Putin na mukama: Brine ga siromaštvo, hoće da poveća plate

Gledam ih ja odje u Nemackoj sede za istim stolom i prodaju jedni drugima "bratstvo i jedinstvo".

Svak svakoga oslovljava sa "zemo". Zemo ovo, zemo ono, pa bio to Slovenac, Shiptar, Srbijanac, Ustasha ili Balija.
Svega ima odje, samo mi slabo stoje sa Montenegrinima.
Montenegrina ovde skoro da i nema. Nisu ni ludi da idu u Nemacku, tamo se mora raditi.

Samo ih gledam...

Ja nisam vidio pravog Ustaše ima i 25 godina... Ni na tv-u..
 
Gledam ih ja odje u Nemackoj sede za istim stolom i prodaju jedni drugima "bratstvo i jedinstvo".

Svak svakoga oslovljava sa "zemo". Zemo ovo, zemo ono, pa bio to Slovenac, Shiptar, Srbijanac, Ustasha ili Balija.
Svega ima odje, samo mi slabo stoje sa Montenegrinima.
Montenegrina ovde skoro da i nema. Nisu ni ludi da idu u Nemacku, tamo se mora raditi.

Samo ih gledam...

A i tom Slovencu mora da je ćaća iz Zavidovića...
 
standardni problem kad je neko predugo na vlasti , mora doci do stagnacije , sistem se ukruti i ljudi se opuste.
putin kao da se sad utrkuje da sto vise resursa izveze na zapad i sto brze napuni dzepove svojih tajkuna , sa vrlo malo koristi za narod i razvoj rusije.
hitler danas nebi ni krenuo na rusiju sami rusi mu daju sve sto treba i to jeftino.
Hitler možda i ne bi, al bi Ritšild sigurno!
Upravo zbog ovoga što navodiš je Putin jako veliki trn u oku Rotšildovima.
Cela svetska zavrzlama i može da se svede na to.
Naravno Rotšildi su bili krenuli da to sve preuzmu još i džabije nego što je to sad džabe, a da prodaju i skuplje nego što je skupo. Putin ih je tu dosta zayebo.
 
Kod ruskog Vucica i statistika vucicevska... :hahaha:
On sam vise ne zna da li je studirao pravo, ili ekonomiju, ili je bio obavestajac, slicno ovom majstoru iz Cipuljica.
Galoshi su na ruskom jeziku gumeni opanci ili kaljace.

Pogledajte prilog 631965

Kako god. Koliko je uspesan ekonomista vidi mu se po vodjenlju zemlje; da padne cena na naftu - bankrot.
O poznavanjanju prava glipo je govoriti o coveku koji je prakticno uzurpirao vlast, a kakav je "obavestajac" bio, moze se zakljuciti iz nadimka koji je nosio - "moljac".
Njegova Rusija nije sposobna ni opanke da proizvede, a kamo li da ih nekome prodaje.
Mori me utisak da ti i previše idealizuješ stvari. Ne treba ti Putina da zamišljaš kao Boga, već kao običnog političara. A ti imaš neku lestvicu koja ne bi mogla ni da ga proglase Bogom Rusije. To što ti zamišljaš bi možda i moglo kad bi ga proglasili Bogom sveta. Al samo možda!
Ne treba se to zanositi. I ovo što je oligarse natero da moraju da pomažu regije je više nego što je njegovo ovlašćenje.
A ono što si predložio sa Kinom, pa Kina je pola sveta lako je njima.
 
Izgleda da je Putin prestao da veruje u Boga. Verovao dvajes godina i mrzi ga vise.
Danas, na najveci praznik nas pravoslavaca, on odlazi u Siriju umesto na Bozju sluzbu.
Sada je u Damasku. Zapravo jos od podne. Otkacice njega patrijarh.
Божић није највећи него најрадоснији хришћански празник. Највећи је Васкрс. У Сирији је једна од најстаријих хришћанских заједница (па још православних) коју су јагуарови пулени замало затрли, уз потпуну равнодушност Запада и твоје нове домовине. План посете је из разумљивих разлога приличито тајнових, али не сумњам да је Путин обележио дан Христовог рођења на достојан начин. Ово је благ дан, немој да га прљаш инсинуацијама без икаквог разлога и знања.
 
Izgleda da je Putin prestao da veruje u Boga. Verovao dvajes godina i mrzi ga vise.
Danas, na najveci praznik nas pravoslavaca, on odlazi u Siriju umesto na Bozju sluzbu.
Sada je u Damasku. Zapravo jos od podne. Otkacice njega patrijarh.

Ma yok. Bio covek sinoc u crkvi, ja video svojim ocima.
Samo sto on ne i de na sluzbu u Hram Hrista Spasitelja ili neku drugu pravoslavnu srkvu, nego ide u onu crkvu u kojoj su ga krstili ( inicirali ) sasvim nedavno.


Covek se moli nekom svom Bogu po masonskim ritualima...
Nema on bas mnogo veze sa Pravoslavljem.
Na 0.53 video zapisa ce jasno vidi masonska simbolika iznad vrata crkve.
Ono, svevidece oko da prostis.
 
Screenshot_2020-01-07 (1) Путин встретил Рождество в храме, где был крещен - YouTube.png
 
Rusija ne stoji ekonomski lose #61, a moze da bude i mnogo bolje. Imaju gas, naftu, sirovine... jaku ekonomiju bez ikakve eu. Kod nas je lose stanje.
Stanje u Rusiji (pravo stanje gdp/per capita).
Od slovenske brace najbolje stoje Cesi, Slovaci i Slovenci.
Po MMF za 2019

61
23px-Flag_of_Russia.svg.png
Russia
11,162
3326,170
3623,213
4019,547

Да, најбоље стоји држава коју је ЈНА хтела да уништи, а најгоре држава у коју се Србија учланила.
 
Kod ruskog Vucica i statistika vucicevska... :hahaha:
On sam vise ne zna da li je studirao pravo, ili ekonomiju, ili je bio obavestajac, slicno ovom majstoru iz Cipuljica.
Galoshi su na ruskom jeziku gumeni opanci ili kaljace.

Pogledajte prilog 631965

Kako god. Koliko je uspesan ekonomista vidi mu se po vodjenlju zemlje; da padne cena na naftu - bankrot.
O poznavanjanju prava glipo je govoriti o coveku koji je prakticno uzurpirao vlast, a kakav je "obavestajac" bio, moze se zakljuciti iz nadimka koji je nosio - "moljac".
Njegova Rusija nije sposobna ni opanke da proizvede, a kamo li da ih nekome prodaje.
Jer su to cipele od Putin
broj 35
 

Back
Top