Putin na mukama: Brine ga siromaštvo, hoće da poveća plate

Ruski superkompjuter. Krepajte od muke Amerofili:

479644_142924405_Screenshot_2019-10-27-10-26-22-567_com.twitter.android.png


😂😂😂😂😂

pati
 
Putin na mukama: Brine ga siromaštvo, hoće da poveća plate

Moskva -- Predsednik Rusije Vladimir Putin u svom obraćanju saveznom parlamentu 15. januara najveću pažnju posvetiće pitanju povećanja prihoda građana, javlja TAS S.


"Pripremam se za govor 15. januara", rekao je Putin u intervjuu za TAS S, ali nije želeo da otkrije njegov sadržaj, ističući da još radi na njemu.

On je samo rekao da razmišlja o tome kako prevazići stagnaciju u primanjima građana, smanjenju broja ljudi koji žive na minimalnim platama, i o tome kako prevazići siromaštvo.

Odluke o tome moraju biti donete. Zabrinuti smo, ja sam veoma zabrinut zbog stagnacije realnih primanja građana", istakao je ruski predsednik.
https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2020&mm=01&dd=04&nav_id=1638027

ja ne znam sta se PUTIN tolko brine? Pa u USA ima 40 miliona bez hleba i krova nad glavom pa Trampu ne pada na pamet ni da misli o tome a kamoli da brine.
 
Odluke o tome moraju biti donete. Zabrinuti smo, ja sam veoma zabrinut zbog stagnacije realnih primanja građana", istakao je ruski predsednik.
pa kada je skrtica, umesto da deli sakom i kapom, iz primarne emisije, da se to zahukta malo, kao na zapadu

ali skidm kapu za natalitet, za trece dete bese, odresio kesu, tako treba svima

nas sloba nama podelio stanove koji su vec bili nasi, maher, neki su se ovajdili od akcija, vecina nismo

dresi kesu kumeeeeee
 
standardni problem kad je neko predugo na vlasti , mora doci do stagnacije , sistem se ukruti i ljudi se opuste.
putin kao da se sad utrkuje da sto vise resursa izveze na zapad i sto brze napuni dzepove svojih tajkuna , sa vrlo malo koristi za narod i razvoj rusije.
hitler danas nebi ni krenuo na rusiju sami rusi mu daju sve sto treba i to jeftino.
 
A gdje ti vidiš Ustaše? Nema više Ustaša, pogotovu kod vas na kamenjaru...

Gledam ih ja odje u Nemackoj sede za istim stolom i prodaju jedni drugima "bratstvo i jedinstvo".

Svak svakoga oslovljava sa "zemo". Zemo ovo, zemo ono, pa bio to Slovenac, Shiptar, Srbijanac, Ustasha ili Balija.
Svega ima odje, samo mi slabo stoje sa Montenegrinima.
Montenegrina ovde skoro da i nema. Nisu ni ludi da idu u Nemacku, tamo se mora raditi.

Samo ih gledam...
 

Back
Top