Protest, Sub 03.06, 18č


Taman sam hteo da postavim ali uz drugi komentar: SAROVIC NA NOVA S!!!
Ako je i njima proradila savest da moraju da izvestavaju objektivnije, tj da se cuje i druga strana - jer protest vrlo lako moze (i treba) da udari i na Novu i N1 koji su opet izrazito pro-zapadnjacki i iskljucivi prema drugoj strani (secam se kakav su horor sprovodili prema protivnicima covid vakcinacije i skepticima prema celom covid cirkusu - to im NECU zaboraviti nikad!) to ce mozda biti i najveci do sada doprinos ovih protesta normalizaciji stanja u Srbiji. Znaci DO SADA, nadam se da ce pozitivne promene da usvoje i N1 i RTS, a da ce Pink nestati iz javnog zivota.
 
Ima dobrih predloga na tviteru , ako se opozicija ne udruzi ... mi smo ga tacno ugasili.
On prodaje Srbiju zarad vlasti i moci.
Znaci i levo i desno i da se pravi neka alternativa.
Ne prodaje Srbiju, nego maglu, da bi lepo ziveo i svi njemu bliski, na grbaci naroda... placaj globu marvo, da moj kum moze auto od
milion evra, Mitrovic i Vucicevic jahte,a moj i Malijev brat hotel na kopaoniku gde je noćenje 1000 evra u proseku... kvalitet
hotela Šarmal Šeik. I tako dalje...
 

Ok, hvala, ne pratim vise njihove klipove kao za vreme korone (a TV ne gledam uopste, nikakav).

Samo treba da bude vise takvih emisija, ne nuzno samo sa Sarovicem, odlican je i Parovic, pa Dragas, Branko Pavlovic, Aleksandar Pavic, naravno Ljepojevic itd. Prosto dati da se cuje i druga strana.

Recimo, u jednom danu pozovu 10-tak pro-zapadnih (da ih tako nazovemo, mada nije pravilno) - to je ono sto se desava koliko vidim, onda treba da pozovu bar 1-2 sa ove druge strane - bio bi red a nista ne bi izgubili, zapravo pretpostavljam da bi dobili na gledanosti jer bi bili objektivniji i ljudi bi na jednom mestu mogli da cuju sve sto treba a ne da jure ovde-onde da cuju i drugu stranu pa bi ih vise i gledalo.

Ovo naravno ako nisu placeni da to ne sme da se radi. A to bi definitivno MORAO da radi RTS koga PLACAMO SVI MI i zato MORA da izvestava i u nase ime, MORA. Ovi ljudi koji protestvuju predstavljaju bar 5-10% ukupnog stanovnistva Srbije koje ima pravo glasa, znaci bar toliko vremena u toku dana RTS MORA da izvestava U NJIHOVO IME, tj da se cuju favoriti TIH ljudi i misljenje TIH ljudi (u koje spadam i ja, moguce i ti).

Mada bih ja, da sam neki REM, svima koji ne zovu sve strane manje-vise regularno uzimao dozvole iz odmah, usput ih JAAAAKO materijalno kaznjavajuci. Pa ima DA IZVESTAVAS sa svih aspekata, a MI gledaoci cemo da donosimo zakljucke, a ne da nama novinari zakljucuju u nase ime.
 
unnamed.jpg
 
:lol:

N1: Nedopustivo ometanje novinara i pritisak na slobodu medija
upad na N1

Redakcija N1 traži od policije da reaguje i ukloni grupu ljudi, koja je neovlašćeno ušla na privatan posed i satima ometa rad novinara i ostalih zaposlenih na N1.

Ovo je nedopustivo ometanje novinara i predstavlja pritisak na slobodu medija i zahtevamo od državnih organa da rade svoj posao, saopštava N1.
„Ovom pritisku prethodilo je višednevno targetiranje u Skupštini Srbije. Pozivamo vlasti da reaguju u skladu sa zakonom i omoguće našim novinarima da bezbedno rade svoj posao“, dodaje se u saopštenju.
Nekoliko desetina građana, koji su se predstavili kao „Narodni štab“, više sati nalazilo se na privatnom posedu ispred samog ulaza u Televiziju N1, gde su držali govore preko ozvučenja i ometali rad novinara.
Policiji je prijavljeno da su došli neovlašćeno i ušli na privatan posed, ali nije bilo reakcije
 
:lol:

N1: Nedopustivo ometanje novinara i pritisak na slobodu medija
upad na N1

Redakcija N1 traži od policije da reaguje i ukloni grupu ljudi, koja je neovlašćeno ušla na privatan posed i satima ometa rad novinara i ostalih zaposlenih na N1.

