilo u proslosti izgleda da ih je YT izbrisao. Ovaj dole video je pocetak njegovog predavanja , a buduci da je samo objavljen pocetak , ispod njega postavicu celo poredavanje u kome opisuje kako su im pokazali mapu buduce Amerike , ali taj deo je samo audio sacuvan. ( Ako kazemo da je Bielek samo neki ludak ....eto sad ih imamo dvojicu ....ima ih jos) U ovom videu , za razliku od Ab Bieleka , John Moore ide vise u detalj o razlogu prirodne katastrofe , on specificno govori da se radi o Pole Shift, pomeranju ose rotacije planete Zemlje, i objasnjava na koji nacin ce to izazvati pomeranje mora .



https://www.youtube.com/watch?v=e42_W21ZEQs&t=988s
 
3. Neizbezno kada se radi o nadolazecoj promeni polova je i Nancy Lieder. Po njenom objasnjenju ona je dobila direktnu komunikaciju od Zea Reticuli u vezi nadolazecih promena. I ona kao i John Moore objasnjava da je uzrok promena PlanetaX , ili po nekima Niburu ( Da, ista ona o kojoj je Sitchin pisao u svojim knjigama , da su sa nje dosli Anunnaki , koji su kolonizirali nasu Planetu , i napravili nas genetskim inzinjeringom , u kombinaciji sa primitivnim homosapiensom)...Sitchin je , po njemu, bazirao svoj rad na desetinama hiljada glinenih plocica iz Sumerske civilizacije ...odakle dolaze prve i najstarije informacije o stvaranju " Enuma Elish", ali i o Utnapistimu /Nojev potop , odatle dolazi i ep o Gilgamesu ...Sitchinova biografija je impresivna , mada nasi teolozi ga zovu sarlatanom...sto je vise merilo nase kulture , nego li Sitchinovih knjiga " 12-ta Planeta" Ali da se vratim na Nancy

https://www-zetatalk-com.translate.goog/?_x_tr_sl=sr&_x_tr_tl=bs&_x_tr_hl=sr&_x_tr_pto=wapp


1706517132979.png
 
4. O potapanju 1/3 Velike Britanije , ali i uzasima 3 Svetskog rata , govori i Alois Irlmaier . Ide u frapantne detalje , O invaziji 3 Ruske Armije , koje ce promarsirati do Rajnske oblasti i Rura , pregaziti i Austriju , a preci jednim krakom i preko nas , tj promarsirati preko Beograda. U vizijama je video da ce Amerikanci iz Africke pustinje podignuti 10000 golubova (dronova ) sa zutim prahom , i objasnjava da ce usled toga nastati mrtvi pojas , koji ce se protezati od Budimpeste , preko Beca , Praga , pa sve do Baltickog i Severnog mora. Gde taj prah padne , nista zivo ostati nece , ni ljudi , ni zivotinje , ni drvece, ili trava. Smrt ce biti skoro instantna ...Ali da vam ne kvarim citanje , imate samo 6 poglavlja , vredi ih sve procitati.

https://clarissaschnabel-wordpress-..._sl=sr&_x_tr_tl=bs&_x_tr_hl=sr&_x_tr_pto=wapp
 
5. Hataton. Ne znam sta da vam kazem o njemu , sem da sam slucajno naisao na njegov kanal pre 4 godine , i cutke pratim njegova predskazanja i odgovore na pitanja pratilaca kanala. Ne nalazim da je sarlatan, a njegovi komentari su tvrdi, ne senzacionalisticki, ali i duboki , pogotovo po pitanju dusevnog i moralnog stanja naseg naroda. Videcete po datumima i naslovima njegovih objava , da je on desavanja video i dokumentovao pre nekih 7 godina, ona koja se sada desavaju i koja ce doci. Recimo , treci svetski rat koji ce se rasplamsati . Milijarde zrtava. Unistene Ankaru, Bec, Beograd, Berlin, Pariz, Rim, koristennje ubitacnih oruzja koja ce skoro u isto vreme kad i prirodne nesrece , dovesti do potapanja delova Amerike . Video je unistenje Londona, Norveske , Svedske ...Rat na nasim prostorima ....milionske zrtve ...
Ako odlucite da pogledate , savet: citajte pitanja i komentare , tu sevise otkriva , nego li materijal u video materijalu.

