Putin kaznio ministra

GhettoBeograd

Poznat
Poruka
7.909
Ruski premijer Vladimir Putin poslao trojicu funkcionera da Novu godinu provedu u mraku sa stanovnicima oblasti Moskve u kojem i dalje nema struje. Funkcioneri obećali stanovnicima te oblasti da će dobiti struju do Nove godine.

Zbog neispunjenih obećanja o otklanjanju šteta izazvanih nevremenom, ruski premijer Vladimir Putin pozvao je trojicu funkcionera, uključujući i ministra energetike, da provedu novogodišnju noć sa stanovnicima oblasti Moskve koji i


"Obećali ste da će sve biti popravljeno do 18 časova, nije trebalo ništa da govorite ako niste bili sigurni", rekao je Putin, a prenela je ruska televizija.

"Mislim da treba da provedete novogodišnju noć sa njima", poručio je Putin ministru energetike Sergeju Šmatku, guverneru moskovskog regiona i direktoru lokalne Elektrodistribucije.

Guverner regiona Moskve Boris Gromov kazao je da će otići u dva sela koja su ostala bez struje i posetiti stanovnike, preneo je Itar Tas.

Oko 6.000 ljudi te oblasti ostalo je bez struje posle ledenih kiša koje su pre nekoliko dana pogodile tu oblast i oštetile električne vodove.


E kada bi ovako nesto poceli da primenjujemo kod nas mislim da bi se izdigli od govana gde se sada nalazimo :ok: e da je nama jedan ovakav sposoban covek i kako natera ministra da pojede svoja govna koja je izasrao zbog laznih obecanja...

btw. tema nije velicanje Putina i njegovog lika vec odluke koje moze samo covek koji zna i hoce svoju zemlju da vodi napred.Da je isto to uradio Obama,ili ovaj degen Cvetkovic ili bilo koji drugi premijer na svetu isto bih podrzao ovo :zcool:
 
Tipicno olicije diktature !

A to je baš čudno, u ovim nekadašnjim komunističkim državama gde je demokratija, isto kao da je i dalje komunizam, jedan čovek dođe na vlast i ne zna da se skine, evo sada možemo da očekujemo da će Tadić da bude premijer, a nekog tupsona poput Cvetkovića da stavi za predsednika, ne bih me čudilo, isto tako i u Rusiji, taj Putin ne zna da ode, al' dobro, dobar je on.
Al' eno npr. u Americi, bude predsednik, i kada ode sa vlasti ne čuješ ga više nigde, ovo ybt ne može da se skloni sa vlasti.
 
U normalnim drzavama prvo bi se preduzele mere da do toga ne dodje, drugo i ako bi doslo do toga uvek bi postojali planovi B,C..
Sta je postignuto time ? Ti kaznjeni provesce par sati uz svece negde a stanovnici ce biti i dalje bez stuje !
 
A to je baš čudno, u ovim nekadašnjim komunističkim državama gde je demokratija, isto kao da je i dalje komunizam, jedan čovek dođe na vlast i ne zna da se skine, evo sada možemo da očekujemo da će Tadić da bude premijer, a nekog tupsona poput Cvetkovića da stavi za predsednika, ne bih me čudilo, isto tako i u Rusiji, taj Putin ne zna da ode, al' dobro, dobar je on.
Al' eno npr. u Americi, bude predsednik, i kada ode sa vlasti ne čuješ ga više nigde, ovo ybt ne može da se skloni sa vlasti.

Ala si ti naivan. Americki predsednici su samo prodavci politike koju kreiraju stvarni vladaoci Amerike i ne samo nje. DEMOKRATIJA ne postoji, to je sarena laza za mase. Razmisli pa ces viideti daje tako.
 
E kada bi ovako nesto poceli da primenjujemo kod nas mislim da bi se izdigli od govana gde se sada nalazimo :ok: e da je nama jedan ovakav sposoban covek i kako natera ministra da pojede svoja govna koja je izasrao zbog laznih obecanja...

btw. tema nije velicanje Putina i njegovog lika vec odluke koje moze samo covek koji zna i hoce svoju zemlju da vodi napred.Da je isto to uradio Obama,ili ovaj degen Cvetkovic ili bilo koji drugi premijer na svetu isto bih podrzao ovo :zcool:

Putin ne zna da ceni kadrove! Taj ministar bi u Srbiji bio predsednik države.....
 
