PRONAĐENA VAKCINA PROTIV KORONE? Ne, nije šala - predsednik Hofenhajma bi mogao da spasi celu planetu!

Da li vam je, možda, poznato, drage prijateljice i poštovani prijatelji, sam nemam dovoljno slobodnog vremena da bih to sve proučio, da li je Kinezima uspelo da pronađu nultog bolesnika od Corone ? Ako jeste da li im je uspelo da dobiju odgovore na pitanja a la: S kim se je družio? Čime se je bavio? Kako je oboleo? Koje mu je bilo političko ubeđenje? Koje seksualno opredeljenje? Ko mu je Coronu "uvalio"? ...
 
Da li vam je, možda, poznato, drage prijateljice i poštovani prijatelji, sam nemam dovoljno slobodnog vremena da bih to sve proučio, da li je Kinezima uspelo da pronađu nultog bolesnika od Corone ? Ako jeste da li im je uspelo da dobiju odgovore na pitanja a la: S kim se je družio? Čime se je bavio? Kako je oboleo? Koje mu je bilo političko ubeđenje? Koje seksualno opredeljenje? Ko mu je Coronu "uvalio"? ...
https://www.businessinsider.com/coronavirus-patients-zero-contracted-case-november-2020-3
 
Tek sada će se razotkriti ko je veći zločin protiv ljudske civilizacije učinio ... Verujem da su tu prokletu vakcinu proizveli pre nego li su otvorili pandorinu kutiju ... Šta je sledeće ? Kuga?

https://www.espreso.rs/sport/fudbal...Zba-O2tLRhA-G2yoj7FElX2TU147L3JvKKMhRPm62VoBI
Nikada nije bilo problem zrtvovati par desetina hiljada ljudi zarad visih interesa.
A i samo oboljenje nije nista specijalno,da mediji to ne prate 24/7 proslo bi kao i bilo koji drugi virus koji je dosao iz Kine.
 
Pitanje je - Kako je dospeo u Kinu? Zašto baš u Vuhan? Ko ga je tamo preneo i koga i zbog čega je nekoga njime inficirao ? Šta je pozadina svega toga? Da li je biološki rat već počeo?
Meni ovo lici na jednu od generalnih proba,kako ce raja reagovati,ekonomije,vojske,drzave.
Smrtnost je mala,cak i manja od tih3 posto o kojima se prica.
Isto tako sam ubedjen da postoji i vakcina samo se ceka pravi trenutak kako bi cela predstava dobila na tezini.
 
Hvala ne primam nikakve vakcine , jednom su me zahebali da primim protiv pticije gripe i ostavila je traga .
...........................................................................................................................................................................
Vakcine treba da primaju penzioneri i oni koji su tezeg zdravstvenog stanja.
 
Hvala ne primam nikakve vakcine , jednom su me zahebali da primim protiv pticije gripe i ostavila je traga .
...........................................................................................................................................................................
Vakcine treba da primaju penzioneri i oni koji su tezeg zdravstvenog stanja.

Pogresno. Upravo osobe koje imaju teze zdravtsveno stanje ne mogu da prime vakcine.

Treba svako da primi vakcinu kako bi se stvorila zastita na nivou nacije, tako da oni koji ne mogu da primere iz zdravtsvetnih razloga (teski problemi sa imunitetom, bebe koje jos uvek nemaju razvijenu prirodnu zastitu) bi bili bezbedni.
 
Da li vam je, možda, poznato, drage prijateljice i poštovani prijatelji, sam nemam dovoljno slobodnog vremena da bih to sve proučio, da li je Kinezima uspelo da pronađu nultog bolesnika od Corone ? Ako jeste da li im je uspelo da dobiju odgovore na pitanja a la: S kim se je družio? Čime se je bavio? Kako je oboleo? Koje mu je bilo političko ubeđenje? Koje seksualno opredeljenje? Ko mu je Coronu "uvalio"? ...


I recimo nadju bolesnika za koga saznaju da je u prethodnih 14 dana (do komplikacija kada je morao da bude stavljen u karantin) bio na poslu gde rade stotine ljudi, isao na posao svaki dan prevozom (recimo 2h dnevno), isao do prodavnice, pozdravljao komsije,... Znaci za 14 dana je mogao da zarazi bar 30. Tih 30 ce da zarazi narednih 30, pa se neko od tih boleniska odluci da putuje avionom pa prenese u drugi grad i to sve dok se nisu pojavile komplikacije.

