- Poruka
- 106.624
Slušam ovaj ''Studio B'' iz dnevne sobe i kao nešto brbljaju o samoubistvima...I kažu ljudi se ubijaju zbog usamljenosti,nabrojali svašta nešto...Niko ne pomenu loš i bedan život...Koje barabe,skoro nema razlike između njih i onih slobinih lažova