1990-2000 u Rusiji nije izgradjeno ništa niti šta remontovano.
Tek sada, posle 10 godina oporavka polako počinju sa obnovom infrastrukture.

Idiskutabilno je da Rusija nema strucnjake svih mogucih segmenta za prirodne resurse da i ne govorimo ! ALI vodja treba VODJA !!! Demokratije nema tamo jer je nije nikada nije ni bilo ! Hebes drzavu gde i dan danas postoje radni logori ....
 
Poslednja izmena:
U normalnim drzavama prvo bi se preduzele mere da do toga ne dodje, drugo i ako bi doslo do toga uvek bi postojali planovi B,C..
Sta je postignuto time ? Ti kaznjeni provesce par sati uz svece negde a stanovnici ce biti i dalje bez stuje !

Nece, nece. Budin siguran da nece. Budi siguran kao sto sam ja siguran da nisi dostojan Putinu cipele da cistis. On funkcionise ovako, a ti? Kako ti funkcionises? Nikako!. Ti si jedan elebak koji ne funkcionise uopste.
 
Poslednja izmena:
A to je baš čudno, u ovim nekadašnjim komunističkim državama gde je demokratija, isto kao da je i dalje komunizam, jedan čovek dođe na vlast i ne zna da se skine, evo sada možemo da očekujemo da će Tadić da bude premijer, a nekog tupsona poput Cvetkovića da stavi za predsednika, ne bih me čudilo, isto tako i u Rusiji, taj Putin ne zna da ode, al' dobro, dobar je on.
Al' eno npr. u Americi, bude predsednik, i kada ode sa vlasti ne čuješ ga više nigde, ovo ybt ne može da se skloni sa vlasti.

Šampionski tim se ne menja!
Odkud ti to?
Šta,staviš pacere i tražiš ćoše
gde ćeš da krepaš!?
Budibogsnama!!!
 

btw. tema nije velicanje Putina i njegovog lika vec odluke koje moze samo covek koji zna i hoce svoju zemlju da vodi napred.
Pa nije to primereno, zamisli sada da Havijer Solana dâ nalog da se smanji stepen birokratije, smanji broj dokumenata u Briselu.

A onda oni propuste rok, a onda im Solana kaže: "E sada ćeš morati da sve te papire pojedeš!!"

To je idiotizam naravno, svojstven samo rusima glupim, i njihovim kurtonima ovde.

No poenta je da u Rusiji nema struje ni za novu godinu, a kod nas ima stalno.
 
Nijedna šiptarija nije i nikad neće biti normalna država tako da je smešno da šiptari govore o normalnosti.

tako se nazivaju Albanci /
Nikad ona Srbija nece biti normalna dok je takvih.
Sta tebe muci ?
Mislim ..pun si mrznje...vredjas sve narode.
Imas neke komplekse ?
Sta mislis da li ce se Vojvodini malo odmaknuti zbog takvih budala...a patriota srbijanskih.
Volis BG pasaluk ?
 
tako se nazivaju Albanci /
Nikad ona Srbija nece biti normalna dok je takvih.
Sta tebe muci ?
Mislim ..pun si mrznje...vredjas sve narode.
Imas neke komplekse ?
Sta mislis da li ce se Vojvodini malo odmaknuti zbog takvih budala...a patriota srbijanskih.
Volis BG pasaluk ?
'ајде шетај.Хрвати су палили и клали по Војводини у задњих 100 година а доћи ћеш им и ти на ред кад буду желели да праве паприкаш.То што би хтео да се свима увучеш у дебело црево неће ти помоћи кад буду решили да те опљачкају.И неће те питати да ли си Србин или Кинез.Шабане.
 


Pa nije to primereno, zamisli sada da Havijer Solana dâ nalog da se smanji stepen birokratije, smanji broj dokumenata u Briselu.

A onda oni propuste rok, a onda im Solana kaže: "E sada ćeš morati da sve te papire pojedeš!!"

To je idiotizam naravno, svojstven samo rusima glupim, i njihovim kurtonima ovde.

No poenta je da u Rusiji nema struje ni za novu godinu, a kod nas ima stalno.

Kakvo tupavo poredjenje!
Ne cudi sto si tako zatucana.
Samo ti nakreni.
 
Tipicno olicije diktature ! Valjda je to jedini nacin tamosnjeg funkcionisanja...
И то нам рече шиптарин који је окупирао Српску земљу коју води геноцидни нарко и трафикинг дилер манијак Тачи и већина шиптара подржавају тог манијака и геноцид над Србима.
 

Back
Top