Provale,biseri...sa casova,iz zivota...

Jovan informaticar:"Ajde da vidimo ko ce da omasti dnevnik"
Minic srpski:"rezan besi" pokusao je da kaze besan rezi,uostalom ovaj lik ima neke veoma zanimljive perverzne izjave npr. (Ajfelova kura,tucanj umesto pucanj...),najneobicnije je to sto je Ajfelova kura ponovio u vise odeljenja!!!
Pedja Savic prica umesto struje,strije.

Dosta vise,ne mogu da se prisecam,vrisnucu od smeha
 
sapto:
Jovan informaticar:"Ajde da vidimo ko ce da omasti dnevnik"
Minic srpski:"rezan besi" pokusao je da kaze besan rezi,uostalom ovaj lik ima neke veoma zanimljive perverzne izjave npr. (Ajfelova kura,tucanj umesto pucanj...),najneobicnije je to sto je Ajfelova kura ponovio u vise odeljenja!!!
Pedja Savic prica umesto struje,strije.

Dosta vise,ne mogu da se prisecam,vrisnucu od smeha

Takve likove treba eliminisati iz prosvete, a ne smejati se njegovim nebulozama :???: Mozda od sledeceg chasa krene da zarazem opominje djake, a? U "bataljonu" je predavao Ilic koji je tukao uchenike antenom za kola i to po glavi. Mene je jednom prilikom udario tim chudom i krv je krenula, a to samo zato shto sam gledala u sto umesto u njega. ipak, bili smo peti razred i bio nam je strah i trepet, sada bih mu otela ono chudo izlomila i bacila kroz prozor, a njega tuzila. :-x
 
jjjjjjjjjjj,nije tako rekla
Kada je izbacila tu osobi i kada je rekla to "dovidjenja", Sneza je rekla ovako "ne treba mi tvoje dovidjenja" ne gledajuci u tu osobu kada je izlazila....
ma zena je bas zakon..i ustav:razz: i bas ima najjace frizure...najbolje kada se naslonila na jedan veoooma dugo nekorisceni sto,i kada se odlepila od tog stola imalo je sta da se vidi.cela joj pozadina bila puna,puna prasine...one "debele" prasine.i tako se setala po ucionici dobrih 30 min. znaci show
 
...ah,da....i kada me je pitala:''Ljubice,sta smo radili na preth.casu?''...kada sam rekla da smo imali slobonu temu-nastao je H A O S!!!;-) ......''...i to nije slobodna tema,bla,bla,bla...'',uvredila sam je,izgleda....:-P ....na posl.casu,zamerila je nasem drugu zato sto je pricao:''Ja znam da ti dobro igras i da dobro treniras,ali nisam znala da i na treninzima koristis jezik.....kao ORGAN''....I JOS JEDNA NJENA PROVALA=>SNIKERS patike:lol: ......od Bubice
 

Back
Top