PRVI PUT ORGAZAM

He he... evo ti muski odgovor... prvi put... cim je usao, ja doziveo orgazam ;D To je jedina stvar koje se te veceri secam, jer sam imao bar 2 promila alkohola u krvi ... I to i dalje delimicno ostaje praksa :D

Ali zato lepo cekas, napalis partnerku (uz pomoc raznih tehnika), i onda kad gurnes, posle nekoliko minuta oboje stenjete kao divlji pastuvi :D Sad, ona mozda fake-uje, ali muskarci treba da se potrude da otklone tu mogucnost :)

Pozdrav
 
Zasto ne popricas o tome sa njim... a ako on ne zeli da se promeni, nadji nekog drugog... Jeste da su muskarci deficitarna roba u ovoj zemlji (posebno oni normalni), ali uz malo truda i strpljenja, sve se da resiti...

Pozdrav...
 
Incognito:
Zasto ne popricas o tome sa njim... a ako on ne zeli da se promeni, nadji nekog drugog... Jeste da su muskarci deficitarna roba u ovoj zemlji (posebno oni normalni), ali uz malo truda i strpljenja, sve se da resiti...

Pozdrav...

Been there ....done that....
nema vajde...valjda nismo "match"
a volim ga... :roll
:
 
Saro, nemoj da se nerviras... Mnogim zenama, nakon sto postanu seksualno aktivne, trebaju godine kako bi postigle orgazam... Iako mogu biti i fizicki, uzroci anorgazmije uglavnom su psihicke prirode...
Evo ti nekih od mogucih uzroka anorgazmije, pa pogledaj da li se u necemu od navedenog, pronalazis:
negativan odnos prema seksu zbog kulturnih ili vaspitnih razloga, negativna seksualna iskustva u proslosti, poremecaj odnosa s partnerom, neinformisanost o seksu, strah od napustanja, strah od samostalnosti, osjecaj seksualne krivice zbog razlicitih sklonosti, monotonija u vezi, nedostatak koncentracije, tjeskoba, depresija... Cest je strah od gubljenja kontrole nad osjecajima i ponasanjem...
Ukoliko otkrijes uzrok, mnogo lakse ces ukloniti i posljedicu...
Samo nemoj da budes opterecena time da po svaku cijenu moras da dozivis orgazam... Vodjenje ljubavi ipak je mnogo vise od toga...
 
Ne smatram da je smak sveta ako ne dozivim orgazam za vreme sexa, jer je ceo cin za mene veliko uzivanje. Dozivljavam ga kada se maksimalno prepustim i ne mislim o njemu (skoro uvek). Sa godinama (sto kaze Gazdarica) ide i umece, bolje upoznavanje svog tela i sada tacno znam sta mi odgovara sta ne i bez blama kazem. Mnogo sam zadovoljnija nego u pocetku, pogotovo sto su poslednja dva tipa sa kojima sam bila kao "pravljeni po mojoj meri". Ne moram vise da dajem instrukcije i maksimalno uzivam. With charry on top!
 
Mislim da prvo treba da utvrdis u kome je problem, u tebi ili partneru...

Pokusaj objektivno da pratis partnerovo ponasanje u toku odnosa i pokusaj utvriditi odgovor na pitanje, da li se on trudi (imalo) da i ti uzivas (i na kraju krajeva dozivis orgazam)...

Ukoliko je odgovor NE, onda popricaj sa njim o o tome, stavi mu do znanja da to nije igra za jednog/nu, neog uzajamno poklanjanje sebe, mozda ce mu to pomoci da bude darezljiviji...

Ako je odgovor DA, onda su tu vec kompetentnije zenske osobe, sa svojim vec podeljenim savetima...

Neka sila bude s' tobom...
 
...nemojte mi zameriti sto nisam skroman i sto se hvalim, ali nije mi jasno kako mnoge devojke nikad nisu dozivele orgazam ili retko.

I devojku mesec i po posle gubljenja nevinosti - 10 g mladju, i iskusnu - 20 g stariju od mene, skoro svaki put sam dovodio do orgazma.
 
Ja sam:
...nemojte mi zameriti sto nisam skroman i sto se hvalim, ali nije mi jasno kako mnoge devojke nikad nisu dozivele orgazam ili retko.

I devojku mesec i po posle gubljenja nevinosti - 10 g mladju, i iskusnu - 20 g stariju od mene, skoro svaki put sam dovodio do orgazma.

Ne brini, niko te nece doziveti kao neskromnog :D

A inace, taj orgazam kojim pokusavas da se pohvalis, bar 30-40% (neka moja procena) zavisi od zene.
 
Prvi orgazam nakon treceg oralnog seksa, do tada nista.Kamen - kamen. :cry: Posle toga, sve super. :lol:
Sustina: ako orgazam dozivljavas u toku masturbacije, uvedi u toku odnosa svoje prstice, ili navedi partnera da te zadovolji na nacin u kome ces najlakse da postignes vrhunac, odnosno vodite ljubav na nacin koji tebe najvise uzbudjuje.Opusti se, eksperimentisi i sve ce doci samo po sebi.
Pozdrav
 
SVAKI PUT ORGAZAM
Ja stvarno verujem da manji ali naravno bitan deo chini dechak s kojim si, a poznavati svoje telo je sushtina... Zashto svi ochekuju od mushkarca? Nije on sam u prichi...
 
