Prosečna srpska svadba 20.000 evra

До 5. разреда смо славили у играоници, није ни нешто скупо, изиграју се деца без бојазни да ће нешто сломити, ја не морам да чистим за њима, дивота.

До 5. разреда смо славили у играоници, није ни нешто скупо, изиграју се деца без бојазни да ће нешто сломити, ја не морам да чистим за њима, дивота.

Ми код куће, пет шест гостију, никакав посебан неред није био.

Ми код куће, пет шест гостију, никакав посебан неред није био.
Код нас је било увек између 10 и 15, кућа, не хвала...а и тамо имају играчке, тобогане, аниматоре, караоке, много занимљивије него код куће.

Код нас је било увек између 10 и 15, кућа, не хвала...а и тамо имају играчке, тобогане, аниматоре, караоке, много занимљивије него код куће.
Резултат слављења рођендана са аниматорима је дебилизација деце. Они више неће знати да се играју и забављају сами.

Али, Табе, није решење да калкулишеш кад правиш свадбу. Не знаш колико ће људи донети, неки немају пара а желе, баш као што и ти желиш да ти дођу на свадбу.
Значи, вратићемо се традицији, под шатор, печење, салате, чорбе, музика и воздра.
Misliš došli da natrpaju u džepove i opljuju po selu šta su videli?

Резултат слављења рођендана са аниматорима је дебилизација деце. Они више неће знати да се играју и забављају сами.
Забављају се, врло су лепо осмишљене игре. Играју музичке столице, погађање песама, надвлачење конопца, лимбо, питалице...имају награде за победнике, симболичне. Не знам шта свему томе фали и како би се боље играли у кућним условима, у соби од 12 квадрата.

Забављају се, врло су лепо осмишљене игре. Играју музичке столице, погађање песама, надвлачење конопца, лимбо, питалице...имају награде за победнике, симболичне. Не знам шта свему томе фали и како би се боље играли у кућним условима, у соби од 12 квадрата.

Чар дечјих рођендана је и да се дође другу или другарици у госте, да се осети домаћа атмосфера а не да их одведеш у царство пластике где је увек све исто.

Чар дечјих рођендана је и да се дође другу или другарици у госте, да се осети домаћа атмосфера а не да их одведеш у царство пластике где је увек све исто.
Јаој......долазе стално једни код других у госте и познају се одлично, имају домаћу атмосферу стално. Не друже се за рођендан па за рођендан.

Ма, мрш бре, онда ви правите свадбе странцима, а Србе из ове јадне Србијице ко зарезује.
А и ми смо криви и бесни. Свадба од 300 гостију по сваку цену, кредити, задуживања по родбини, после немамо леба да једемо.
И бубрег да се прода, ако затреба. :namcor:

Mislim da se u igraonicama deca lepo provedu.
Ма какви, отрови од сока и сендвичи са подригушом, киселим краставцима и наренданим качкаваљем не могу да се превазиђу.
Само смо ми знали шта је добро, ово сада ништа не ваља.
И ишли смо до школе 10 км пешке по снегу.

Ма какви, отрови од сока и сендвичи са подригушом, киселим краставцима и наренданим качкаваљем не могу да се превазиђу.
Ja bih se recimo igrala u igraonici i sad.Deca ne mogu da skaču kod kuće , evo gledam kod mene idu na proslavu i na bazen. Ljubomorna sam nekako. Donesu im sokove, đakonije. Ma idi..:heart:

ОМГ.

Back