Путин је у Србији популарнији од Томе, Бориса, Зорана, Слобе...ЗАЈЕДНО!

Смараш са правописом. Јесте да је погрешио али схватили смо сви шта је мислио. И шта сад, треба да скочи са моста?
Зашто си ти против Путина? Има симпатизере широм света, чак и у чмерици. Најзад је дошао неко ко ће се супростављати ставовима нато пакта и јенки каубоја и у томе нема ништа лоше већ само добро. Ипак, изгледа да се то теби не свиђа, ти би и даље да гледаш невину крв како се пролива због нафте. Чудних ли људи на овој планети...
Pazi, hladni rat se već desio, i putinova strana je poražena.
 
pitanje za premijera i diplomiranog predsednika,ako vam je russija vec toliko prirasla srcu zasto uvodite EU zakone,zasto od EU uzimate pare za penzije,popunjavanje budzeta jadnom recju zasto serete u tanjir iz kog jedete

Тера нас ЕУ да узимамо кредите од њих. Онај покојни шибицар је почео с тим.
 
Hm, Putinova pojava je otelotvorenje političkog lidera. Držanje, odlučnost, koncetracija, pogled, govor i govor tela.
Na zapadu tako nešto ima Najdžel Faradž. Sve ovo ostalo je šuntavo...

Priznajem da mi se sada vise dopada nego ranije. Nijedna rec o Ukrajini cime nas nije doveo u nezgodnan polozaj.Govorio je umereno i prikladno. Prihvatljiv je i umeren .Realno jedan od boljih politicara po imidzu i ponasanju.
 
Путин је у Србији популарнији од Томе, Бориса, Зорана, Слобе...ЗАЈЕДНО!


Да ли сте свесни тога?

Ја лично нисам један од тих али нисам слеп. Чињеница је да је у Србији Путин убедљиво најпопуларнији и највољенији политичар. Да се не лажемо.

Нико од наших председника и премијера, бивших и садашњих, није имао ни приближно толико подршке у СВОЈОЈ ЗЕМЉИ.
Путина подржавају и левичари и десничари, монархисти и републиканци, фашисти и антифашисти, партизани и четници - готово цео народ без обзира на идеолошко или страначко опредељење.


Зашто је то тако?
Зато што даје велику наду у спас српског народа од највеће неправде која је нанесена у скоријој и давној историји.
Сама та нада је довољна.
 
Priznajem da mi se sada vise dopada nego ranije. Nijedna rec o Ukrajini cime nas nije doveo u nezgodnan polozaj.Govorio je umereno i prikladno. Prihvatljiv je i umeren .Realno jedan od boljih politicara po imidzu i ponasanju.

A Vucic ko ulizica, ko zmija koja ti se uvija oko nogu. Uzas,sramota me sto pripadam ovom narodu!
 
Za mene je utisak dana trenutak kada Putin silazi iz aviona, dolazi do automobila i skida sako. Onako domacinski se raskomocuje stigao kuci :heart:
Nesto drugaciji utisak na paradi: kisa pljusti, neko kabanicu, nekome kisobran, a Gospodar kisne li kisne, a sa njim zajedno i citava vlada, predivna slika, Gasicu se spljeskala kosica sve mu curi u oci, ne sme ni da se obrise. Gospodar da pokisne a mi da uzmemo kisobran - nikad :hahaha: Ocekujem da sutra Gospodar izjavi kada je mogla moja vojska i moj narod da kisne, pa mogu valjda i ja. Boze sacuvaj i sakloni :worth:
 
pitanje za premijera i diplomiranog predsednika,ako vam je russija vec toliko prirasla srcu zasto uvodite EU zakone,zasto od EU uzimate pare za penzije,popunjavanje budzeta jadnom recju zasto serete u tanjir iz kog jedete

super je sto ovi nasi neprijatelji ne znaju srpsku stvar a ni srpsku dusu. pojednostavljivanje im je u krvi, zato sto su i sami jednostavni prostaci
 
Za mene je utisak dana trenutak kada Putin silazi iz aviona, dolazi do automobila i skida sako. Onako domacinski se raskomocuje stigao kuci :heart:
Nesto drugaciji utisak na paradi: kisa pljusti, neko kabanicu, nekome kisobran, a Gospodar kisne li kisne, a sa njim zajedno i citava vlada, predivna slika, Gasicu se spljeskala kosica sve mu curi u oci, ne sme ni da se obrise. Gospodar da pokisne a mi da uzmemo kisobran - nikad :hahaha: Ocekujem da sutra Gospodar izjavi kada je mogla moja vojska i moj narod da kisne, pa mogu valjda i ja. Boze sacuvaj i sakloni :worth:

Вероватно му је то било понуђено, али је одбио, јер ми је тешко да поверујем да су толико тупави.
 
Путин је у Србији популарнији од Томе, Бориса, Зорана, Слобе...ЗАЈЕДНО!


Да ли сте свесни тога?

Ја лично нисам један од тих али нисам слеп. Чињеница је да је у Србији Путин убедљиво најпопуларнији и највољенији политичар. Да се не лажемо.

Нико од наших председника и премијера, бивших и садашњих, није имао ни приближно толико подршке у СВОЈОЈ ЗЕМЉИ.
Путина подржавају и левичари и десничари, монархисти и републиканци, фашисти и антифашисти, партизани и четници - готово цео народ без обзира на идеолошко или страначко опредељење.


Зашто је то тако?
У односу на осталу набројану боранију, Путин је председник Руске Федерације, велике силе и озбиљне, независне државе, који је свестан величине и тежине одговорности коју такав положај носи.
 
A Vucic ko ulizica, ko zmija koja ti se uvija oko nogu. Uzas,sramota me sto pripadam ovom narodu!
Зашто да те буде срамота неких пролазних политичара?

