Pusenje

luuuuuuuuuuuuuuuuuuudilo baticeeeee :D pusim samo tompuse kad izadjem :D ne varim niti cu :D a cigare samo kad nemam za tompus,onda uzmem subranjo,jest da je malo skuplji ali brate to jako retko ko pusi a ja necu da budem ko drugi :/ ali tompusi su ipak zakon :D
 
evo ja cu ti reci ko npr. pusi u mojoj skoli : puno princezica koje su sad u cetvrtoj godini pocele da puse u javnosti, par strebera, par seljaka onih prostih, par rokera i pankera, par sportista, par onih naizgled neutralnih... nigde veze...

To je tvoja subjektivna klasifikacija ljudi u odredjene socijalne grupe. Mozda ti nekom od njih pripadas u strebere npr. Inace to vise lezi americkoj kulturi,dok se to kod nas nije razvilo jer zivimo u post-socijalistickoj zemlji.
Po mom iskustvu,Srbi kao i Turci dosta duvane i nema nekih posebnih socijalnih grupa koji su skloni tome. Purnjaju i generalni direktori i beskucnici.
 
ajde pametni onda mi objasni?

Ne postoji određena grupa ljudi koja je sklona tome, bilo da su to neki gubitnici koji ne znaju šta će da rade sa sobom, bilo da su neki fenseri koji oće da budu popularni ili bilo koji drugi, nema nikakvog pravila niti šablona, tako da ti se popišam na teoriju
 
Slažem se sa gornjim postom.
Dakle, kod mene u školi, puši i dečko prvi razred i četvrti.. Nema veze što nije in ili ko zna šta... Od princeza ( kao što je Jovana napisala ) doo.. Najvećeg klošara, koga već... Kao i alkohol... ;)
 
Alkohol je posebna priča.
75% ljudi pije u društvu zbog toga što im je društvo nezanimljivo i jednostavno ne mogu da stvore provod bez alkohola, jer su ograničeni moroni koji ne znaju da beknu.
Ostatak čine osobe koje imaju pretenzije da postanu hardkor alkoholičari jer su navikli da piju.

Ja mogu reći da sam prevazišao sve paterne, sad sam negde između, neću reći rehab stanje, al tu i tamo.
Kad god smo se ubijali od alkohola u društvu, uvek nastane neko srranje, ili neko hoće da se pobije ili se neko ponaša retardirano. Zato je uvek bilo kul nimalo ili umereno. Vremenom smo to naučili, sve je to tehnika.
Ljudi ne znaju da piju, ni šta ni koliko.

Koliko sam hektolitara samo ja ispio sa ortacima dok smo snimali. To je ipak bila, na neki način, ozbiljnija atmosfera, ipak se radi, snima se, potrebno je truda uložiti, vremena takođe. I tad smo pili da bi ta working atmosfera malo smekšala.
Ali i tu je bilo problema, nekad neko ne može da napiše txt, ili mu loše ide, ili drugi pričaju dok snima itd.
Svejedno, good times. Alkohol je bio jedan od članova naše grupe, nekad loš, nekad dobar. Sa njim je nekad zanimljivije, al zna da smori. Bez njega je kul takođe, al navika je čudo.
 
Ne postoji određena grupa ljudi koja je sklona tome, bilo da su to neki gubitnici koji ne znaju šta će da rade sa sobom, bilo da su neki fenseri koji oće da budu popularni ili bilo koji drugi, nema nikakvog pravila niti šablona, tako da ti se popišam na teoriju

an-meme-sterotype-guy-who-just-peed-on-himself.png

Moje misljenje je da puse samo glupi ljudi.
1) Od alkohola se barem oduzmes, od cigare nemas nikakvu korist(osim sto iritiras nepusace u blizini)...(i ako nekim slucajem volis da smrdis onda je i to plusitj)
2)Naucno je dokazano da ljudi samo tripuju da ih cigare smiruju.

Ako bih vec nekad hteo da pusim da bih izgledao kul ili da bih imao nesto od toga onda bih kupovao samo kubanke(da, mislim i na devojke) i vutru, serrem vam se na cigare. Pure win. (:
 
an-meme-sterotype-guy-who-just-peed-on-himself.png

Moje misljenje je da puse samo glupi ljudi.
1) Od alkohola se barem oduzmes, od cigare nemas nikakvu korist(osim sto iritiras nepusace u blizini)...(i ako nekim slucajem volis da smrdis onda je i to plusitj)
2)Naucno je dokazano da ljudi samo tripuju da ih cigare smiruju.

Ako bih vec nekad hteo da pusim da bih izgledao kul ili da bih imao nesto od toga onda bih kupovao samo kubanke(da, mislim i na devojke) i vutru, serrem vam se na cigare. Pure win. (:

Postoji odredjeni osecaj kada ti nikotin prodre u sistem. Meni se to desava najcesce kada pusim prvu jutarnju pljugu. Osecas kako ti struje vene ...Mozda to nekog smiruje,mozda ima suprotan efekat,sve u svemu zato ja purnjam,**** mi se sta okolina misli o meni...Probao sam tompuse naravno,i ne leze mi posto se dim "ne uvlaci" ....
 
To je tvoja subjektivna klasifikacija ljudi u odredjene socijalne grupe. Mozda ti nekom od njih pripadas u strebere npr. Inace to vise lezi americkoj kulturi,dok se to kod nas nije razvilo jer zivimo u post-socijalistickoj zemlji.
Po mom iskustvu,Srbi kao i Turci dosta duvane i nema nekih posebnih socijalnih grupa koji su skloni tome. Purnjaju i generalni direktori i beskucnici.

