Prvi poljubac KAKO? STA? !!!!!!

:lol:
Nisam nasilna.

Ali, doduse, srela sam ga pre nekoliko meseci, i lik mi se upucavao, nije kontao da sam to ja. Mislim da se nije secao. Nebitno.
Pa sam ga lepo oduvala.
''A da mi malo porazgovaramo o tome...na kafi?''
''Brate, pali, ja nemam vremena da se bakcem sa idiotima. Ne zanimas me, smaras me. Idi ganjaj klinkice od 12 godina, to ti najbolje ide. Kao sto si i mene pre tri godine. Baj-baj''

I onda sam teatralno i pompezno odsetala sa igralista na kojem sam ga srela.xD Mozda mu nisam rekla bas ovako sve, od reci do reci, ali to je bila poenta.

Alaaa zla.

nista trebala si da odglumis zainteresovanost i da se dogovorite u recimo 8. Ti mu u 8 posaljes "e izvini guzva je kasnicu mozda desetak minuta sacekaj me" i ne pojavis se.... hahahah ;)
 
Mene je prvi put poljubila devojka :D malo mladja od mene... Da vam ne objasnjavam situaciju, skontali smo se lepo ali je bila za mene pogubna kombinacija ako me odbije, tj nije bilo na meni da povucem potez, delom sto sam bio stariji itd... da vam ne objasnjavam... Uglavnom ja sam joj stavio do znanja da sam zainteresovan ali nisam hteo da povucem potez i poljubim je pre nego sto sam siguran da me nece odbiti...dok sam ja pripremao situaciju ona je mene poljubila... onda sam joj vratio i nastavili smo jos nekih pola sata ;)
 
Mene je prvi put poljubila devojka :D malo mladja od mene... Da vam ne objasnjavam situaciju, skontali smo se lepo ali je bila za mene pogubna kombinacija ako me odbije, tj nije bilo na meni da povucem potez, delom sto sam bio stariji itd... da vam ne objasnjavam... Uglavnom ja sam joj stavio do znanja da sam zainteresovan ali nisam hteo da povucem potez i poljubim je pre nego sto sam siguran da me nece odbiti...dok sam ja pripremao situaciju ona je mene poljubila... onda sam joj vratio i nastavili smo jos nekih pola sata ;)

To je lepo..:)
 
Mene je prvi put poljubila devojka :D malo mladja od mene... Da vam ne objasnjavam situaciju, skontali smo se lepo ali je bila za mene pogubna kombinacija ako me odbije, tj nije bilo na meni da povucem potez, delom sto sam bio stariji itd... da vam ne objasnjavam... Uglavnom ja sam joj stavio do znanja da sam zainteresovan ali nisam hteo da povucem potez i poljubim je pre nego sto sam siguran da me nece odbiti...dok sam ja pripremao situaciju ona je mene poljubila... onda sam joj vratio i nastavili smo jos nekih pola sata ;)

Ne seeerii....:lol:

Lepa pricica....
 
Mene je prvi put poljubila devojka :D malo mladja od mene... Da vam ne objasnjavam situaciju, skontali smo se lepo ali je bila za mene pogubna kombinacija ako me odbije, tj nije bilo na meni da povucem potez, delom sto sam bio stariji itd... da vam ne objasnjavam... Uglavnom ja sam joj stavio do znanja da sam zainteresovan ali nisam hteo da povucem potez i poljubim je pre nego sto sam siguran da me nece odbiti...dok sam ja pripremao situaciju ona je mene poljubila... onda sam joj vratio i nastavili smo jos nekih pola sata ;)

u ***
ti si bas imao srece
 
brate ja sam se jedva oporavila od tog prvog poljubca...em mi se decko nije svideo,em nisam bila svesna da ce da me poljubi....i jos je bilo ispred ljudi!bukvalno me je napastvovao!kad je zavrsio,samo sam rekla bljak!pred njim!sutra je ceo kraj znao i bilo je kao ja ne znam da se ljubim...ipak je on bio stariji godinu dana od mene.......jos imam traume od toga i nikada se necu oporaviti.NIKADA!
 
i da,neko je spomenuo da je u tinejdzerskom dobu najbolje da je razlika max 2 god....meni ne...ja se najbolje slazem sa 89 godistem,cak mi je i naj drug to godiste............sto se tice mladjih moze,samo da nije klinac...a svi su takvi.....retko ko od muskih je zreliji od svoje generacije...........retko........
 
Ko da ides u rat a ne na sastanak...skroz prirodna stvar...dodje samo od sebe...samo budi opustena...i nemoj kao neki retard da mu kazes:"Znas meni je glupo,ja se plasim"...to je nesto najgore...

meni je to rekla devojka kad sam hteo da je poljubim... ono... i ja i ona bez ikakvog iskustva, ona se prepala, ja onako opusteno i nismo se ni poljubili cim mi je to rekla...poljubio sam je 1.5 godinu kasnije pod lipom:rotf::rotf::rotf::rotf: iskreno... bilo je prilicno dosadno, dok nisam poceo da je vatam:D
 
Poslednja izmena:
:lol:
Nisam nasilna.

Ali, doduse, srela sam ga pre nekoliko meseci, i lik mi se upucavao, nije kontao da sam to ja. Mislim da se nije secao. Nebitno.
Pa sam ga lepo oduvala.
''A da mi malo porazgovaramo o tome...na kafi?''
''Brate, pali, ja nemam vremena da se bakcem sa idiotima. Ne zanimas me, smaras me. Idi ganjaj klinkice od 12 godina, to ti najbolje ide. Kao sto si i mene pre tri godine. Baj-baj''

I onda sam teatralno i pompezno odsetala sa igralista na kojem sam ga srela.xD Mozda mu nisam rekla bas ovako sve, od reci do reci, ali to je bila poenta.

Alaaa zla.


GP Majke Mi. :hahaha:

E milo moje, ja sam uvek bila budala. Od prvog, do poslednjeg poljupca. :confused:
 
poshto je meni bilo frka da se poljubim sa njim, da se ne izblamiram, ja sam se prvo ljubila sa drugaricom.....i onda sa njenom sestrom....pa smo se tako ljubile dok nismo usavrshile poljubac =) a onda smo se i ta drugarica i ja u isto vreme poljubile sa momcima... :lol:
samo shto je, rekla sam, sa njim bilo odvratno, a bash bash prvi poljubac je bio lep (sa drugaricom tom)


hahahahahhaha....kraljice....ti si moj idol ! hahahahahahhahahaha....too... I KISS THE GIRL AND I LIKE IT.... :DDD hahaah :hahaha: :zag:
 
budalastine-21405.jpg


Slika govori hiljadu reči.
 
brate ja sam se jedva oporavila od tog prvog poljubca...em mi se decko nije svideo,em nisam bila svesna da ce da me poljubi....i jos je bilo ispred ljudi!bukvalno me je napastvovao!kad je zavrsio,samo sam rekla bljak!pred njim!sutra je ceo kraj znao i bilo je kao ja ne znam da se ljubim...ipak je on bio stariji godinu dana od mene.......jos imam traume od toga i nikada se necu oporaviti.NIKADA!

hahahahahahaha

o boze,NIKADA!!

koji sam ja panj:lol:
 

Back
Top