Ja sam:
...nemojte mi zameriti sto nisam skroman i sto se hvalim, ali nije mi jasno kako mnoge devojke nikad nisu dozivele orgazam ili retko.

I devojku mesec i po posle gubljenja nevinosti - 10 g mladju, i iskusnu - 20 g stariju od mene, skoro svaki put sam dovodio do orgazma.

ja mislim da to zavisi od zene mozda im je lakse da se opuste s tobom
 
Anonymous:
Ja sam:
...nemojte mi zameriti sto nisam skroman i sto se hvalim, ali nije mi jasno kako mnoge devojke nikad nisu dozivele orgazam ili retko.

I devojku mesec i po posle gubljenja nevinosti - 10 g mladju, i iskusnu - 20 g stariju od mene, skoro svaki put sam dovodio do orgazma.

ja mislim da to zavisi od zene mozda im je lakse da se opuste s tobom

ja to ne iz iskustva nego eto
 
Prvi seksualni odnos sam imala u godinama kada sam bila dovoljno svesna i svoga tela i svojih zelja i naravno sa partnerom u koga sam imala jako puno poverenja, za razliku od mnogih mojih drugarica koje su to "uradile" mnogo pre mene iz ciste radoznalosti.
Tog "prvog puta" smo probali dva puta. Prvi pokusaj se sveo na neki cudan osecaj i uglavnom na bol, a drugog puta sam dozivela nesto najlepse sto sam mogla i zamisliti.
Mislim da samo osoba koja zrelo razmislja o svom telu, o onome sta zaista zeli, dozivljava potpunu srecu.
Ne mogu a da ne kazem da je za mene orgazam nesto sto se podrazumeva, osecanje koje samo ja kontrolisem.
 
Orgazam je nesto najlepse na svetu... treba biti samosvestan, opusten i potpuno predan...to je sex iz zadovoljstva.....Godinama sam sa istim deckom....nekada mi je dovoljno 2 minuta, nekada pola sata...svaki je lep na svoj nacin, ali nikada sex ne zavrsavam bez orgazma....a uostalom cilj svakog decka koji voli svoju devojku je da ona postigne orgazam, samim tim i njegov uzitak je veci....najgori su oni koji u sexu samo misle na sebe...
Devojke takvi vam ne trebaju!!!!!!!!
 
X:
Orgazam je nesto najlepse na svetu... treba biti samosvestan, opusten i potpuno predan...to je sex iz zadovoljstva.....Godinama sam sa istim deckom....nekada mi je dovoljno 2 minuta, nekada pola sata...svaki je lep na svoj nacin, ali nikada sex ne zavrsavam bez orgazma....a uostalom cilj svakog decka koji voli svoju devojku je da ona postigne orgazam, samim tim i njegov uzitak je veci....najgori su oni koji u sexu samo misle na sebe...
Devojke takvi vam ne trebaju!!!!!!!!
Pitanje je kako se opustiti,doci do tacke da si zadovoljna svojim telom...da uzivas u njemu??
 
gosca:
X:
Orgazam je nesto najlepse na svetu... treba biti samosvestan, opusten i potpuno predan...to je sex iz zadovoljstva.....Godinama sam sa istim deckom....nekada mi je dovoljno 2 minuta, nekada pola sata...svaki je lep na svoj nacin, ali nikada sex ne zavrsavam bez orgazma....a uostalom cilj svakog decka koji voli svoju devojku je da ona postigne orgazam, samim tim i njegov uzitak je veci....najgori su oni koji u sexu samo misle na sebe...
Devojke takvi vam ne trebaju!!!!!!!!

To je tacno, ne ziveti zivot sa orgazmom, znaci ne ziveti ga uopste, jer to je osecaj koji je Bog stvorio da bi docarao jedinstvo, gde ljubav dve osobe spaja u jednu,gde ima ljubavi ima i orgazm. Gde nema ljubav, nema ni orgazm pa ni zivot.
 
andjelina:
koliko si siguran u to,zena prvo sto nauci u prvom sexualnom iskustvu to je da lazira orgazam...
I to je tacno, ali zasto nesto glumiti ako to ne bi bilo zato da se pokaze sta se u svtari ocekuje od odnosa, devojka jednostavno kad ne dobije ono sto joj treba, bar necim pokusava da sebe utesi, a ne samo sebe vec i partnera. Ako neko prouci psihologiju orgazma razumece da bez njega ljudska bica ne mogu da dobiju dovoljno energije za poletan i ispunjen zivot.
 
Sara:
Da li sam ja pozvana da govorim o ovome?
Vec 3 godine sam u vezi i jos nijednom nisam dozivela orgazam.... bar ne tokom odnosa....
:(
Topic koji i mene zanima...

To je isključiva posledica nedovoljne veštine partnera. Ne kažem da ga zbog toga odmah treba menjati, ali je neophodno da ON napravi kvalitativni pomak i produženim vođenjem ljubavi, koje mora da dovede do serije uzastopnih orgazama a ne samo jednog, obogati sadržaj vaših intimnih odnosa.
Kada on za tri godine intenzivnog vođenja ljubavi ne bi imao orgazam, siguran sam da bi to bila katastrofa, što se odnosi i na sve druge "ljubavnike"
koji su opsednuti svojim zadovoljstvom, umesto da vode računa o potpunom uživanju partnerke.
 

Back
Top