Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Putin na mukama: Brine ga siromaštvo, hoće da poveća plate

TTokarev

Iskusan
Poruka
6.399
A što ti širiš dezinformacije da Rusija ne može ni opanke da proizvede?
Nikakve dezimformacije ja ovde ne sirim, samo fakti i fakti, svodjalo se to nekome ili ne.
Rusi mogu da proizvedi sta god hoces, Drug Staljin dokazao, ako im stvoris uslove za rad. Rusija to ne moze.
Nadam se da razumes razliku?

1585481346948.png

Ako cemo posteno, ovo je RUSKI avion, sa svim svojim manama i dobrim osobinama...
MC-21 cemo jos malo da pricekamo.

Nikakve dezimformacije ja ovde ne sirim, samo fakti i fakti, svodjalo se to nekome ili ne.
Rusi mogu da proizvedi sta god hoces, Drug Staljin dokazao, ako im stvoris uslove za rad. Rusija to ne moze.
Nadam se da razumes razliku?

Pogledajte prilog 672280

Ako cemo posteno, ovo je RUSKI avion, sa svim svojim manama i dobrim osobinama...
MC-21 cemo jos malo da pricekamo.
Čudno je koliko si omašio... Prevideo si da je do sada proizvedeno i uvedeno u saobraćaj oko 100 primeraka ovog, inače veoma dobrog aviona, MC21.

TTokarev

Iskusan
Poruka
6.399
Čudno je koliko si omašio... Prevideo si da je do sada proizvedeno i uvedeno u saobraćaj oko 100 primeraka ovog, inače veoma dobrog aviona, MC21.
Nije isto kupiti avion i potpisati pismo o namerama.
Eto, teoretski i Srbija leti na Superjetu 100 sudeci po potpisanim pismima o namerama.
Msm. najavili su da ce MS-21 biti ove 2020. godine "cetitficiran", a ja sam veoma skeptican da ce se to dogoditi.
Ali neka ih nek rade, bolje da rade i primaju plate nego da bleje ispred zadruznde prodavnice.
I konstruktori NK - motora sede i primaju plate, a da nista ne rade. Njihov motor nece niko kupiti.

georgejune

Starosedelac
Poruka
158.548
Putin na mukama: Brine ga siromaštvo, hoće da poveća plate

Moskva -- Predsednik Rusije Vladimir Putin u svom obraćanju saveznom parlamentu 15. januara najveću pažnju posvetiće pitanju povećanja prihoda građana, javlja TAS S.

"Pripremam se za govor 15. januara", rekao je Putin u intervjuu za TAS S, ali nije želeo da otkrije njegov sadržaj, ističući da još radi na njemu.

On je samo rekao da razmišlja o tome kako prevazići stagnaciju u primanjima građana, smanjenju broja ljudi koji žive na minimalnim platama, i o tome kako prevazići siromaštvo.

Odluke o tome moraju biti donete. Zabrinuti smo, ja sam veoma zabrinut zbog stagnacije realnih primanja građana", istakao je ruski predsednik.
https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2020&mm=01&dd=04&nav_id=1638027
To putine brate

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.