Odgovor po pitanju Mozaika buducih desavanja na planeti Zemlji

mo.mass

Zainteresovan član
Poruka
262
Moja ideja je bila ( na vasu molbu) , da stavim naslov i razgranam temu , po pitanju sta bi moglo da se izdesava u vremenu pred nama. Kao mozaik , pa koga interesuje neka bira sta mu je interesantno. Ako proveri jedan izvor, pa mu se cini mogucim, onda se izabere druga baza podataka , pa se unakrsno uporedjuje. Pa zatim treca , cetvrta i peta. Svaka baza ima ima za osnovu drugaciji pricu. Jedna dolazi od strane putovanja kroz vreme, i necega sto nije sad izmisljeno , jer ljudi koji vole da ceprkaju po teorijama zavere , trebalo bi da su bar nekad culi za Eldridge ( Projekat Filadelfija). Koje vise zanima vojna spijunaza , u redu , imaju Moora koji govori o onome sta je licno video tokom svog sluzenja u Americkoj mornarici, i koje po pitanju globalnih promena nivoa mora ide pod ruku sa Bielekovim intervjuima. Oni koji se "pale" na vanzemaljce , imaju Nancy Lieder , i njihova razrada ocekivane promene u rotaciji planete zemlje , i posledice istoga su do najmanjih tehnickih detalja razradjene. Ako ni to nije nesta sto zanima prosecnog posetioca Krstarice , moze li najpoznatiji "prorok" ( Irlmaier , pobozni katolik, je imao vizije i vizije o desavanjima pred nama . U poredjenju sa njim cak i najnaduvanija verzija nasih Tarabica nije na istom nivou ). Ako neko insistira da mora da bude "domaci brend" eto i Hataton kada se ne trci kroz njegove odgovore trazeci senzaciju , dobije se jednako jaka slika. Mozda ce neko reci da je sve ovo previse tmurno , i depresivno? Kao sto kazu "kako na nebu tako i na zemlji" Sunce nije staticko telo u Svemiru, vec ima svoju putanju , kao sto i nasa planeta spiralno juri za Suncem , tako i Sunce ima svoju orbitu kroz polje Galaksije , a i oko nje . Na tom putu izlozeno je razlicitim energijama , koje ako je veca koncentracija , probijaju kroz magnetni omotac Suncevog sistema (Heliosfera) i cineci sistem nestabilnim. Ta energija podize temperaturu i ostalih planeta , a ne samo nase. Ista ta energija probija i kroz nas magnetni omotac ( magnetosfera) koji stiti zemlju od vanjskih radijacija, Taj visak energije prolazi i kroz samu planetu , i utice na promene u jezgru , rezultirajuci sa povecanim tektonskim pomeranjima , povecanim vulkanskim erupcijama ... izaziva ekstreme po pitanju klimatskih desavanja. Ceo sistem je prenadrazen, nestabilan. Ista ta energija utice i na nas , tako da niti mi nismo opusteni i smireni. (Ne)kvalitet ljudskih odnosa se oslikava i na medjunarodnom planu, ratovi. Dusevno stanje nas, oslikava desavanja oko nas. "Kako na nebu tako i na zemlji". Uzrocno posledicne veze. Nasa planeta prolazi ciklicno kroz kataklizme.Postoje razni ciklusi , ali ugrubo veci su na svakih 12tak hiljada godina. A i na svakih 6000 godina, mada mozda malo manjeg intenziteta. Ako uzmete vremena i pogledate u Sunce ...vec odavno nije okruglo, niti zuto , vec bljestavo belo , razmazano , bez jasnih kontura. Meni to pokazuje da je u pobudjenom stanju , i da sve ovo nisu samo dokone fantazije
(Vecina nas dozivljava samo ovaj nivo stvarnosti kao realnost. Jer se oslanja na cula i na razum. Kod manjeg broja ljudi postoji razvijena intuicija , ili cak i sposobnost prepoznavanja energije necega sta je pred nama , sta se jos uvek nije manifestovalo , i to "vide" umnom slikom ...imaju vizije. Neki imaju tu sposobnost kao urodjenu , dok neki uspevaju da vide sliku tih energija zahvaljujuci odredjenim tehnikama...neki i koristenjem odredjenih supstanci koje menjaju nivo Dimetiltriptomina u njihovom mozgu.) Ne smatram sebe negativnim, a i nije moj izbor , niti moja krivica sto Al Bielek, John Moore, Nancy Lieder, Alois Irlmaier, Hataton imaju poklapanja po pitanju kako i sta veruju da je neminovno pred nama. Trupe se gomilaju , nema politicke volje da se uspostavi mir. Gledamo vec dve godine kako Ukrajinci ponavljaju nas scenario iz bivse Juge, a jos nije ni doseglo intenzitet koji je prorecen. Oluja ovih sukoba ce se preliti po celoj Evropi. Ne znam koliko se moze uciniti , sada minut do dvanaest. Mozda pokusati prepoznati sta se oko nas desava i kuda vodi.Za one koji veruju, ima jedan stih u Svetom pismu koji kaze " izgibe moj narod jer je bez znanja". Ja mogu da stojim i odgovaram za sebe da li sam voljan proveriti , i istraziti neke teme ove vrste , ali nemam ama bas nikakvo moralno pravo da ista namecem bilo kome. Voleo bih da sve ovo bude samo budalastina , i da Sunce sja svakog dana, svima, svojom punom lepotom. Ako zelite proveriti linkove imate ih pod objavom " Mozaik buducih desavanja na planeti Zemlji". Svakome zelim sve najbolje na njegovm putu , i da nista od ovoga ne dozivimo. Sretno svima, i hvala sto ste uzeli vreme da procitate makar i ovo.
 
