Prva beogradska gimnazija ( I beogradska gimnazija)

shushu:
Kod Bulajicke je fora da idesh na ona planinarenja, odmah ce te zavoleti... A po meni (koliko znam iz pricha) najveci kreteni su Lujicka i Shilja (sada direktor, inache profesor fizichkog)
Lujicka mi hvala bogu ne predaje, ali i Ceca ima svoje tripove, VELIKE! Koje si ti god? Mislim najmanje `89 posto znas za Shilju, da je predavao fizicko? LOL on je trener u KK Partizanu...
 
Ok...Ajd' i ja da napisem par redova o mojoj bivsoj skoli.DakleM,upisala sam I-u gimnaziju,iako mi do nje(autobusom) treba 45 minuta.Realno,cinjenica je da je najteza gimnazija.Neko je pitao koji je kriterijum za "jacinu" skole?Pa,svake godine se,prema broju upisanih na fax(po bodovima i svemu) odredjuje koja je gimnazija najjaca na podrucju Beograda. Prva godinama vodi. Drustvo je (bar meni )bilo stvarno dobro.Medjutim,em sto mi je mnogo udaljena(pa sam gubila bas vremena),em sto je uzasno teska,pa ne mogu da postignem sve,prebacila sam se u XV-u koja mi je bas blizu.U Prvu sam isla par meseci,i stvarno nosim lepe uspomene.Dakle,u skoli zaista traze rad,ali isto tako progesori daju puno.
Meni je Culum(istoricar) bio omiljeni prof. Lujicka mi je predavala fiziku,nije ona losa,samo treba skontati kako i sta trazi.Uglavnom se secam svih prof. ,pa ko zeli,nek pita slobodno...
Taaakoc :)
 
Medena 07:
Nije mi niodkud,samo sam htela da potvrdim ono shto sam rekla da ste napaljeni,mislila sam da cenite svoju shkolu kao da je najjacha,a jock-nije uopste...Ja nisam ni znala da postoji 13.keve mi Nevenke...

A shto,da nije 13.jacha?
Ne znam, josh se nisu tukle.... :roll:

O jbt... Ja stvarno nisam bio u prvoj da bih mogao da kazhem, kao shto ni ti XIII prismrdela nisi, a komentarishesh nashiroko i nadugachko. Ja znam kakva je MENI XIII, a to da li se tebi svidja, zabole me tjoshe...
 

Back
Top