Propadne li Evropa propada i Srbija.

Не дроби Фридмане.
Вучи је јасно рекао да Србија неће извозити у Русију да не би преузела послове које су ЕУропљани изгубили због руског ембарга.
Нешто си утањио на теми о пропасти Русије?
:cepanje:
:tambalamba:

ПОзнаваоц ствари има клона? Лелеее...исти си ко јагуарка!!!!

На теми о економској пропасти Русије ме нема јер је тема постала досадна. Русија је разваљена економски и сад осећа последице својих политичких одлука. Да су руском економијом доминирали привредници, она би цветала. Како су је узели политичари, она пропада. шта има више да анализирамо економске показатеље за 2015. који су сви катастрофа.

Вучи је класичан ******* који је своју *******у окренуо ка западу, да га запад гузи у *******ну гузу. Дебилна је његова одлука да спречава привреднике да се размахну и сарађују са оним са ким они сматрају да треба. Србија води класичну *******ну планску економију (у покушају) и зато пропада. Кад будемо довели либерале на власт, Србија ће цветати, попут долара.
 
ПОзнаваоц ствари има клона? Лелеее...исти си ко јагуарка!!!!

На теми о економској пропасти Русије ме нема јер је тема постала досадна. Русија је разваљена економски и сад осећа последице својих политичких одлука. Да су руском економијом доминирали привредници, она би цветала. Како су је узели политичари, она пропада. шта има више да анализирамо економске показатеље за 2015. који су сви катастрофа.

Вучи је класичан ******* који је своју *******у окренуо ка западу, да га запад гузи у *******ну гузу. Дебилна је његова одлука да спречава привреднике да се размахну и сарађују са оним са ким они сматрају да треба. Србија води класичну *******ну планску економију (у покушају) и зато пропада. Кад будемо довели либерале на власт, Србија ће цветати, попут долара.
Стварно?:hahaha:
Док је курс евра дивљао ниси силазио с теме о пропасти Русије, а сад када је монетарна ситуација стабилна продајеш памет о пропасти и ћутиш ко риба?
Нема џаба ручка, гладовао би ти у фридмановој чмарици.
 
Menjas tezu, Srbi su krivi sto su losim potezima svoju pogibiju uvecali 10x puta.
To je glavna poenta cele price.


Чекај будало јел' теби крив кољач што је заклао своју жртву или сама жртва што понашала овако или онако пре самог клања ?! Имаш ли ти бар мало стида кад се погледаш у огледало ?!
 
Nikad mi nije bilo jasno zasto neki forumasi na forumu stalno navijaju za propast Evrope?
U 2014 godini preko 60% izvoza izvezeno je upravo u EU.

Pored toga Evropa je glavni finansijer Srbije u 21. veku i to je cinjenica.
Svaka veca kriza u Evropi bila bi ubitacna za Srbiju.

Zato forumasi promislite jos jednom pre nego sto opet pocnete da navijate za rat izmedju Evrope i Rusije.

Твоје гурање испред врата новог Вавилона изазива тугу! :confused:

868ryvgpbiha.jpg
 
Да, Србија је део велике Европске Породице желела она то да прихвати или не.

Наиме, ми смо као дете које се пирсингује и фура чирокане и чита Ла Вејове књиге да би испрепадало религиозног ћалета.

Али на крају дана, карте за свирку Пера Деформера, Сељачке Буне и Удри Брус Ли добија од свог злог, европског ћалета.
 
Чекај будало јел' теби крив кољач што је заклао своју жртву или сама жртва што понашала овако или онако пре самог клања ?! Имаш ли ти бар мало стида кад се погледаш у огледало ?!

Probaj da se na trotoaru naglo sagnes napred da zavezes pertlu a stojiz blizu kolovoza pa pricaj o tome ko je kriv, zrtva ili koljac.
 
Да, Србија је део велике Европске Породице желела она то да прихвати или не.

Наиме, ми смо као дете које се пирсингује и фура чирокане и чита Ла Вејове књиге да би испрепадало религиозног ћалета.

Али на крају дана, карте за свирку Пера Деформера, Сељачке Буне и Удри Брус Ли добија од свог злог, европског ћалета.