Ne, moja subjektivna bi bila- imbecili (vecina) i polugotivni ljudi, a ono sto sam napisala je povrsna i nedovrsena podela na osnovu toga kako zele da budu vidjeni, ko ih j ebe sto imaju potrebu da strpaju sebe u tacno odredjene drustvene grupe.. jeste izrazenije mnogo tamo ali ima toga i ovde.. nazalost. a mene ne mogu da nazovu ni streberom ni princezom niti bilo kako jer se ne ogranicavam
uglavnom, poenta mi je bila isto da puse ljudi iz razlicitih drustvenih slojeva, bez pravila.
 
Ne, moja subjektivna bi bila- imbecili (vecina) i polugotivni ljudi, a ono sto sam napisala je povrsna i nedovrsena podela na osnovu toga kako zele da budu vidjeni, ko ih j ebe sto imaju potrebu da strpaju sebe u tacno odredjene drustvene grupe.. jeste izrazenije mnogo tamo ali ima toga i ovde.. nazalost. a mene ne mogu da nazovu ni streberom ni princezom niti bilo kako jer se ne ogranicavam
uglavnom, poenta mi je bila isto da puse ljudi iz razlicitih drustvenih slojeva, bez pravila.

To ti tako mislis. Mozda te je neko sa strane klasifikovao kao sto i ti klasifikujes ljude...
 
naucila sam zimus da uvlacim dim u pluca. cesto me cimao na klupicu jedan komsija smarac, al mi je zapravo bila kriza da izadjem vani, a ne zbog da pusim.
nemam pojma, neretko cornem drustvu cigare, al sto kazete, iz razloga poziranja. svidja mi se ko aksesoar. al ovako nisam se navukla ni tad kad sam uvlacila u pluca.
imam vise potencijala da mi alco postane porok, al to ce biti kasnije tamo u srednjim godinama kad me stigne neizivljenost koju trenutno trpim : )
 
Ortak danas kupio 200 grama duvana za sitnu kintu :D E to je uživanje, za one koji puše... a i jeftinija varijanta.
Plus rolaš i bole te uvo, nekako je taj proces mnogo gotivan, čitav ritual rolanja i pušenja nakon, je mnogo bolji od klasične varijante :)

Sutra opet gandža :cool:

Opa gandža style :mrgreen:
 
Ortak danas kupio 200 grama duvana za sitnu kintu :D E to je uživanje, za one koji puše... a i jeftinija varijanta.
Plus rolaš i bole te uvo, nekako je taj proces mnogo gotivan, čitav ritual rolanja i pušenja nakon, je mnogo bolji od klasične varijante :)

Sutra opet gandža :cool:

Opa gandža style :mrgreen:

Zickao sam to nekoliko puta od ortaka i kida mi :D Sa pivcugom jos,strasno je dobro :D
Samo ,ako se ne smota dobro ulazi duvan u usta i imam osecaj kao da pasem :D Takodje dismr bas ...Al u sustini je bolje od klasicne cigarete...Samo ,ko ce da se zamlacuje sa motanjem svakog casa.
 
Jedan ortak koji niti duva niti puši tako ebeno dobro rola :lol: Danas u školi čitav dan se zamajavao, i sad ovi koji purnjaju uživaju xD
A jes da gadno smrdi... nznm dal da to kombinujem sa vutrom ili da uzimam stari klasičan iz cigare za miks
 
Resio sam da prestanem da pusim, ili makar da smanjim pusenje... ******, ode mi po 150 kinti dnevno za pljuge, a i poceo sam sam sebi da smrdim na iste... a i nekako sam skapirao da me ni malo ne smiruju, samo bezveze kasljem od njih, gusim se i osecam se malaksavo... a i kad bih u narednih 20 dana ostavljao po 150 kinti u stek umesto da kupujem cigare, imao bih oko 3000 dindzi vise za sajam knjiga... sad sam inace poceo da kupujem duvan na meru, mnogo je jeftiniji a i sto rece Direkt sam ritual motanja je kul... mada i sad pusim po 5-6 cigara dnevno, a od sutra samo u retkim prilikama :D
 
Moje misljenje je da puse samo glupi ljudi.
1) Od alkohola se barem oduzmes, od cigare nemas nikakvu korist(osim sto iritiras nepusace u blizini)...(i ako nekim slucajem volis da smrdis onda je i to plusitj)
2)Naucno je dokazano da ljudi samo tripuju da ih cigare smiruju.

Ako bih vec nekad hteo da pusim da bih izgledao kul ili da bih imao nesto od toga onda bih kupovao samo kubanke(da, mislim i na devojke) i vutru, serrem vam se na cigare. Pure win. (:

Ne kapiraš, nekad je placebo efekat savršeno dovoljan da bi nešto funkcionisalo. Sve polazi iz mozga, je.biga.
 
Ne kapiraš, nekad je placebo efekat savršeno dovoljan da bi nešto funkcionisalo. Sve polazi iz mozga, je.biga.

Ma nije to tako jednostavno, pricali su nesto o tome kako te cigare zapravo i stvaraju nervozu, a odna nervozu smirujes uzimanjem istih...nema tu placebo efekta, samo nekakva umisljena zavisnost i nervoza...
 

Back
Top