Prvi orgazam

Kako da se ne secam. Ustao sam ujutru dignuog *****, i otiso u W.C nesto mi se prikenjalo. Onako kako sam sedeo i pokuso da kenjam osetim neki cudan osecaj, moram reci da sam se vise isprepadao nego sto mi je bilo prijatno. I vidim ja nesto belo izlazi iz djoke. I tako sam posle 10-25 min poceo da drkam.

:)
 
pa jel on ima smrk, crevo ili protiv-pozarni top ??? ....

moje prvo seksualno iskustvo se desilo u sobi moje drugarice koja je bila u mom razredu ... pozvala me da se malo druzimo ... i ja seo na krevetu ... bila je kao sema sa njom ali ono bezveze .. i krenula ona malo nize ... pa nize ... pa nize ... i dosla do my **** .. i stavila ga lagano usta sto je mene iznenadilo bio sam sav u nekom tripu, i ona kao ma daj bre opusti se i ... tako je malo pusila ... mozda 10-ak minuta i posle ga drkala dok nisam svrsio .. i skoro sam se usrao od zadovoljstva ...
 
pA nije da 'tu ima istine' vec jeste istina.
Mesec dana? Ohohoho moj batooo, to je nijagara...
trchi u sklonishte!
Ne, ozbiljno, fabrikacija sperme nikada ne staje, i kada, eventualno ugledaju (spermichi) dan, ili mrak, ili osvetljenje unutar nechijih kola, dupeta ili usne duplje, zavesa, televizora, machke, brata od tetke u dnevnoj sobi...ili igrom slucaja zadju tamo gde su i poshli... to je SplaSH!
Kao vodeni pishtolj na pump action. ;)
 
ha ha ha ... e svega ima ovde ... pa Sandra W je napisala kao da je on svrsio 1 litar ??? razume se da nije kao kad svaki dan cukas, ali brate i mese dana nemoze da proizvede litar ??? sta bi se desilo onima koji godinama nista je rokaju, a i glupi su za bilo kakvu drugu zabavu ??? po vama i kolegi od gore koji kaze ( NIJAGARA BATO ) taj bi trebalo da ima stomak kao bure od 200 litara ...

Ha ha ... nije to nego kod vas zena od uzbudjenja pocinju da vam se prividjaju stvari ... tebi se to prividelo a njemu ko zna sta ... ali to je tema za druge forume ...

Sandra W nisi nam napisala kako je sve bilo kasnije .... jel bilo poplave u stanu ili si mu kasnije ugradila sigurnosni ventil i slavinu ....
 

Back
Top