Prosečna srpska svadba 20.000 evra

Ма какви, отрови од сока и сендвичи са подригушом, киселим краставцима и наренданим качкаваљем не могу да се превазиђу.
Само смо ми знали шта је добро, ово сада ништа не ваља.
И ишли смо до школе 10 км пешке по снегу.
pa i trebaju nam animatori za decu i klovnovi kad su debili koji ne znaju više ni da se igraju
mi smo jeli sendviče i pili otrov od soka al smo bili srećni, kreativni, bili smo deca
 
pa i trebaju nam animatori za decu i klovnovi kad su debili koji ne znaju više ni da se igraju
mi smo jeli sendviče i pili otrov od soka al smo bili srećni, kreativni, bili smo deca
Можда је твоје дете дебил, али ја то ипак ни за чије не бих рекла. Поведи мало рачуна шта пишеш.
Можда ти је то од сока.
 
Ја нисам дебиловао са 14-15год.
Свака генерација је другачија, форсирати било коју као идеал је потпуно бесмислено.
И тада је било свакакве деце, и сада их има.
 
nemoj, kad si tako fina
al osvrni se malo oko sebe pa razmisli
Осврћем се, стално сам у контакту са децом и тинејџерима.
Моје дете је до прошле године са друштвом играло одбојку, жмурке, између 2 ватре на улици, возили бицикле, зими су играле друштвене игре, а има 17 година.
Деца из комшилука су стално напољу, цика и граја као кад смо ми били деца.
Особењака је увек било и биће, али мој и твој свет се, очито, врло разликују.
Ова деца се ни по чему не разликују од нас, сем што имају више могућности.
Да ли је то заиста толики проблем?
 
Осврћем се, стално сам у контакту са децом и тинејџерима.
Моје дете је до прошле године са друштвом играло одбојку, жмурке, између 2 ватре на улици, возили бицикле, зими су играле друштвене игре, а има 17 година.
Деца из комшилука су стално напољу, цика и граја као кад смо ми били деца.
Особењака је увек било и биће, али мој и твој свет се, очито, врло разликују.
Ова деца се ни по чему не разликују од нас, сем што имају више могућности.
Да ли је то заиста толики проблем?
baš se ni po čemu ne razlikuju?
prisutno je sve što se opisala, ali ne kao pre 15-ak god, a to nije bilo toliko davno
 

Back
Top