Jedna dolazi od strane putovanja kroz vreme, i necega sto nije sad izmisljeno , jer ljudi koji vole da ceprkaju po teorijama zavere , trebalo bi da su bar nekad culi za Eldridge ( Projekat Filadelfija).
To nema veze sa eksperimentima u vezi putovanja kroz vreme, već je ono bilo posledica eksperimenta sa ekstremno jakim em poljima, u cilju radarskog skrivanja.
U suštini... svodi se na naše standardno putovanje, svake sekunde, kroz vreme - u budućnost, samo sa naglim skokom.
 
Kakve veze imaju vanzemaljci sa tim?
To se već dešavalo više puta u istoriji Zemlje i uzrok svakako nisu vanzemaljci.
Zdravo, to jeste sasvim u pravu, o sa dogadjajem vanzemaljci nemaju nikakve veze. Ako odete na web site od Nancy Lieder,razumecete o čemu govorim. Sve njene informacije dolaze na Zeta- talk. Zeta su ( po njenom) iz sazvezdja Zeta Retikuli... Vanzemaljci.
 
To nema veze sa eksperimentima u vezi putovanja kroz vreme, već je ono bilo posledica eksperimenta sa ekstremno jakim em poljima, u cilju radarskog skrivanja.
U suštini... svodi se na naše standardno putovanje, svake sekunde, kroz vreme - u budućnost, samo sa naglim skokom.
3 skoka opisuje, sve vezano za taj početni dogadjaj iz 1943. Skokovi su bili u 2137 pa u 2749, i nakratko su se pojavili u 1980 i nekoj. A ako gledate njegov intervju, kad opisuje Montauk bazu, u blizini New Jersey, onda tek ide u " fantazije" i govori o skokovima ali koji vise nemaju Brod u priči , vec male grupice koje idu u prošlost/budućnost...i lokacije kako odaberu. Raspametili me je. Ako je sve to tacno onda je ova fizička stvarnost mnogo plasticnija nego li kako smo mi to navikli.
 
3 skoka opisuje, sve vezano za taj početni dogadjaj iz 1943. Skokovi su bili u 2137 pa u 2749, i nakratko su se pojavili u 1980 i nekoj. A ako gledate njegov intervju, kad opisuje Montauk bazu, u blizini New Jersey, onda tek ide u " fantazije" i govori o skokovima ali koji vise nemaju Brod u priči , vec male grupice koje idu u prošlost/budućnost...i lokacije kako odaberu. Raspametili me je. Ako je sve to tacno onda je ova fizička stvarnost mnogo plasticnija nego li kako smo mi to navikli.
Čiji intervju?
Mornari sa broda nisu preživeli.
 
Objašnjava i pocetak 3.sv. rata sa Američkim brodovima u Mediteranu i sukobom na Bliskom Istoku. Spominje i najmanje 4 ruske armije i njihovo kretanje i sudbinu. Za moj pojam Irlmaier je izuzetno jak, i to šta je prorekao radi o glavi svih nas a ne samo nemaca. Linkovi su u prethodnom postu pod naslovom " Mozaik buducih dešavanja..."
(ne vidim da si postavio nijedan link)
Da, govori o celoj Evropi, ali je koncentrisan najviše na Nemačku i priča o posledicama upotrebe prljavih bombi se odnosi na nju.
Njegova prorokovanja deluju realistično kada se stave u kontekst tekućih dešavanja.
Posle kapitulacije Ukrajine rat se širi na sledeće zemlje (Poljska, pre svega), a onda Ruska vojska prodire do Nemačke.
Onda zapadnjaci bacaju prljave nuklearne bombe na Ukrajinu i time prekidaju linije snabdevanja ruske vojske na zapadu.
Ta vojska biva uništena (možda naprednim oružjem?).
Onda neki osvetoljubivi Rus lansira Posejdon koji potapa veći deo Britanije, a moguće je da jedna bomba završi i u Rimu.