Jako su cudni ovi forumasi.
Otvore temu o platama i penzijama i pocnu da pljuju po onima koji glasaju za Vucica (pogotovo po penzionerima).

Otvorim ja temu gde kazem da se Srpska svest treba menjati jer je samodestruktivna (sto znaci obrazivati zaglupljeno stanovnistvo) i svi pocnu pljuvati po meni.
Znaci da se pljuje ali dupe mrdnuti to ne dolazi u obzir.
 
Znate zašto Evropa propada ? Zato što je kod njih došlo do sukoba intiresa i neki stari duhovi prošlosti su se probudili. Znate, ako me je šta istorija naučila to je da se Ameri i Švabe mrze, preziru, iako je to sve isto anglo-saksonsko smeće. Ameri su sada eto stisnuli Evropu a Švabe to ne daju tako lako, s druge strane vrebaju Rusi koji ih sve polako stišću. Ovo nije repriza hladnog rata kada su Rusi bili siledžije, ovo je malo drugačiji period...
 
Znate zašto Evropa propada ? Zato što je kod njih došlo do sukoba intiresa i neki stari duhovi prošlosti su se probudili. Znate, ako me je šta istorija naučila to je da se Ameri i Švabe mrze, preziru, iako je to sve isto anglo-saksonsko smeće. Ameri su sada eto stisnuli Evropu a Švabe to ne daju tako lako, s druge strane vrebaju Rusi koji ih sve polako stišću. Ovo nije repriza hladnog rata kada su Rusi bili siledžije, ovo je malo drugačiji period...
Situacija je danas mnogo slozenija nego za vreme hladnog rata.
EU i USA zapravo nisu na istoj strani ali to naravno prosecan Srbin ne vidi.
USA gleda da iskoristi i zezne EU i Rusiju.
 
Situacija je danas mnogo slozenija nego za vreme hladnog rata.
EU i USA zapravo nisu na istoj strani ali to naravno prosecan Srbin ne vidi.
USA gleda da iskoristi i zezne EU i Rusiju.

Kako ja da gledam kada su nas i Ameri i ti Evropljani nekoliko puta i napadali i bombardovali. Ne'am ja ništa s njima a bogam ni oni s nama. Mada sam dobro upućen u to kako Njemci gledaju na Amere, jest to ovako izgleda zamagljeno al' Njemci nikada neće zaboraviti šta su saveznici radili njihovim zarobljenim vojnicima poslije drugog svjetskog rata, a bogam i nakon prvog. Njemci su osvetoljubiv narod a ovima ne leže jer kako ti je znati čitava tehnologija i sovjeta i amera poslije drugog svjetskog rata je bazirana na nacističkoj i nacističim naučnicima i fizičarima. S druge strane imaš islamista pun ***** u Evropi koji su spremni na svašta a s treće Ruse. Srbin ovdje može prigrabiti šansu i riješiti pitanje državnosti jer se šipci iseljavaju s Kosova...
 
Kako ja da gledam kada su nas i Ameri i ti Evropljani nekoliko puta i napadali i bombardovali. Ne'am ja ništa s njima a bogam ni oni s nama. Mada sam dobro upućen u to kako Njemci gledaju na Amere, jest to ovako izgleda zamagljeno al' Njemci nikada neće zaboraviti šta su saveznici radili njihovim zarobljenim vojnicima poslije drugog svjetskog rata, a bogam i nakon prvog. Njemci su osvetoljubiv narod a ovima ne leže jer kako ti je znati čitava tehnologija i sovjeta i amera poslije drugog svjetskog rata je bazirana na nacističkoj i nacističim naučnicima i fizičarima. S druge strane imaš islamista pun ***** u Evropi koji su spremni na svašta a s treće Ruse. Srbin ovdje može prigrabiti šansu i riješiti pitanje državnosti jer se šipci iseljavaju s Kosova...
Samo deo nove pametne i lukave politike koju zagovaram :ok:

Ali da bi ista uradio moras promeniti svest i edukovati sire narodne mase.
Jer sa ovakvima neces daleko stici>
Da budemo poput Izraela na primer.
 