Korona je presla sa zivotinjskog mesa (pisalo se sa slepih miseva) na divljoj pijaci. Izgledai da nije bio samo jedan 0 bolenisk vec mnogi koji su konzumirali to meso.
Inace korona postoji godinama kao i sars (cija je verijanta). Ali sobzirom da virusi mutiraju, stvorila se ova mutacija za cije usporavanje ne postoji lek.

Btw, ne postoji lek ni za jedan virus. Postoji samo lek koji uspori i snizi dejstvo, kao i vakcina koja isto tako snizuje dejstvo virusa, ali ga ne ubija. Tako recimo ako neko ima herpes na ustima, koji je isto virus, ima da mu se pojavljuje stalno na istim mestima kad god mu oslabi imunitet.
 
Hop, vecinski akcionar majusne firme u kojoj rade iskljucivo naucnici, nemacki je Bil Gejts,
a i Bil Gejts je akcionar ove firme. Taj pronalazak zvuci obecavajuce jer su vesti takve da ce vakcina
verovatno vec u spetmebru biti dostupna. Sad, kako i kome oni to ne mogu da znaju jer oni nisu farma industrija,
ali ce se farma industrija na pritisak sveta, drzava, industrije potdruditi da vakcina zaista na jesen bude dostupna.
 
Pogresno. Upravo osobe koje imaju teze zdravtsveno stanje ne mogu da prime vakcine.

Treba svako da primi vakcinu kako bi se stvorila zastita na nivou nacije, tako da oni koji ne mogu da primere iz zdravtsvetnih razloga (teski problemi sa imunitetom, bebe koje jos uvek nemaju razvijenu prirodnu zastitu) bi bili bezbedni.
Čitas li ti da je u ovom slučaju imunitet kratkotajan. Iz toga slede dve stvari , ili da se prima na odredjen kratkotrajni period redovno , ili da je ona toliko dovoljno dugo u organizmu da stalno modulise imunitet.
Ovo drugo mi se nikako ne svidja.
 
Kada će ljudi naučiti da vakcina protiv virusa gripa ne postoji iz razloga što virus jako brzo mutira....
Protiv sezonskog gripa postoji. Kod mene na poslu svake godine ide obavestenje da ko hoce moze da primi vakcinu o trosku firme. Zbog velikog odziva i sluzbenog puta, nisam stigao da obezbedim termin za sebe.


Čitas li ti da je u ovom slučaju imunitet kratkotajan. Iz toga slede dve stvari , ili da se prima na odredjen kratkotrajni period redovno , ili da je ona toliko dovoljno dugo u organizmu da stalno modulise imunitet.
Ovo drugo mi se nikako ne svidja.

U slucaju i sezonskog gripa, dejstvo vakcine je kratkotrajno (drzis sezonski) i nije obavezno. Uglavnom se vakcinisu kriticne grupe odredjeni period pre pojave virusa kako bi na vreme razvili antitela u krvotoku.

Hmm... vakcine je onesposobljena mala doza virusa, koja inicira generisanje antitela u organizmu. U zavisnosti koja vakcina se primi, zavisi i vrsta antitela, a sam tim i duzina dejstva vakcine. Vakcina kao tecnost se ne zadrzava u organizmu dugo, za razliku od antitela koja ostaju.

Recimo vakcina za tetanus traje do 10 godina. Za hepatitis A i B traje u zavisnosti koliko se doza primi u odredjenom intervalu. Ako se primi samo jedna, onda skoro da nema dejstva. Dve vakcine sa razmakom od (cini mi se 3 meseca) ima zastitu 2 godine. A kada se primi 3. posle (cini mi se) 8 meseci, onda je zastita maltene dozivotna.
 
Protiv sezonskog gripa postoji. Kod mene na poslu svake godine ide obavestenje da ko hoce moze da primi vakcinu o trosku firme. Zbog velikog odziva i sluzbenog puta, nisam stigao da obezbedim termin za sebe.

I opet nije 100% zaštita jer virus mutira, smanjuje šanse da dobiješ za nekih 80%
 
Meni ovo lici na jednu od generalnih proba,kako ce raja reagovati,ekonomije,vojske,drzave.
Smrtnost je mala,cak i manja od tih3 posto o kojima se prica.
Isto tako sam ubedjen da postoji i vakcina samo se ceka pravi trenutak kako bi cela predstava dobila na tezini.
Slažem se.
 

Back
Top