Pustili šiptare iz zatvora!

Ma, izgleda da me nesto zeki....Ajd, da probam ovaj, mada nije bas adekvatan. Nema veze, mi smo nasi!!!!!Mlada sam, naucicu...Ha, Ha, ha!!!
super_smilies097.gif
 
Inace, smajlice volim da stavlja,mada nekog nerviraju, cisto da se razbije monotonija na ovoj Krstarici,koja nije vise ono sto je bila...nazalost, a i da temama ove vrste "udahnem"malo duha, sarma, humora...ako je moguce i ako ljudi za to imaju sluha...Poz. svima istomisljenicima - i ostalim doboronamernim ljudima!!! LilyL /OFFTOPIC/
 
lilyl:
Aman pobogu, PUSTAJTE BRE ljude, te kako se zvase siptari?, Stiglo mi tri tone uglja i 10 m. drva za testerisanje, a imam i 3 tepiha da se tresu...!!!! Nemojte sad da me ispalite KAD MI TREBAJU, B R E!!! ;) http://www.mysmiles.ru/super_smilies088.gif[/img[/QUOTE]


evo ga adem_ks je tu na forumu mada mislim da je on vise specijalizovan za semenke, suncokret, leblebije i pistace.
 
Jerry Ropero:
necemo da te streljamo , samo cemo da te mobilisemo kad krenemo opet na kosovo i ici ces kao svaki srpski izdajnik u prve borbene redove da okajes grehe. to ti je inace turska srednjevekovna vojna taktika, izdajnici , kukavice i najgora vojska uvek idu prvi napred a elitne jedinice se cuvaju za kraj. zato su i izlazili kao pobednici u bitkama sa hriscanskim armijama jer su hriscani stavljali najbolje u prve redove a najgore na kraju, i kad najbolji izginu ovi najgori se razbeze kud koji mili moji.

e zato cemo mi da primenimo tursku vojnu taktiku tako da ces imati izbor ili da izvojujes pobedu za Srpstvo ili da hrabro/kukavicki(stvar licnog izbora) pogines na bojnom polju.

Nesrećo jedna, razumeš se u tursku vojnu taktiku ko Marica u krivi ...!

Mohačku bitku, nakon koje su Turci došli do Beča, Turci su dobili zahvaljujući genijalnom vojnom manevru.
Naime sultan znajući da nije mogao da dobije Mađare i društvo na čistini, sakrio je na stotine topova u šumu, a pešadiju pustio u lažni napad nakon kojeg je odmah počelo povlačenje, koje je imalo za cilj da natera Mađare da ih prate što su ovi i učinili, a onda ih je artiljerija pocepala!

Informiši se o nečemu pre no što počneš da lupaš ko Maksim po diviziji!
 
lilyl:
Ziveo ti meni i zdrav bio!!! Sutra zovem tvoju ljubljenu na kahvicu i ratluk-lokum, pa da se izdjakamo, komsijski!!! A, za tebe, kad posle kao "slucajno" naidjes, pivce ladno ili sta treba...
super_smilies098.gif

koju ljubljenu :confused:
inace bilo je na vestima da su cetvorica zaposlenih pod istragom da su bili saucesnici u toj raboti, a neki ministar ili sta bi, rece da su to opasni ljudi na sve spremni i "ne zasluzuju da budu na slobodi" znaci nista od kako neko rece sada ce ih proglasiti herojima i sl. bas se veoma negativno izrazio o beguncima. i da dodam da su imali oruzje ali da im strazar nije i pored toga otvorio vrata. a na pitanje "kako su izasli", receno je da je to poverljiva informacija
 
VanZorich:
Pa....pustili ih njihovi čuvari, šiptarski teroristi...; pustili šiptarski teroristi šiptarske teroriste, šta ima tu čudno? Bilo im tesno u zatvoru a i potrebni su na drugim lokacijama, i to naročito sada....Pa to je barem logično?
Bila je pretnja oružjem, nemoj se praviti lud! Puštanje je s zvaničnim odobrenjem! Imaš li dokaz za to ili ne?
VanZorich:
A nisam ti ja Tadić pa da se izvinjavam...hehehehehe...bilokome.
Znam da nisi, taj se ne bavi nebulozama.
 
Smenjeni odgovorni za puštanje iz zatvora...

Suspendovan komesar kosovske zatvorske službe

Komesar zatvorske službe Kosova Dževad Međuani suspendovan je danas sa funkcije po nalogu kosovskog ministra pravde zbog bekstva sedam zatvorenika iz zatvora Dubrava kod Istoka 18.avgusta, saznaje Tanjug od izvora bliskog Vladi Kosova.
Isti izvor je dodao da su ostavke podneli direktor zatvora u Dubravi Sokolj Zogaj i upravnik prvog zatvorskog paviljona odakle su pobegli zatvorenici, Zelji Gaši.
Portparol kosovske policijske službe Veton Eljšani izjavio je Tanjugu da policija radi na pronalaženju i hapšenju odbeglih zatvorenika, ali da u interesu istrage ne može da da detaljnije informacije o napredovanju istraga.
Iz zatvora u Dubravi pobeglo je sedam zatvorenika koje je predvodio osuđenik Faton Hajziri, javnosti poznat kao osumnjičeni za ubistvo ruskog vojnika iz sastava Kfora 2000. godine. Među beguncima su i osuđenici Burim Baša, Amir Sopa, Astrit Šabani, Đavit Morina, Ramadan Šuti i Ljirim Jakupi. Odbegli zatvorenik Ljirim Jakupi, zvani Nacista, bio je jedan od najbližih saradnika nekadašnjeg komandanta glavnog štaba takozvane Oslobodilačke vojske Preševa, Medveđe i Bujanovca Šefćeta Muslijua.
 

Back
Top