Ovo je nedopustivo ometanje novinara i predstavlja pritisak na slobodu medija i zahtevamo od državnih organa da rade svoj posao, saopštava N1.
„Ovom pritisku prethodilo je višednevno targetiranje u Skupštini Srbije. Pozivamo vlasti da reaguju u skladu sa zakonom i omoguće našim novinarima da bezbedno rade svoj posao“, dodaje se u saopštenju.
Nekoliko desetina građana, koji su se predstavili kao „Narodni štab“, više sati nalazilo se na privatnom posedu ispred samog ulaza u Televiziju N1, gde su držali govore preko ozvučenja i ometali rad novinara.
Policiji je prijavljeno da su došli neovlašćeno i ušli na privatan posed, ali nije bilo reakcije

a kada se dodje ispred RTS-a? onda je to šta?
ili da su ovako došli ispred pinka, to bi bila borba za slobodu, jel tako?

SLOBODA NARODU!
STRANKE NA BIRO RADA!
ili u zatvor, kako ko....
 
:lol:

N1: Nedopustivo ometanje novinara i pritisak na slobodu medija
upad na N1

Redakcija N1 traži od policije da reaguje i ukloni grupu ljudi, koja je neovlašćeno ušla na privatan posed i satima ometa rad novinara i ostalih zaposlenih na N1.

Ovo je nedopustivo ometanje novinara i predstavlja pritisak na slobodu medija i zahtevamo od državnih organa da rade svoj posao, saopštava N1.
„Ovom pritisku prethodilo je višednevno targetiranje u Skupštini Srbije. Pozivamo vlasti da reaguju u skladu sa zakonom i omoguće našim novinarima da bezbedno rade svoj posao“, dodaje se u saopštenju.
Nekoliko desetina građana, koji su se predstavili kao „Narodni štab“, više sati nalazilo se na privatnom posedu ispred samog ulaza u Televiziju N1, gde su držali govore preko ozvučenja i ometali rad novinara.
Policiji je prijavljeno da su došli neovlašćeno i ušli na privatan posed, ali nije bilo reakcije
Koliko sam shvatio sa poslednjeg protesta, to su Dundjerovi sektasi Dostojni Srbije.

Imaju dobru osnovnu ideju, zapravo slicnu kao Srdjan Nogo, vezano za onaj period pravnog vakuuma od 3-21. juna 2020., ali su stvarno SEKTA kad ih cujes KAKO pricaju.
Inace je potpuno tacno sto su ljudi komentarisali - kradu svaki put tudji protest. Prvi put sam se sa njima upoznao kada su ukrali protest Petru Celiku (13-14. jun 2020), koji je opet napravio neki mambo-dzambo na protestu Branka Dragasa i Pokreta Svetlo (5-6 jun 2020) i zakazao taj 13., a onda Dostojni ukrali/preuzeli od 16-20. juna i pravili tu njihovu Skupstinu slobodne Srbije (sto kao ideja nije lose), ali su to NAMERNO RAZVUKLI na 5 dana (moglo da se zavrsi za dan-dva sve to sto su radili) SAMO I ISKLJUCIVO DA BI BLOKIRALI SKUPSTINU DA DRUGI NE MOGU TAMO DA PROTESTVUJU, jer bilo je vruce leto, i narocito su pokusali da ukradu skup 7. jula ali su bili oterani.
Sve gledao svojim ocima, cak sam i prisustvovao tom njihovom formiranju Skupstine, ali kada sam pokusao jednom-dvaput da postavim sasvim normalna pitanja bio sam zesce ucutkan, iako je narod oko mene vrlo pozitivno reagovao na to sto sam hteo da pitam (jer je vrlo logicno, ne sto sam ja pametan). Znaci govorim iz najlicnijeg iskustva.
Posle su taj obrazac "kampovanja ispred Skupstine" preuzeli i bukvalno non-stop tamo bili samo da drugi ne bi mogli da protestvuju. Prakticno su KEROVI VELEIZDAJNIKOVE SKUPSTINE.
I evo sad pokusavaju da ukradu proteste protiv nasilja. Gledam sad ih recimo nema tamo, ali ce sigurno biti u petak.