Sasvim realistično i jako moguće.
 
(ne vidim da si postavio nijedan link)
Da, govori o celoj Evropi, ali je koncentrisan najviše na Nemačku i priča o posledicama upotrebe prljavih bombi se odnosi na nju.
Njegova prorokovanja deluju realistično kada se stave u kontekst tekućih dešavanja.
Posle kapitulacije Ukrajine rat se širi na sledeće zemlje (Poljska, pre svega), a onda Ruska vojska prodire do Nemačke.
Onda zapadnjaci bacaju prljave nuklearne bombe na Ukrajinu i time prekidaju linije snabdevanja ruske vojske na zapadu.
Ta vojska biva uništena (možda naprednim oružjem?).
Onda neki osvetoljubivi Rus lansira Posejdon koji potapa veći deo Britanije, a moguće je da jedna bomba završi i u Rimu.

Sasvim realistično i jako moguće.
Tema 'Mozaik buducih desavanja na planeti Zemlji' https://forum.krstarica.com/threads/mozaik-buducih-desavanja-na-planeti-zemlji.993015/
 
Čiji intervju?
Mornari sa broda nisu preživeli.
Kad se brod opet pojavio , neki mornari su bili poremetili sa pamecu, trcali izbezumljeno naokolo , jedan od njih je bio polovinom trupa unutar poda ...drugi je bio naslonjen na zid , i njegova ruka je prosla kroz metalni zid broda ...ali jedina dvojica koja su skocili sa broda su bili Ed i Dankan Cameron i oni su bili prebaceni u 2137. Ed (kasnije Al Bielek) je glavni izvor informacija. Kasnije i Dr. Preston na nakoj od konferencija potvrdio vise manje sve sta je Al Bielek govorio.
 
Zdravo, to jeste sasvim u pravu, o sa dogadjajem vanzemaljci nemaju nikakve veze. Ako odete na web site od Nancy Lieder,razumecete o čemu govorim. Sve njene informacije dolaze na Zeta- talk. Zeta su ( po njenom) iz sazvezdja Zeta Retikuli... Vanzemaljci.
Zeta su po teorijama zavere oni što izgledaju kao ET iz filma...za njih se priča da nisu samostalna bića nego hibridi bioroboti kojima upravljaju reptili...ne bih smatrao da kredibilne informacije mogu doći od tog izvora....takođe demoni se mogu obraćati ljudima glumeći vanzemaljce...većina tih raznih proroka i onih koji tvrde da primaju informacije od vanzemaljaca verovatno samo kanališu demone...
 
Zeta su po teorijama zavere oni što izgledaju kao ET iz filma...za njih se priča da nisu samostalna bića nego hibridi bioroboti kojima upravljaju reptili...ne bih smatrao da kredibilne informacije mogu doći od tog izvora....takođe demoni se mogu obraćati ljudima glumeći vanzemaljce...većina tih raznih proroka i onih koji tvrde da primaju informacije od vanzemaljaca verovatno samo kanališu demone...
Svakako stoji to sto kazete. Ja nisam u ovom postu radio analizu izvora informacija , nego to da razni izvori imaju u fokusu promene na planeti zemlji, i to neprijatnih razmera, gde ce nizi delovi postati podvodne destinacije. Neispitana je teritorija, a pogotovo sa Hriscanske strane gledano je okarakterisano kao demonska rabota.
 
Svakako stoji to sto kazete. Ja nisam u ovom postu radio analizu izvora informacija , nego to da razni izvori imaju u fokusu promene na planeti zemlji, i to neprijatnih razmera, gde ce nizi delovi postati podvodne destinacije. Neispitana je teritorija, a pogotovo sa Hriscanske strane gledano je okarakterisano kao demonska rabota.
moj stav je da demoni postoje i rade takve stvari nezavisno od toga da li je hrišćanstvo istinita vera
 
Kad se brod opet pojavio , neki mornari su bili poremetili sa pamecu, trcali izbezumljeno naokolo , jedan od njih je bio polovinom trupa unutar poda ...drugi je bio naslonjen na zid , i njegova ruka je prosla kroz metalni zid broda ...ali jedina dvojica koja su skocili sa broda su bili Ed i Dankan Cameron i oni su bili prebaceni u 2137. Ed (kasnije Al Bielek) je glavni izvor informacija. Kasnije i Dr. Preston na nakoj od konferencija potvrdio vise manje sve sta je Al Bielek govorio.
Teško je utvrditi šta je istina, kada se zvanično negira da je eksperiment uopšte i postojao.
Sve je iz druge ili treće ruke.
Uglavnom, sve ono što je opisano - je upravo ono što se i može očekivati prilikom upotrebe ekstremno jakih em polja.
Kako to nije bilo jasno eksperimentatorima - teško je reći.
Al Bieleka nisam pratio, a pitanje je da li zaista ima bilo kakve veze sa eksperimentom.
 
