PUNK (ujedinjene teme o njemu)

  • Začetnik teme nancy_spungen
  • Datum pokretanja
Ma mislio sam da uopste ne smem da pocinjem o nacizmu!!!!!!!!!
Napisano je dosta nazi bendova ali necu da otkrivam da ne bi ljudi bili banovani zbog mene
Bedno mi je sto se u poslednje vreme Srbstvo pvezuje sa nacizmom hitlerom i glupostima.
ja sam ponosan sto sam Srbin i sto smo se kao Srbi borili protib nacizma i tako treba da ostane. Svakom coveku treba da je pravda na prvom mestu i ljubav a ne nacionalna pripadnost...
Svasta bih jos mogao da lupetam ovde ali idem na spavanje
 
Difi:
Ma mislio sam da uopste ne smem da pocinjem o nacizmu!!!!!!!!!
Napisano je dosta nazi bendova ali necu da otkrivam da ne bi ljudi bili banovani zbog mene
Bedno mi je sto se u poslednje vreme Srbstvo pvezuje sa nacizmom hitlerom i glupostima.
ja sam ponosan sto sam Srbin i sto smo se kao Srbi borili protib nacizma i tako treba da ostane. Svakom coveku treba da je pravda na prvom mestu i ljubav a ne nacionalna pripadnost...
Svasta bih jos mogao da lupetam ovde ali idem na spavanje
Nabroj te bendove (mislm na nazy koje si spominjao).
To sto si Srbin to je tvoja stvar i bas me briga za nju, i jedan moj drug se izjasnjava kao Vanzemaljac, ja se izjasnjavam kao nacionalno neopredeljen, pa se ne hvalimo naokolo sa tim tako da nemoj ni ti sa tim i sve ce biti OK
 
. . .:
Difi:
Ma mislio sam da uopste ne smem da pocinjem o nacizmu!!!!!!!!!
Napisano je dosta nazi bendova ali necu da otkrivam da ne bi ljudi bili banovani zbog mene
Bedno mi je sto se u poslednje vreme Srbstvo pvezuje sa nacizmom hitlerom i glupostima.
ja sam ponosan sto sam Srbin i sto smo se kao Srbi borili protib nacizma i tako treba da ostane. Svakom coveku treba da je pravda na prvom mestu i ljubav a ne nacionalna pripadnost...
Svasta bih jos mogao da lupetam ovde ali idem na spavanje
Nabroj te bendove (mislm na nazy koje si spominjao).
To sto si Srbin to je tvoja stvar i bas me briga za nju, i jedan moj drug se izjasnjava kao Vanzemaljac, ja se izjasnjavam kao nacionalno neopredeljen, pa se ne hvalimo naokolo sa tim tako da nemoj ni ti sa tim i sve ce biti OK
Upravo si se ishvalio naokolo! :roll:
 
aok kakve veze ima oi sa pistolsima,ramonsima,clashom....jaoooooooooooooooooooo!!!!!1
no coment
eo ti vidji ovo jadna
www.stocitas.org/anarhizam tekst.htm
hc nije punk ,punk je kao pokret mrtav odavno a to malo shto nas ima jad i ne volja,i vecina su ko ti suncice nacisti fujjj...
valjda pankeri se uzeljese malo vlasti pa se odlucise za nacizam ebiga nece niko vise da bude pinhead,mozda su jedino ovi jackass-i ucinjeli nesto da se malo pinhead-a vrati na korjene...ramones... :twisted:
 
Deya:
''Punk nije muzika,on je tu samo da bi preneo poruku''-mnogo dobra fora koju sam negde cula...
Inace ja slusam punk-rock (sto je zapravo jedini pravi punk,sve ostalo je mesanje sa drugim pravcima) mada volim ska i californian punk.
A sto se tice anarhije...Moze se svatiti na vise nacina,kao drustveno uredjenje i kao neki nacin individualizma. I da, mislim da je anarhija utopija, moze se zamisliti ali ne i ostvariti...

potpuno se slazem sa tim svi se popismane kad se samo pomene neka akcija tako da sam davno odustala od toga:)
 
drunk_punk_girl:
mada opet punk ne mora biti vezan za anarhiju a jos manje anarhija za punk

A sta je sa Anarho pankom?
Anarhija po Tolstoju nije ona koju vidi neki panker... Ali moraju imati veze, pa zasta su onoliki pank bendovi pevali o anarhiji ako ona nema veze sa pankom?!
Ja sam panker, ne oblacim se nesto extremno, ali ne skidam svoj "anarchy" bedz!
Ako je neko zalutao ovde i pita se "o cemu ovi govore? kakva anarhija? pa to je bezumno zeleti!" ili misli kako smo samo hrpa nakurcenih pankera koji zabodu mindjusu u nos, ofarbaju kosu u zeleno i odmah bi da menjaju poredak, nek poseti ovaj sajt: http://sr.wikipedia.org/wiki/Da_li_je_anarhija_moguća?
meni je rekao sve o anarhiji...
 