Ako ovo nisu oni, izvinjavam se Narodnom stabu (ali prilicno sam siguran da jesu).
 
Evo za one koji, kao ja, nemaju Twitter:


Nabi Sarovic za 13 sati klipa preko 100k pregleda! Eto koliko grese i Nova i N1 sto ne daju i drugoj strani da se cuje.

A vidim da se pojavljuju neke emisije na RTS-u opet, ali iskljucivo u formi grupnjaka - ono, po predstavnik iz nekoliko partija. NIJE TO TO RTS, TREBA DA DATE RAZNIM OPCIJAMA NEKO VREME DA KAZU STA IMAJU O AKTUELNIM TEMAMA, a moze i posebna emisija za neku odredjenu temu ALI DA SE DA VREME JEDNOJ OPCIJI, da moze da kaze sta misli. I bez nekih restrikcija - ako neko bude vulgaran neka ga gradjani osude zbog toga, a ne da se uvodi cenzura. Znaci ako kaze neko da je VELEIZDAJNIK izdajnik, sta je tu lose - to je njegovo misljenje, a gradjani ce proceniti da li je to OK ili ne, jer bice uz to neki argumenti.

Ali nesto se ipak krece.
 
Šuška se da eko-eu-natoatlantisti neće više pozivati narod na proteste, jer se mnogo naroda skuplja i ne znaju šta će sa tim narodom!
tj da protesta u sledeći petak kako bi oni voleli NEĆE BITI. ovo je nezvanično, al se šuška...

šta mislite da li narod može SAM DA SE SKUPI PONOVO, bez da ga iko zove, i SAM da svoje ciljeve uobliči,
bez da ga Marinika NATO tepić voda za nos?

to bi bilo odlično da se NAROD sam okupi da vidim šta će NATO opozicija i pozicija da rade!
kada se I JEDNIMA I DRUGIMA a obe su struje EU/NATO-cisti, DOGODI SRBSKI NAROD!
Živi bili pa videli!

AKO NAROD SAM IZIDJE, A HOĆE! TO ĆE BITI UVOD U DRŽAVU NARODNE UPRAVE!
molim mariniku da ne poziva više na proteste da NAROD samo uveded NARODNU VLAST u NARODNU DRŽAVU!
sve se odvija baš kako sam i zamislio
https://forum.krstarica.com/threads/srbska-narodna-sabornost-drustvo-21-veka.973678/
SRBSKI ĆE NAROD POČISTITI I VLAST I OPOZICIJU!
marinikice hvala ti na bezobrazluku i gluposti! cmokić!

TEORIJA SKUPOVA NAS UČI DA ĆE OVI NARODNI PROTESTI POČETI DA SE SAMOORGANIZUJU
BEZ KONTROLE VLASTI UDBIA I KRISTOFERA HILA! A TOGA SE UČK PLAŠI VIŠE NEGO UDARA KOMETE!

kao PRELAZNO REŠENJE vidim mogućnost da ZVERJANI i ODMETNICI preuzmu BAKLJU
što bi bilo JOŠ BOLJE, barem privremeno!



https://www.politika.rs/scc/clanak/554978/protesti-u-beogradu-danas-uzivo#comment-message-modal

кспозитура америчког Си-Ен-Ена која у Србији емитује програм под називом Н1 дала је пуну подршку протестима у организацији прозападног дела опозиције.
На телевизији Н1 навели су да је потпредседница Странке слободе и правде Мариника Тепић један од организатора протеста што је изазвало бес велике већине окупљених који су изашли на протесте.
Мариника Тепић је у изјави за Н1 захвалила окупљеним грађанима што су се одазвали позиву дела опозиције којој припада и позвала их да поново дођу када им закажу окупљање.
Blejači - juuuriiišššš
:zurka:
 
Koliko sam shvatio sa poslednjeg protesta, to su Dundjerovi sektasi Dostojni Srbije.