https://www.youtube.com/results?search_query=hataton+tv
 
6. Opet Al Bielek ... kao sto rekoh preslusao sam oko 60 sati njegovih intervjua... U jednom momentu objasnjava (taj deo spominje i u video klipu gore) da ce Atlantski okean doci na nekih 5 kilometara od grada Atlante ( trenutno je na nekih 100 km udaljenosti) . U jednom drugom govoru objasnjava da ce more prekriti najvisi vrh zgrade Vrhovnog suda u Vasingtonu , i da ce biti negde oko 10-30 metara iznad krova. Proguglajte na kojoj nadmorskoj visini je Atlanta, , pa proguglajte na kojoj nadmorskoj visini je Capitol Hill , i koliko visoka je zgrada Vrhovnog suda, pa jos dodajte najmanje 10 metara. Pa izmedju te dve cifre ce biti podizanje okeana . Pitanje svakako jeste da li ce potonuce kopna, odnosno uzdizanje mora biti jednakomerno na celoj planeti ? ( Osim za Indiju i Australiju, koje ce po scenariju iznesenom od Nancy Lieder vecim delom potonuti) Pokusajte onda preneti te vrednosti i na zemlju u kojoj zivite. Kod Zetatalk imate i opciju da ukucate lokaciju koja vas zanima ...i time suzite pretragu , po pitanju predvidjenih desavanja . Nas teren , kao sto vidite na mapi kod Zetatalk, mogao bi imati probleme i sa Vulkanskim erupcijama , koje ce zatrovati zemlju/vazduh i nad delovima Srbije. Koliko je sveto pred nama ? Ne znam. Ako bi se verovalo Al Bieleku , novo stanje zemlje , ce se izdesavati u periodu do / zakljucno sa? 2025. Po Hatatonu , mi bi mogli u to vreme vec uveliko biti uvuceni u ratna desavanja. Sastavljajte Mozaik , vidite sta se uklapa , a sta ne. Mozete postaviti i pitanja na Hatatonovom kanalu. Ima jos informacija , ali mislim da je i ovo za sada vise nego dovoljno.
 
5. Hataton. Ne znam sta da vam kazem o njemu , sem da sam slucajno naisao na njegov kanal pre 4 godine , i cutke pratim njegova predskazanja i odgovore na pitanja pratilaca kanala. Ne nalazim da je sarlatan, a njegovi komentari su tvrdi, ne senzacionalisticki, ali i duboki , pogotovo po pitanju dusevnog i moralnog stanja naseg naroda. Videcete po datumima i naslovima njegovih objava , da je on desavanja video i dokumentovao pre nekih 7 godina, ona koja se sada desavaju i koja ce doci. Recimo , treci svetski rat koji ce se rasplamsati . Milijarde zrtava. Unistene Ankaru, Bec, Beograd, Berlin, Pariz, Rim, koristennje ubitacnih oruzja koja ce skoro u isto vreme kad i prirodne nesrece , dovesti do potapanja delova Amerike . Video je unistenje Londona, Norveske , Svedske ...Rat na nasim prostorima ....milionske zrtve ...
Ako odlucite da pogledate , savet: citajte pitanja i komentare , tu sevise otkriva , nego li materijal u video materijalu.

https://www.youtube.com/results?search_query=hataton+tv
Zar ne cujes da lupa?
Sta je od ovoga ostvareno?
Slusam prognozu za 2022-2023 - nista tacno
 

Back
Top