Provale,biseri...sa casova,iz zivota...

Last one...visual
Ribnica, birtija preko puta AMS...na vodokotliću u prvoj pišaoni
 

Prilozi

  • Vodokotlic.jpg
    Vodokotlic.jpg
    56,6 KB · Pregleda: 21
Provala dana...ispred robne kuće (oko 12h) stoje sva pandura i šmekaju koga će da legitimišu. Menjam kurs ka njima, a paralelno nailazi i lik sa majicom FBI (spreda i pozadi, poveći font). Jedan pandur prozvoca :" Njega ćemo!"...a drugi kao iz topa :"Ma da li je po hijerarhiji?!" :lol: :-P :p :) :D :-)
 
Najjaci ste...obozavam vas...Nisam dugo bila,mislila sam da mi je tema totalno pusta,ali mi je drago sto uvek ima dobrih izvala...a pogotovu iz nase nam lepe gimnazije hihihi....i forumasa koji to redovno zapisuju...Moji izvori su presusili,sto se izvala tice,a novih necu imati,jer sam zavrsila gimn,ali pisite,Sneza,Miljojka,Mirka... i ostala ekipa cim progovore...otvara se sveska i zapisuje se...(bar u mom slucaju)....Pozdravchic svima!!!!Kiss:)
 
predstavnik:
Tajanstveno bice, Fantom iz Zgrade Gimnazije, Jedan od usahlih krvopija zednih mlade krvi i energije.........Na svu srecu, sutra je DIVAN DAN, Prvi septembar, pocetak i kraj........ Radujte se svi pocinje Nova Skolska Godina........

ej bre nemoj da me plasis... nije sutra... :-D
boze, predstavnice, zamal' da odem sutra u skolu...... :-D

a, nije lose, sta fali, nije skola bauk..... skola je bas jedna leeepa ustanova... gimnazija pogotovu sad kad su je sredili... :P

necu u skoluuuuuuuuuuuuuuu
 

Back
Top