Provale,biseri...sa casova,iz zivota...

Olivera:"umro je prirodnom smrcOM!!!"
Boze, koliko treba biti nepismen da u 50-oj godini napravis takav, sto ona kaze, lapsus mozgus?!

Moj favorit je ipak Ratkovic:
"Ja tacno znam ko mi u odeljenju pusi."
"Idemo, pa, sto kaze nas narod, dokle KRENEMO"
Najgore je sto on u toku casa napravi milion ovakvih gresaka i uopste ne ukapira sta je rekao!
 
Nikola, hvala na info u vezi Posvete..sto se tice Tocka mozemo da pricamo sta hocemo i da se smejemo do mile volje, ali ziva je istina da sam ja uz pomoc njegovih nazovi provala ja odlicno prosla na ispitu iz Socijologije na fakultetu bez spremanjai kada me je profesor pitao gde sam zavrsila srednju i ko mi je predavao samo je rekao: "da, da sad mi je jasno ovo je bilo odlicno!!!"
....ljudi zaboravili ste Ratkovicevu cuvenu "frekvenciju "...

sad se setih neceg sto i nije smesno, ali moze posluziti sledecim generacijama za nauk. Buli smo na casu engleskog i drugar i ja, posto je bio cas citanja lekcije i nama je naravno to bilo dosadno (bili smo medju boljima iz istog- da ne bude da se hvalim :lol: )smo pricali o necem' drugom isto vezanom za eng.Profesorka nakon nekog vremena, uvidevsi da ne pratimo rad rece:" Ajde vas dvoje izadjite pred tablu da vam dam po keca!" i mi onako ne razmisljajuci, sta da se radi rekla profesorka i moramo da slusamo izadjemo, umesto da kazemo, kad ste vec namerili dajte nam kceve bez odgovaranja (mislim uzaludno je odgovarati kad vec znas ocenu)...i tako izreseta nas celo gradivo i posto nije nasla da nesto ne znamo seti se odredjenog i neodredjenog clana i kaze:"Nabrojte mi sve slucajeve upotrebe, tj. ne upotrebe"...naravno ko ce to sve znati i sva srecna kaze:" eto ne znate, evo vam po keca, pa sad na mesto!"
 
nikolo_paganini:
Ratkovic- Buldozder,plust,minust itd...
Nekada smo uspevali da mu ubijemo po dva casa sa nekom sporednom pricom da ne bi pitao.I na kraju je napustio moje odeljenje u 3 godini jer ga je moj otac nalupao u zbornici.Posle nam dosao Lazo *****,e taj je tek smarao....

Kad si vec pomenuo Laza, znate li onu njegovu provalu kada je uleteo u mushki wc i neki djak je tamo pushio, pa kada ugleda profana baci cigaru u sholju bash u trenutku kada je ovaj ulazio, te se chulo ono:"Shshshsh", a dim svuda unaokolo. Lazo ga pogleda i reche:"Ti si zmaj, ne?" :grin:
 
B.K.:
Kad si vec pomenuo Laza, znate li onu njegovu provalu kada je uleteo u mushki wc i neki djak je tamo pushio, pa kada ugleda profana baci cigaru u sholju bash u trenutku kada je ovaj ulazio, te se chulo ono:"Shshshsh", a dim svuda unaokolo. Lazo ga pogleda i reche:"Ti si zmaj, ne?" :grin:
Nervirao on mene u cetvrtoj.Stalno me proziva,smara sa nekim aforizmima koje je sam pisao itd.I tako jedanput pita on mene sto me zovu ... tako i tako.Ja mu kazem zato i zato a sto vas zovu Lazo....*****.Nije rekao nista,I tako me se otkanio do kraja godine.
Ima jedna prica za njega.Spremao on neke dve cure fiziku.I zadao im nesto da urade kuci za domaci (da provezbaju) i jedna curica nije to uradila i on je istera iz stana :)
 
ove godine mi je predavao Milorad Senic(bivshi disho:)) kako je luuud,sa nekim pricama o djacima kako su terali koze preko Ibarskog mosta itd... ubija... :) ali najjace su face ucenika posle ispricane neke njegove dogodovstine,ili placu od muke ili se kidaju :)!!!
Kad kazes ideju za resavanje nekog zadatka kaze 'Dobra opaska' :)
Kako taj covek lici na koalu,zvali smo ga Blinky Bill...najjaci je...ali smo se stvarno tripovali da je rodjen u Australiji :)
 
hahaha... senic, koji idiot.... covek jednostavno smara...
to je jedan od ljudi koji se toliko prokleto trudi da bude gospodin, a i sam je svestan da je imbecil...


mi , sto se mate tice, eto cekamo dan kada ce jelki ispasti bubreg, jetra, creva i sl. zena je jadna jednostavno rasrafljena... ne znam koju ona ambiciju ima u zivotu... sva je jadna izbledela , ko paucina... mukica :sad:
 

Back
Top