Poslednja izmena:
Jako su cudni ovi forumasi.
Otvore temu o platama i penzijama i pocnu da pljuju po onima koji glasaju za Vucica (pogotovo po penzionerima).

Otvorim ja temu gde kazem da se Srpska svest treba menjati jer je samodestruktivna (sto znaci obrazivati zaglupljeno stanovnistvo) i svi pocnu pljuvati po meni.
Znaci da se pljuje ali dupe mrdnuti to ne dolazi u obzir.

Форумаши су, као деца социјализма, научени да они рођењем имају право на одређена материјална добра.

Свако ко им не да та материјална добра, уз осмех се дивећи њиховој славној историји, лепоти и потенцији је Непријатељ.

Зато они сањају дан када ће Русија да уништи Запад, јер се надају да ће:

1) Русија да их издржава на нивоу из СФРЈ на који су навикли

2) Русија да им дели комплименте.

Ради се дакле о великим делузијама.

- - - - - - - - - -

Znate zašto Evropa propada ? Zato što je kod njih došlo do sukoba intiresa i neki stari duhovi prošlosti su se probudili. Znate, ako me je šta istorija naučila to je da se Ameri i Švabe mrze, preziru, iako je to sve isto anglo-saksonsko smeće. Ameri su sada eto stisnuli Evropu a Švabe to ne daju tako lako, s druge strane vrebaju Rusi koji ih sve polako stišću. Ovo nije repriza hladnog rata kada su Rusi bili siledžije, ovo je malo drugačiji period...

Не, евро пропада јер се Европа одала чарима социјализма и плаћа хиљаде евра "еколозима за ЕУ интеграције тока Мајне".

Међутим, повратак на стазу Капитализма ће спасити и Европу.

- - - - - - - - - -

EU i USA zapravo nisu na istoj strani

Јесу.

Наиме, међу њима може бити несугласица, као на пример алијанса Вили Брант- Шарл де Гол која се није супер слагала са Линдон Б. Џонсоном, а и Кол и Митеран су били један тим док су Реган и Тачер били други тим.

Међутим, јасно је да су крупни циљеви истоветни.

Просечни Србенда свакако не види ове културолошке разлике Континента и Англо-Саксонске лиге, али не треба претеривати и ове комшијске несугласице сматрати за нешто више.
 
Главна фора форумских ботова идеолога је нека сулуда опсесија тиме да сврставају све у неке фиоке оштро раздвојених идеологија притом не копчајући да их реалност оповргава и оставља давно за собом у веселим грууууви деведесетим пошто не разумеју да је $ пушенгија као светска валута а цена нафте па скоро никад нестабилнија. Уистину детињасто с жељом изигравања некаквих експерата.
 
И ту се још увек дебилно говори у категоријама социјализма и капитализма као што рекох манијакална опсесија идеологијом из које они не могу изаћи ретардирано понављајући исте мантре. Прокљувили смо вас.
 
Наиме, међу њима може бити несугласица, као на пример алијанса Вили Брант- Шарл де Гол која се није супер слагала са Линдон Б. Џонсоном, а и Кол и Митеран су били један тим док су Реган и Тачер били други тим.

Аууу коју си ти екипу овде потрпао и подвео под исто и још тежиш да будеш некакав озбиљан саговорник...

:hahaha:
 
]Samo deo nove pametne i lukave politike koju zagovaram :ok:

Ali da bi ista uradio moras promeniti svest i edukovati sire narodne mase.
[/B]
Jer sa ovakvima neces daleko stici>
Da budemo poput Izraela na primer.

Razumijem ja tebe upotpunosti. Srbin ovdje vrlo lako može riješiti stanje državnosti jer se sve tri strane pobiše međusobno. Al' to Srbin neće jer su na vlasti prodane *****, nema od te ljubavi ništa ******. Evropa je sada pred velikim krahom jer je obe strane ubiše šakama, a ako se bilo kakav rat bude vodio vodiće se ovdje, u Evropi...
 
Вратио се Мицкие!

Уплашио сам се да си оставио душу на олтару слободе Новорусије.

Мило ми је да се и ти полако приближаваш правом осећају за слободу, а не њеној либералистичкој дефиницији која је само њен симулакрум и супститут. Полако се враћаш себи. :ok:
 

Back
Top