Prva beogradska gimnazija ( I beogradska gimnazija)

ja sam tek na pochetku i dosta sam se namuchila, ali ispalo je da mi profe i nisu tooooliko loshe...chukicka me je zgotivila,pojma nemam zashto tako da mi je zakljuchila 5 bukvalno za jednu rechenicu(nisam sigurna chak ni da li je bila tachna)
bodrim sebe da ce kao biti sve lakshe i lakshe,samo da zavrshim prvi razred....nadam se da ce stvarno biti manje zahtevni.
a shto se tiche fizicharke,meni predaje svetlana iliti ceca. zena je ispala cool, imala sam 3,4na 5 i 5 i zakljuchila mi 5...
za krstajicku sam samo chula da je luda... shto se tiche Lilice,otishla je u penziju sad na kraju polugodja...
 
Imam VELIKI problem! Naime, moj drug iz odeljenja i ja smo se dogovorili da upisemo istu skolu (buduci da smo 8.razred). U pocetku sve je bilo ok jer smo se dogovorili da upisemo prvu gimn, a onda sam ja odlucila da bi bolje bilo za mene da ipak upisem sestu. I od tada ja preferiram 6. a on 1.!!! Pre neki dan se umalo nismo posvadjali oko toga koja je bolja...



Zato zelim da vam postavim pitanje: koja gimnazija je teza, prva ili sesta?! A koja je bolja od te dve???



Unapred vam se zahvaljujem i nadam se da cete mi konkretno odgovoriti u najskorije vreme buduci da je meni prijemni u cetvrtak a danas je ponedeljak...
 
ovde jedan skoro zavrseni student, koji je maturirao daleke 1999-e. gledao sam fotografije profesora na sajtu prve, i skoro da vise nema nikoga ko mi je predavao. peric mi je tada bio profesor filozofije...
ako neko od veterana zaluta na ovaj forum, voleo bih da znam sta se desilo sa mojom razrednom, kojoj sam, nazalost zaboravio prezime, predavala je srpski i zvala se dragica, imala je isto prezime kao i tadasnja julovka, direktorka, negovali smo cudan odnos, nesto u smislu psihoanalize :)

vukan
 
india_girl:
E zavrsih prvu ove godine i sad sam upisala fax.
Savet za Bulaju (predavala mi je) ako te zanima hemija znaj da neces od nje nista nauciti, nju mnooogo vise zanima planinarenje nego skola. I poklanja ocene na kraju ukoliko te zgotivi.
Ne znam da li ti predaje Krstaja (fizika) ako je to slucaj bice ti veoma zabavno, ona je skroz opicena ali fiziku nauciti neces ( meni je to malo problem posto sam upisala etf ).
Ma ne znam sad mi prva izgleda tako daleko, drago mi je da vise ne idem tamo...
Ali super je citati temu o prvoj i svim profesorima koje sad cetiri godine gledala. Srecno svima tamo....


Je l' "Krstaja" Nevenka?
Mi je nismo tako zvali...Je l' necete da me pljujete ako vam priznam kada sam ja zavrsila Prvu? Davne 1994.! Hebote, al' sam matora!

Zapravo, htedoh reci da Nevenka uopste nije bila tako zabavna kada je meni predavala fiziku...Mrzela je devojke, pogotovu drustveni smer...
A recite mi, ko vam predaje fizicko?
 
DA kod Bulajicke je fora da joj udjes duboko u chmar! A, te chmarulje treba ubiti, u stvari to su oni odioti zbog chega je drustvo bzvz! Pa tako nisam isao na planinarenje, jer sam se plasio da cu je sutnuti u neki jarak... Vise mi se svidjja da je nekako ubijam polako... Kako mrzim kravu! Gorece polako...
A, da Lukicka je loodak! :) Od svih profesora mate u Prvoj najgotivnija, dvojku mozes da dobijes kako hoces, ali smara za vishe ocene...
MA DOSTA PROFESORA!! Muskima na forumu: Sta kazete kakve su prvakinje? Ja sam ochekivao i bolje, mada ima ih...
 

Back
Top