pucanj po pucanj....

777fhcks:
ODGOVOR> ZA TORRENTE BG,JOHNTRA VOLTA I ZA WAS. SLUSAJTE OBO TROICA SKRATITE TAJ JEZIK MNOGO VAM JE DUGACAK IDI SE ZALITE U BEOGRAD I PUSTITE ADEMA NA MIRU DA OSVOJIS KOSOVO TREBA TI MUDA DA TI IDE PO ZEMLI NEMAS PRAVO DA PRICAS CIJA JE KOSOVA KOSOVA ZNA SE CIJA JE BILA I CIJA CE OSTANE IMATE VI PRAVO VI STE JOS STARI KOMUNISTI JOS NOSITE CRVENE GACE IMA PRAVO COVEK DA KAZE STO MISLI TO JE SLOBODNO BAREM U KOSOVU A ZA SERBIJU JA TO NEZNAM RADITE TAMO STO HOCETE PROSLO TO VREME NEK KAZE COVEK SVE STO ZELI I TI IMAS PRAVO I POSTO NISI GRADJANIN KOSOVA NEMA PROBLEMA ON ZIVI U SVOJU ZEMLU U NJIHOVU IMANJE .. IMA PRAVO KOSOVA JE NEZAVISNA SVIDJA TO ILE NE NEKOME ........YES INDEPENCE FOR KOSOVA..... POZDRAV SVIMA U FORUMU.........777FHCKS.............
Magare Siptarsko sta se deres :lol: smanji dozivljaj skocice ti secer.
Vidis Ademe o cemu ti pricam.I ovaj tvoj rodjak trenira srpski jezik,zna covek treba ce mu :lol:
 
sumnjivo lice:
jos jedan pokusaj da ispadnes pametan.Hebiga i dalje je samo pkusaj.Ja ti opisem kako se ponasate,kakvi ste poltroni,i ti se nadjes uvredjen zato sto je to istina :D
Molim te objasni kakvo ima uklapanje u sredinu zemlje domacina, sa srpsko-siptarskim odnosima u istoimenoj zemlji :roll: Hebiga poltroni ste bili na Kosovu,Nemackoj,ili Marsu.Shvatas?,takav vam je karakter.
Zato si i otvorio ovako glupu temu koja sa stvarnoscu nema nikakvih dodirnih tacaka.Cist SF.


Bato nisi ti jedini sto zivis u Jevropi !!! Svako ima svoga konja za trku..Ili si i TI neobavesten sa zbinjavnjima okolo....To se zove (NE) integracija tu gde si ...
Vidis tog/te Albance ( sa svih strana ) primitivne kako ih ti dozivljavas kad zatreba isti ne pitaju sta, kako, koliko... Svima je The Kennedy-jeva izreka u glavi ...Tu je ta razlika !!
Hebiga jopet ona pevaljka iz Uzica :lol:
 
777fhcks:
ODGOVOR> ZA TORRENTE BG,JOHNTRA VOLTA I ZA WAS. SLUSAJTE OBO TROICA SKRATITE TAJ JEZIK MNOGO VAM JE DUGACAK IDI SE ZALITE U BEOGRAD I PUSTITE ADEMA NA MIRU DA OSVOJIS KOSOVO TREBA TI MUDA DA TI IDE PO ZEMLI NEMAS PRAVO DA PRICAS CIJA JE KOSOVA KOSOVA ZNA SE CIJA JE BILA I CIJA CE OSTANE IMATE VI PRAVO VI STE JOS STARI KOMUNISTI JOS NOSITE CRVENE GACE IMA PRAVO COVEK DA KAZE STO MISLI TO JE SLOBODNO BAREM U KOSOVU A ZA SERBIJU JA TO NEZNAM RADITE TAMO STO HOCETE PROSLO TO VREME NEK KAZE COVEK SVE STO ZELI I TI IMAS PRAVO I POSTO NISI GRADJANIN KOSOVA NEMA PROBLEMA ON ZIVI U SVOJU ZEMLU U NJIHOVU IMANJE .. IMA PRAVO KOSOVA JE NEZAVISNA SVIDJA TO ILE NE NEKOME ........YES INDEPENCE FOR KOSOVA..... POZDRAV SVIMA U FORUMU.........777FHCKS.............