Треба да будеш поносна што припадаш народу Надежде Петровић, Исидоре Секулић, Живојина Мишића, Карађорђа, Доситеја, Његоша, Мокрањца, Милене Павловић Барили, Диса, Ракића, Дучића, Кочића...

И многих других као што су они...
 
У односу на осталу набројану боранију, Путин је председник Руске Федерације, велике силе и озбиљне, независне државе, који је свестан величине и тежине одговорности коју такав положај носи.

Тачно. Путин је државник, за разлику од поменутих марионета.
 
Hm, Putinova pojava je otelotvorenje političkog lidera. Držanje, odlučnost, koncetracija, pogled, govor i govor tela.
Na zapadu tako nešto ima Najdžel Faradž. Sve ovo ostalo je šuntavo
...

:ok: Odlicno zapazanje!

- - - - - - - - - -

Зашто да те буде срамота неких пролазних политичара?

Треба да будеш поносна што припадаш народу Надежде Петровић, Исидоре Секулић, Живојина Мишића, Карађорђа, Доситеја, Његоша, Мокрањца, Милене Павловић Барили, Диса, Ракића, Дучића, Кочића...

И многих других као што су они
...

:ok::worth::klap:
 
MI svi obozavamo Putina zatoi sto ga Komustkinja, Lepi Bora, Putinovka i ti obozavate.
Razlozi su mozda i silne slike naoruzanja koje ovde turate, gledamo kao hipnotisani u ta cudesa,
zelimo da nam Putin kroji kapu kao Staljin nekada jer ko ce osim Rusa i komunista ( KGB) da pomogne i da razzume
srpsko napaceno bice?
BTW, velesila se pise zajedno;)
I da , svi zelimo Miri Markovic, Karicima i kompaniji mnogo uspeha u zivotu u toj zemlji dembeliji
gde je Putin preCednik.

Рајка, мани да се пролупаваш, молим те...
 
Зашто да те буде срамота неких пролазних политичара?

Треба да будеш поносна што припадаш народу Надежде Петровић, Исидоре Секулић, Живојина Мишића, Карађорђа, Доситеја, Његоша, Мокрањца, Милене Павловић Барили, Диса, Ракића, Дучића, Кочића...

И многих других као што су они...

Додао бих Свете Немањиће, Марка Миљанова, Вука Караџића, Ћоровића, Симу Матавуља, Николу Теслу, итд.
 
pitanje za premijera i diplomiranog predsednika,ako vam je russija vec toliko prirasla srcu zasto uvodite EU zakone,zasto od EU uzimate pare za penzije,popunjavanje budzeta jadnom recju zasto serete u tanjir iz kog jedete

bikoz mora da se cinculira.
desne komšije heklaju maglom i masonskim perverzijama a leve komšije su nekako mekog srca..a i lepi su ti rusi..pa i francuzi..neki englezi..škoti i tek neki melezirani -pola nemac -pola dijaspora nečija

zapad postaje svaštara genetska..a rusi su čista nacija..lepi plavooki i potentni
ne brigam ja puno da će za koju godinu crna gora biti jedna ruska pokrajina a i west zemlje da pričaju ruski jezik kao treći(prvi je arapski a drugi kineski...ili obrnuto?)

- - - - - - - - - -

dobro veče!
 
Зашто да те буде срамота неких пролазних политичара?

Треба да будеш поносна што припадаш народу Надежде Петровић, Исидоре Секулић, Живојина Мишића, Карађорђа, Доситеја, Његоша, Мокрањца, Милене Павловић Барили, Диса, Ракића, Дучића, Кочића...

И многих других као што су они...

Jedino se precima i mozemo ponositi, ali ja zivim danas,ne od jucerasnje slave onih koji su prvenstveno bili ljudi. Kojim ljudima ce se ponositi moja deca i unucad? Opet i oni onima koji su ziveli pre sto godina,a u medjuvremenu sam korov do korova,a iz njega nista dobro nici nece, tako ni za buduce generacije ponosa biti nece!
 
A Vucic ko ulizica, ko zmija koja ti se uvija oko nogu. Uzas,sramota me sto pripadam ovom narodu!
Ne volim ga ni ja,ali falim te bože da je takav...A što bi i trebalo nekog političara voleti?
Alter fader? Seksuaqlni objekat? Ne razumem...Valjda je na prvom mestu korist od političara...
Muka je samo što i u njegovim redovima ima sklonih svačemu...:sad2:
 
Путин је у Србији популарнији од Томе, Бориса, Зорана, Слобе...ЗАЈЕДНО!


Да ли сте свесни тога?

Ја лично нисам један од тих али нисам слеп. Чињеница је да је у Србији Путин убедљиво најпопуларнији и највољенији политичар. Да се не лажемо.

Нико од наших председника и премијера, бивших и садашњих, није имао ни приближно толико подршке у СВОЈОЈ ЗЕМЉИ.
Путина подржавају и левичари и десничари, монархисти и републиканци, фашисти и антифашисти, партизани и четници - готово цео народ без обзира на идеолошко или страначко опредељење.


Зашто је то тако?



NE SAMO U SRBIJI................................CELA PLANETA VOLI I VIDI PUTINA KAO MESIJU KOJI JE OD BOGA POSLAT DA SPASI COVECANSTVO OD SATANSKE AMERIKE, ROTSILDA I NJEGOVE NAMERE DA VLADA PLANETOM I LJUDSKIM DUSAMA..
samo je jedna osoba u istoriji ljudske civilizacije dostigla toliku popularnost kao danas PUTIN...................bio je to ISUS HRISTOS .................
 

Back
Top