Prvi put sa strejterkom

gost 248950

Buduća legenda
Poruka
31.235
Da se razumemo, ovo je tema 'pitam za drugaricu'.

Naime, toj drugarici se svidja cura koja nikada pre nije bila sa zenom. I sad se postavlja pitanje, sta ce se toj curi dopasti u seksu?

Dal da ponese sa sobom strep (tu je sad komplikovano svo ono namestanje kaiseva i sl), ili da joj gurne prste unutra, da li da proba samo oral, ili kombinovano i oral i prsti, mozda sizoring?

Opcija pozovi prijatelja ne dolazi u obzir.

Dakle, sta misle cenjene koleze i kolezinice?
 
Da se razumemo, ovo je tema 'pitam za drugaricu'.

Naime, toj drugarici se svidja cura koja nikada pre nije bila sa zenom. I sad se postavlja pitanje, sta ce se toj curi dopasti u seksu?

Dal da ponese sa sobom strep (tu je sad komplikovano svo ono namestanje kaiseva i sl), ili da joj gurne prste unutra, da li da proba samo oral, ili kombinovano i oral i prsti, mozda sizoring?

Opcija pozovi prijatelja ne dolazi u obzir.

Dakle, sta misle cenjene koleze i kolezinice?
Dopada joj se i odma će da ju kara?
 
Da se razumemo, ovo je tema 'pitam za drugaricu'.

Naime, toj drugarici se svidja cura koja nikada pre nije bila sa zenom. I sad se postavlja pitanje, sta ce se toj curi dopasti u seksu?

Dal da ponese sa sobom strep (tu je sad komplikovano svo ono namestanje kaiseva i sl), ili da joj gurne prste unutra, da li da proba samo oral, ili kombinovano i oral i prsti, mozda sizoring?

Opcija pozovi prijatelja ne dolazi u obzir.

Dakle, sta misle cenjene koleze i kolezinice?
Kažu žene da je poza "makaze" (scissoring) jako dobra, neka probaju. :mrgreen:
 
Pa vise u fazonu sta ako strejterka hoce strep u sebi, da li da ga spakuje u ranac? Ja bih, da sam na njenom mestu, zlu ne trebalo sto se kaze
Nek povede i strejt muškarca i ostavi ga u kolima da čeka, ako ova nije bila sa ženom postoji opasnost da joj se neće dopasti uopšte ili da neće moći da zadovolji njene potrebe. Pa zlu ne trebalo da uleti ovaj siroma što čeka u kolima. :)))))))

Mislim da nema gore nego da ju ostavi nedovršenu.

Međutim, ako se njih dve pokapiraju, pa seks ne može da omane.

Onda siroma mora da spava u kolima...
 

Back
Top