INDEPENCE cete i dobiti hahaaaa! Moronu neuki i nepismeni. Ja sam gradjanin Srbije sto ti kao i minimum 50% g_ovana siptarskih niste a KiM je deo Srbije. Tako da zna se gde je vama mesto a to sifgurno nije na KiM.
Stari komunsisti.Pa ja majmune ni one crvene marame pionirske nisam nosio a ne jos da sam bio komunista.Komuniste potrazi u Demokratskoj stranci.
 
Vintage
Sta je ovo invazija siptara :shock: Ne prividjaju se meni siptari.Hebiga Milosevic vam omogucio da osetite sta je to normalan zivot tako sto vas je deportovao sa kosova.Vi koji pricate srpski ste verovatno odrastali u gradskim sredinama medju Srbima ,i bilo vam je omoguceno skolovanje koje ste iskoristili.Ali za vecinu vas hocu da kazem da nije bilo rata 99e i dalje biste guzili magarce po Kosovu.Ovako ste zahvaljujuci njemu(Miosevicu) videli malo sveta.
Prijatelju sledeci put kad procitas post pokusaj da da shvatis,bar pokusaj i to se broji.Ja ti pricam o mojim iskustvima sa siptarima ovde.Sta cu kad ih srecem na poslu,nije to moja krivica sto se nebavite bas svi preprodajom heroina, i drzanjem prostitutki.Ima vas i koji hocete da posteno radite ;)
The Kennedy-jeva izreka. :lol: :lol: :lol: Ovo mora da si smisljao citavo pre podne.Kad si napisao mora da si bio veoma ponosan na sebe :lol: :lol: :lol:
 
Zao mije sto morao sam da pisem neki vulgarni reci jer mene bas ne mi prija nisam navikao da se ponasam neludsi i pcovanje da mi je u usta ali neki put moras jer mozda neko te prenudi ali se izvinjavam jer bar kao vi ne pcujem samo kad je nuzno .Video sam jedan odgovor tu da albanci su narko dileri u svakom zemle kugle ima to ponesto ali kako znam ja u serbiju ili tacno u Beograd taj posao ima profit i to dokumentovano ja priznam da u pravo je onaj sta je rekao ali bas u srbiju mozda vecina ne zna ali barem za to uzimate prvo mestu u balkanu a za tebe Torrente BG ja sam pismen ako ne tije muka znam jedan 10 jezika zna se cija je kosovo onome sto zivi tu bez obzira sta je ja nikad ne gledam po koji nacije se vodi jer nosi kokardu belu kapu ili ide gol to je svakome po svoju volu sta obuce ili sta nosi mene to ne mi interesira mene mi interesira ludska strana i jezik ne mi smeta bilo koj ali mi smeta neludska strana mi zivimo u nasu zemlu nasu imanju nismo uzeli od nikoga zivimo tu sa vekovima i to pije vas ,,Vi dobro znate to,,ali vas je muka da znate ito zvaki zna u svet da smo najstari narod u balkanu u tu smo vec vekovima kad vi ovde niste postojali u opste viste doslaci od karpate dosliste znaju svi vasu historicari ali kad nesto ne ti se zvidja onda nije tako. Esad kazi nesto ...ja ne kazem kazu historicari i naucnici ...KOSOVA JE NEZAVISNA I BICE JER ZIVE UNJE 90%,8% SRBA,,I DRUGI. ...YES INDEPENCE FOR KOSOVA.........POZDRAV ....777FHCKS...........................
 
777fhcks:
Vi dobro znate to,,ali vas je muka da znate ito zvaki zna u svet da smo najstari narod u balkanu u tu smo vec vekovima kad vi ovde niste postojali u opste viste doslaci od karpate dosliste znaju svi vasu historicari ali kad nesto ne ti se zvidja onda nije tako. Esad kazi nesto ...ja ne kazem kazu historicari i naucnici ...
Е много си ми ти паметан. Ако су Срби дошљаци на Косову, одкуд онда толико српских манастира из средњег века, а ниједног албанског споменика из тог периода? Зашто се онда зове Косово? Реч ''Косово'' има значење на српском, да ли реч ''Kosova'' има неко значење на албанском?
 

Back
Top