Propadne li Evropa propada i Srbija.

Logicka greska da ako nista sa nama onda ste protiv nas.

Francuzi su bili pod Nemackom okupacijom posle odredjenog vremena nisu vise bili i nista,
Cehoslovacka ti je dobar primer, dok su bili sa Nemcima cutali su i pravili ratni materijal, kada su dosli Rusi postali su komunisti.

Pa zar ti zaista misliš da je došao Brkica i ljubazno zamolio da se ne mešamo u rat, dok oni rovare po Evropi?
 
Glupost, zavaravanje kako smo mi imali neki velik uticaj.
Trebalo se cutati a Nemacka bi pukla te bi pukla.

Sta pricas ti? Imas li ti ikakvog znanja iz istorije? da nije bio princip bilo bi nesto drugo ili trece, samo su cekali izgovor da nas napadnu.
Logicka greska da ako nista sa nama onda ste protiv nas.

Francuzi su bili pod Nemackom okupacijom posle odredjenog vremena nisu vise bili i nista,
Cehoslovacka ti je dobar primer, dok su bili sa Nemcima cutali su i pravili ratni materijal, kada su dosli Rusi postali su komunisti.
Francuzi su se BORILI protiv nemaca, pa su izgubili i bili pod okupacijom pod kojom su se i dalje borili koliko su mogli.
Sta ti parlas ovde..
 
Pa zar ti zaista misliš da je došao Brkica i ljubazno zamolio da se ne mešamo u rat, dok oni rovare po Evropi?
Ajde sad lekcija iz istorije>

knez-pavle-adolf-hitler_500x300.jpg

PAMETAN COVEK,PREDVIDEO STA CE DA SE DESI SRBIJI
SRBIJA BI BILA NEUTRALNA U RATU


800px-Demonstracije_u_Beogradu_27._marta_1941.jpg

800px-Demonstracije_u_Sarajevu_27._marta_1941.jpg

IZMANIPULISANA RULJA VRISTI BOLJE RAT NEGO PAKT.

I tako Srbin puca sebi u nogu po 100 put u istoriji, rezultate ovog debilnog poteza smo videli....
 
Nikad mi nije bilo jasno zasto neki forumasi na forumu stalno navijaju za propast Evrope?
U 2014 godini preko 60% izvoza izvezeno je upravo u EU.

Pored toga Evropa je glavni finansijer Srbije u 21. veku i to je cinjenica.
Svaka veca kriza u Evropi bila bi ubitacna za Srbiju.

Zato forumasi promislite jos jednom pre nego sto opet pocnete da navijate za rat izmedju Evrope i Rusije.

Srbija je i ovako propala tako da nije ni bitno sta ce se desiti sa evropom
 
Nista samo primer kako Srbi pucaju sebi u nogu.

Jel smo mi bili nesto specijalni? Posto je Hitler zajebo mnoge drave sa kojima je sklapao paktove, zasto mislis da ne bi i mi prosli isto?
Imaj na umu da si pre napisao da se mi zavaravamo nekom posebnoscu ili sta god, protuvrecis sam sebi

- - - - - - - - - -

Ja bi samo voleo da nismo gurali nos tamo gde mu nije bilo mesto.
Hitler bi bio pobedjen i bez nas u to budi sigurna.

Ali bi i mi bili napadnuti, u to budi siguran
 
Jel smo mi bili nesto specijalni? Posto je Hitler zajebo mnoge drave sa kojima je sklapao paktove, zasto mislis da ne bi i mi prosli isto?
Imaj na umu da si pre napisao da se mi zavaravamo nekom posebnoscu ili sta god, protuvrecis sam sebi

- - - - - - - - - -


Ali bi i mi bili napadnuti, u to budi siguran
Bili bi napadnuti ali nebi zavrsili sa najvecim procentom mrtvog stanovnistva na kugli zemaljskoj.

Ono sto vi ne mozete da utuvite u glavu je da je nekad otpor nepotreban.
Bili bi pod okupacijom do 45-te i onda vise ne bi bili.


Ali ne moraju Srbi da se podele u 100 frakcija od kojih neke kolabiraju sa okupatorom neke ne ali se sve kolju medjusobno.
Eto sad smo svi osudjeni da ubiremo plodove takvog razmiljanja i politike.

Isto bilo i u poslednjem ratu, hteli momci sve nisu postigli nista.
Muka mi je kad pomislim.
 
Nikad mi nije bilo jasno zasto neki forumasi na forumu stalno navijaju za propast Evrope?
U 2014 godini preko 60% izvoza izvezeno je upravo u EU.

Pored toga Evropa je glavni finansijer Srbije u 21. veku i to je cinjenica.
Svaka veca kriza u Evropi bila bi ubitacna za Srbiju.

Zato forumasi promislite jos jednom pre nego sto opet pocnete da navijate za rat izmedju Evrope i Rusije.

Pojedini forumaši navijaju za propast EU,a ne Evrope.Treba znati razliku.I da se raspadne EU i dalje bi nam Nemačka i Italija bile glavni spoljnotrgovinski partneri.Kapiš?
 

Back
Top