Prvi put...

Jano, reci svom dečku da čekaš bebu i vidi njegovu reakciju! Tada će ti biti jasno, da li si "u ljubavi", ili si samo u "zaljubljeničkom ropstvu"! Ako te on iskreno voli, tu vest će dočekati sa osmehom,i srećan, ...a ako je samo zaljubljen u tebe, ima da se uplaši, ima da ti ponudi abortus, ili pak tebi da prepusti da sama odlučiš o tome, a da će te kao ON podržati... (čim ti tako kaže- znaj da neće, ili pak neće, onako kako bi trebao)

:hahaha: Koji si ti mozak!!! :rotf:
 
Sa 18, eventualno 17.


Sa 15.

hahaha,
aj bezi
nisi podoban za davanje odgovora :p :lol:

@ po mom misljenju,pravo vreme je kad si dovoljno dugo u vezi sa nekim da pozelis neesto viiiiiise
ali to ne znaci,smuvas se sa nekim u 13-oj
i u 14-oj hocete znate-vec-sta :lol:

treba da postoji i neka emocionalna i psihicka zrelost
a godine bi bile najbolje 19,mada prethodnom recenicom odgovorih vec na to pitanje o godinama,ali eto,po mom misljenju najbolje je sa 19 da krenes sa tim. :lol:
 
nisamm...jos sam malaaa.... :manikir: ...aaaa ja ne bih pre 18-19....treba biti i psihicki zreo.....ali danas se sve granice pomerile....u nekom postu sam procitala (ne mogu sad traziti) nesto kao potukla se sa drugaricom u 3. razredu (osnovne) jer se SMUVALA sa drugaricinom simpatijom....***....kako su napredna danasnja deca....sta li rade u 5-om???nije ni cudo sto danas sve vise maloletnica trudno...ccc....
 
psihichki si zreo, ne serri, nije to nama mushkima neshto kao da se spremamo za to, mi smo spremni od shestog razreda :lol:
zhemske su te koje treba da predju te psihichke prepreke :lol:

Pa...jeesam...:rumenko: to ti pricam...
Ma kakve prepreke, to one samo umisljaju...jedino za sta trebaju da se spreme, jeste bol prvog puta...to je to...:p
 
u 30,ako pre toga ne kresnes crcna:roll::confused:
znace vrac pdf-a o cemu se radi........:(
e,ako sad sam razmisljala,ako me za to lozis,ubicu te..vec sam pocela da se raspitujem za crnce u okolini:mrgreen::(
 
Gatajmo...:ceka:
crveni-grah.jpg

Iako deluje kao kikiriki,u pitanju je crveni suljpa.
 
brate,dokle cete na pdf-u udarati po globalizaciji??

<hator>, zaista ne udaram po globalizaciji, niti želim nekoga da "unesrećim" svojim rečima, samo kažem da treba biti obazriv, i da reči: "volim te" upotrebljavamo samo u krajnjem slučaju i kada smo 100% sigurni da bismo s tom osobom mogli provesti čitav svoj život! Malo je ofucano kada se dvoje 17-o godišnjaka gađaju "ljubavnim terminima" kao da su zrele ličnosti...a zapravo su još uvek "u razvoju"! Men' je to ofucano!:ok:
 

Back
Top