Zeta su po teorijama zavere oni što izgledaju kao ET iz filma...za njih se priča da nisu samostalna bića nego hibridi bioroboti kojima upravljaju reptili...ne bih smatrao da kredibilne informacije mogu doći od tog izvora....takođe demoni se mogu obraćati ljudima glumeći vanzemaljce...većina tih raznih proroka i onih koji tvrde da primaju informacije od vanzemaljaca verovatno samo kanališu demone...
Ili se vanzemaljci ljudima predstavljaju kao demoni?
(ne po njihovoj želji, da budem jasan)
 
Svakako stoji to sto kazete. Ja nisam u ovom postu radio analizu izvora informacija , nego to da razni izvori imaju u fokusu promene na planeti zemlji, i to neprijatnih razmera, gde ce nizi delovi postati podvodne destinacije. Neispitana je teritorija, a pogotovo sa Hriscanske strane gledano je okarakterisano kao demonska rabota.
To će se desiti, ali usled buduće prirodne katastrofe.
Nema tu postepenih promena, nego uvek - dugotrajni predah, nagla katastrofa, dugotrajni predah.
Svi procesi u Svemiru su nekonstantni.
 
Teško je utvrditi šta je istina, kada se zvanično negira da je eksperiment uopšte i postojao.
Sve je iz druge ili treće ruke.
Uglavnom, sve ono što je opisano - je upravo ono što se i može očekivati prilikom upotrebe ekstremno jakih em polja.
Kako to nije bilo jasno eksperimentatorima - teško je reći.
Al Bieleka nisam pratio, a pitanje je da li zaista ima bilo kakve veze sa eksperimentom.
slobodno pregledajte njegov materijal , razni intervjui , i snimci sa konferencija ...Ja sam imao prilike da preslusam oko 60 sati njegovih materijala. I dalje nemam nikakve dokaze da jeste ili da nije istina. Naveo sam njega zbog toga sto je detaljno opisao promene obalnog dela Amerike , i jos malo rekao u vezi Evrope, vezano za podizanje nivoa mora u ovih sledecih 2 godine po njemu.
 
To će se desiti, ali usled buduće prirodne katastrofe.
Nema tu postepenih promena, nego uvek - dugotrajni predah, nagla katastrofa, dugotrajni predah.
Svi procesi u Svemiru su nekonstantni.
Niti jedan od ovih 5 izvora informacija koje sam koristio ne govori o nekim dugotrajnim procesima. Vec govore svi do jednog o naglim desavanjima. Nadam se da Al Bielek nece biti u pravu sa njegovom tvrdnjom da ce se sve odigrati do 2025 . Nepune dve godine , a moze kao sto rekoste u bilo koje vreme izmedju sada i kraja 2025.
 
slobodno pregledajte njegov materijal , razni intervjui , i snimci sa konferencija ...Ja sam imao prilike da preslusam oko 60 sati njegovih materijala. I dalje nemam nikakve dokaze da jeste ili da nije istina. Naveo sam njega zbog toga sto je detaljno opisao promene obalnog dela Amerike , i jos malo rekao u vezi Evrope, vezano za podizanje nivoa mora u ovih sledecih 2 godine po njemu.
Vidi... elementarne stvari:
1. Moguće je napraviti skok u budućnost, ali samo ako se tamo i ostane - nije moguć povratak u početno vreme.
2. Nije moguće putovanje u prošlost.

Dakle, ako je Bielek govorio da je bio u budućnosti pa se vratio u naše vreme - laže, to fizički nije moguće.
 
Niti jedan od ovih 5 izvora informacija koje sam koristio ne govori o nekim dugotrajnim procesima. Vec govore svi do jednog o naglim desavanjima. Nadam se da Al Bielek nece biti u pravu sa njegovom tvrdnjom da ce se sve odigrati do 2025 . Nepune dve godine , a moze kao sto rekoste u bilo koje vreme izmedju sada i kraja 2025.
Šta je prognozirao u naredne dve godine?
Ako može sažetak, jednostavno nemam vremena da pogledam toliko materijala.
 

Back
Top