Prognoza političkih dešavanja u Srbiji za naredna dva meseca

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
1. Toma se puva... Aaaa miting :kletva:.... Aaaaaa 100.000 ljudi:kletva:.... Aaaaaa vanredi izbori:kletva:, a paralelno sprema stiroporče....


2. Tadić ga pušta da laje:mazipsa:, gleda ga, ćuti:flert:, puši i smeška se:mazi:... Onako opušteno...:kafa:



3. Za mesec dana izlazi Šešelj iz Haga i nastupa klanica:azdaja:.....Između kumova naravno...:vudu:... Pa ko živ, ko mrtav....



4. Tadić raspisuje izbore, pokupi mrtve(SRS) i ranjene(SNS) :pop:iz gorenavedene klanice i pravi koaliciju sa ranjenima, a mrtvi idu ili u upoziciju, ili ako ne pređu cenzus bukvalno umiru...:ceka:



5. Ukoliko su ranjeni previše slabi za koaliciju, Tadić uzima SPS i LDP, formira vladu i vlada dugovečno i srećno još narednih 5 godina...:kafa:



To je moja (ekspertska) prognoza za sledeća dva meseca...

Kakva je vaša prognoza?
 
Poslednja izmena:
Пих.Тома није битан.Али ако се на том или било којем већем митингу скупи 100 000 људи млађих од 30 година,оде Тадић у пм.

Kako nije bitan?

Toma vodi najveću opozicionu partiju i vrlo je moguće da uđe u buduću vladu....

Jelko Kacin je izjavio "Za nas je prihvatljiv svako koga srpski narod izabere".... Tako da... Biće interesantno...
 
Nije to tek tako... Toma može sad, uz SPS, PUPS i JS da formira vladu... Kad bi ovog trenutka bili izbori... DS mu nije potreban u tom slučaju...

izvini, a sta je to pups? :think:

nema nista od toga. toma ce praviti koaliciju sa tadicem, jer ovaj opet hoce da skloni dinkica i sps. na vlasti ce biti dve najvece stranke u srbiji i tesko nama. od svih njih zajedno, kad ih spojis, mozda bi nastao jedan polu-politicar.
prvi put u zivotu nisam optimista, ali kako i da budem sa svima njima zajedno?
 
Kako nije bitan?

Toma vodi najveću opozicionu partiju i vrlo je moguće da uđe u buduću vladu....

Jelko Kacin je izjavio "Za nas je prihvatljiv svako koga srpski narod izabere".... Tako da... Biće interesantno...
Битан је за форум.Ко је гледао утисак,могао је да чује да не обећава да ће моћи било шта позитивно да уради у решавању горућих проблема и да нема појма да ли би могао и како да привуче стране улагаче или да активира било какве домаће ресурсе које жута власт није покрала,продала или поклонила својим функционерима.
 
Kako nije bitan?

Toma vodi najveću opozicionu partiju i vrlo je moguće da uđe u buduću vladu....

Jelko Kacin je izjavio "Za nas je prihvatljiv svako koga srpski narod izabere".... Tako da... Biće interesantno...



Ko ti je ovaj bodovani ?
Joše jedan klovn koji retardirane majmune uči da hodaju po žici ?

Sve dok tebi idioti predstavljaju idole koje treba citirati bićeš samo travčica .... koju ovce pasu.
 
Nije mi nikakav idol.

On je specijalni izaslanik evropskog parlamenta za Balkan. Ali pošto si ti politički nepismen, onda to ne znaš...



To neki novi tvoj "expert" ..... a ?
Ali najvažnije je ono "evropskog parlamenta za Balkan" !!!

Ajde što taj pase travu nego što je i popiškuje i kaki po njoj.

Nadam se da uživaš u njegovim hirovima......

Što se mene tiče ja bih tog specijalnog izvestioca nabio na specijalni špic od cipele ... i tako dalje .... nego dosta te je on guzio .... moraćemo sada i mi malo..... mislim Srbi...... kad ti se to toliko sviđa.
 
To neki novi tvoj "expert" ..... a ?
Ali najvažnije je ono "evropskog parlamenta za Balkan" !!!

Ajde što taj pase travu nego što je i popiškuje i kaki po njoj.

Nadam se da uživaš u njegovim hirovima......

Što se mene tiče ja bih tog specijalnog izvestioca nabio na specijalni špic od cipele ... i tako dalje .... nego dosta te je on guzio .... moraćemo sada i mi malo..... mislim Srbi...... kad ti se to toliko sviđa.

e uvek se setim karica :zcepanje:

"nama ne treba vlada eksperata, nama treba vlada strucnjaka"
 
To neki novi tvoj "expert" ..... a ?
Ali najvažnije je ono "evropskog parlamenta za Balkan" !!!

Ajde što taj pase travu nego što je i popiškuje i kaki po njoj.

Nadam se da uživaš u njegovim hirovima......

Što se mene tiče ja bih tog specijalnog izvestioca nabio na specijalni špic od cipele ... i tako dalje .... nego dosta te je on guzio .... moraćemo sada i mi malo..... mislim Srbi...... kad ti se to toliko sviđa.

Nisam ni očekivao da kažeš nešto pametno...

Dileja uvek ostaje dileja....
 

Back
Top