Glisic86:
Pozdrav svima.Javljam se iz najvece selendre u Srbiji,iz jednog tzv. grada,mislim da ste culi za njega,zove se beograd(sa malim b).Ovde da bi nasao coveka sa vise od 2 grama treba dobro da se namucis.Ali,to sad nije bitno vidim da se ovde prica o punku pa reko i ja nesto da kazem(ima jos jedan punk forum na krstarici,zove se punks not dead,ali tu raspravljamo o anarhiji i tim glupostima).Od dolaska voljene nam DOS koalicije na vlast broj punkera u otadzbini rapidno je opao.Medjutim,kolko ja vidim dolaze bolja vremena.U mom kraju nikad nije bilo ni jednog punkera(rakovica) a sada ih ima nekoliko sto je fenomenalno.U svetu je punk trenutno veoma popularan pa posto mi u svemu kasnimo dosta za evropom ja uskoro ocekujem kod nas novi,novi val.Zeleo bih svima da porucim da pocnu da prave bendove i da javno kazu sta misle,jer je to jedini nacin da pokusamo nesto da promenimo.Pozdravljam vas sve,´verujte u pank jer on nikad nije bio mrtav niti ce ikada umreti!!!!!!!!!

E Glisho, znao sam da cu tebe ovde da nadjem!!!
:D
Ljubim tvoju pametnu glavicu :wink:
 
Glisic86:
Pozdrav svima.Javljam se iz najvece selendre u Srbiji,iz jednog tzv. grada,mislim da ste culi za njega,zove se beograd(sa malim b).Ovde da bi nasao coveka sa vise od 2 grama treba dobro da se namucis.Ali,to sad nije bitno vidim da se ovde prica o punku pa reko i ja nesto da kazem(ima jos jedan punk forum na krstarici,zove se punks not dead,ali tu raspravljamo o anarhiji i tim glupostima).Od dolaska voljene nam DOS koalicije na vlast broj punkera u otadzbini rapidno je opao.Medjutim,kolko ja vidim dolaze bolja vremena.U mom kraju nikad nije bilo ni jednog punkera(rakovica) a sada ih ima nekoliko sto je fenomenalno.U svetu je punk trenutno veoma popularan pa posto mi u svemu kasnimo dosta za evropom ja uskoro ocekujem kod nas novi,novi val.Zeleo bih svima da porucim da pocnu da prave bendove i da javno kazu sta misle,jer je to jedini nacin da pokusamo nesto da promenimo.Pozdravljam vas sve,´verujte u pank jer on nikad nije bio mrtav niti ce ikada umreti!!!!!!!!!

E Glisho, znao sam da cu tebe ovde da nadjem!!!
:D
Ljubim tvoju pametnu glavicu :wink:
 
Glavati spermatozoid:
Glisic86:
Pozdrav svima.Javljam se iz najvece selendre u Srbiji,iz jednog tzv. grada,mislim da ste culi za njega,zove se beograd(sa malim b).Ovde da bi nasao coveka sa vise od 2 grama treba dobro da se namucis.Ali,to sad nije bitno vidim da se ovde prica o punku pa reko i ja nesto da kazem(ima jos jedan punk forum na krstarici,zove se punks not dead,ali tu raspravljamo o anarhiji i tim glupostima).Od dolaska voljene nam DOS koalicije na vlast broj punkera u otadzbini rapidno je opao.Medjutim,kolko ja vidim dolaze bolja vremena.U mom kraju nikad nije bilo ni jednog punkera(rakovica) a sada ih ima nekoliko sto je fenomenalno.U svetu je punk trenutno veoma popularan pa posto mi u svemu kasnimo dosta za evropom ja uskoro ocekujem kod nas novi,novi val.Zeleo bih svima da porucim da pocnu da prave bendove i da javno kazu sta misle,jer je to jedini nacin da pokusamo nesto da promenimo.Pozdravljam vas sve,´verujte u pank jer on nikad nije bio mrtav niti ce ikada umreti!!!!!!!!!

E Glisho, znao sam da cu tebe ovde da nadjem!!!
:D
Ljubim tvoju pametnu glavicu :wink:

ni kod mene u kraju ih nema(zarkovo)al se i ne zalim ovi ljudi ode..oni su rodjeni za fensere :P
@Glisha ne svidja mi se to-kako jepunk popularan u svetu...blah jeste ako gledas new school istvari tipa bink 182 i tako to.ne svidja mi se takodje taj tvoj kasnimo za evropom stav...u cemu to...mozda u drugim stvarima ali u punku ne sigurn.ali svidja mi se novi talas ooo yeah 8) mozemo nesto da promenimo...ali ne tako sto cemo poceti da govorimo,radimo,blah blah verujem da smo to oduvek radili :wink:

e da,na raspolaganju sam ako negde treba da se peva,mislim punk je jedino sto umem da pevam :P
a kada konacno dobijem elektricnu bicu za jos koju upotrebu

@Glavati sta ja da radim ovako usamljena,tesko je naci normalne(po mojim merilima)ljude ovdi :(

p.s. jel nekozna gde se tacno okuplja Banovo Brdska Banda Neradnika? 8)
 

Back
Top