Imaju dobru osnovnu ideju, zapravo slicnu kao Srdjan Nogo, vezano za onaj period pravnog vakuuma od 3-21. juna 2020., ali su stvarno SEKTA kad ih cujes KAKO pricaju.
Inace je potpuno tacno sto su ljudi komentarisali - kradu svaki put tudji protest. Prvi put sam se sa njima upoznao kada su ukrali protest Petru Celiku (13-14. jun 2020), koji je opet napravio neki mambo-dzambo na protestu Branka Dragasa i Pokreta Svetlo (5-6 jun 2020) i zakazao taj 13., a onda Dostojni ukrali/preuzeli od 16-20. juna i pravili tu njihovu Skupstinu slobodne Srbije (sto kao ideja nije lose), ali su to NAMERNO RAZVUKLI na 5 dana (moglo da se zavrsi za dan-dva sve to sto su radili) SAMO I ISKLJUCIVO DA BI BLOKIRALI SKUPSTINU DA DRUGI NE MOGU TAMO DA PROTESTVUJU, jer bilo je vruce leto, i narocito su pokusali da ukradu skup 7. jula ali su bili oterani.
Sve gledao svojim ocima, cak sam i prisustvovao tom njihovom formiranju Skupstine, ali kada sam pokusao jednom-dvaput da postavim sasvim normalna pitanja bio sam zesce ucutkan, iako je narod oko mene vrlo pozitivno reagovao na to sto sam hteo da pitam (jer je vrlo logicno, ne sto sam ja pametan). Znaci govorim iz najlicnijeg iskustva.
Posle su taj obrazac "kampovanja ispred Skupstine" preuzeli i bukvalno non-stop tamo bili samo da drugi ne bi mogli da protestvuju. Prakticno su KEROVI VELEIZDAJNIKOVE SKUPSTINE.
I evo sad pokusavaju da ukradu proteste protiv nasilja. Gledam sad ih recimo nema tamo, ali ce sigurno biti u petak.

Ako ovo nisu oni, izvinjavam se Narodnom stabu (ali prilicno sam siguran da jesu).
Buraz, probaš skratiš?
:D
 
nije pola nego SVI
al naše je da ih svojim brojem i zalaganjem PREOTMEMO
i okrenemo na pravu stranu!

zato ne treba biti malodušan! jedino što možemo izgubiti je ono što smo već i izgubili!



ipak smo mi narod DRŽAVOTVORNI!



pa to je to, dvodomna narodna skupština, stručnjaci + narod
to za sada nema nigde! a biće kod nas!
a uz pomoć interneta će to sve biti daleko lakše!
....
msm da je ovo sve daleko lakpše odraditi nego preći Albaniju peške ili biti nabijen na kolac
ili biti živ spaljen od Bugara....
Koliko vas ima pokazali izbori
IMATE PRAVO da se ljutite, Ustav garantira
Ali NEMATE PRAVO da drugima uskraćujete njihovo pravo zbog vašeg prava...
To što ima 50k budala od 6.5M populacije ne znači da su budale u pravu nego da su se okupile na istom mestu...

Ne bunite se za iživljavanje USA/EU nad Srbijom?
A žašto bi?
 
Koliko vas ima pokazali izbori
IMATE PRAVO da se ljutite, Ustav garantira
Ali NEMATE PRAVO da drugima uskraćujete njihovo pravo zbog vašeg prava...
To što ima 50k budala od 6.5M populacije ne znači da su budale u pravu nego da su se okupile na istom mestu...

Ne bunite se za iživljavanje USA/EU nad Srbijom?
A žašto bi?
A zašto bi kad precednik ne radi ništa po tom pitanju? Jel obeć'o skoro da neće biti kreni-stani, nije im on ni Tadić ni Koštunica, i da će on umeti da odbrani srpski narod na Kosovu ako ih šiptari napadnu? Pa evo napali ih i šiptari i KFOR i NATO, i šta bi od odbrane?
 

Back
Top