Прогласити Ратка Младића за умрло лице

Od moje poznanice muž nestao. Nikada nije pronađen nikakav trag o njemu. Kada se navršilo 5 godina tražila je od suda da ga proglasi mrtvim, jer je htela da se ponovo uda, i sud je bez problema postupio po njenom zahtevu.

pretpostavljam da joj se moož nije nalazio na interpolovoj poternici....takođe...da za to da je živ nije znalo....i da zna i sada..... barem 5 najmoćnijih obaveštajih sloožbi... i 10tak njegovih bliskih rođaka.....i tako dalje......u običnim sloočajevima...kad je u pitanju brodolom ..katastrofe....rok je i kraći od 5 godina....al ovo je čovek koji je proglašen de iure od međoonarodne zajednice za r. zločinca...jesenas viđen u deligradskoj..al živ...a pre toga....kako beše..... videla ga ona dva sirota vojnika...nije dokazano da nisu....prema tome....nema tu osnova koji ratka mož da spase..al lepo šo brinete...i da pomognete..i tako..
 
Poslednja izmena:
pretpostavljam da joj se moož nije nalazio na interpolovoj poternici....takođe...da za to da je živ nije znalo....i ne zna i sada..... barem 5 najmoćnijih obaveštajih sloožbi... i 10tak njegovih bliskih rođaka.....i tako dalje......u običnim sloočajevima...kad je u pitanju brodolom ..katastrofe....rok je i kraći od 5 godina....al ovo je čovek koji je proglašen de iure od međoonarodne zajednice za r. zločinca...

Kad bolje razmislim, ima nešto u tome.

Ni Mengelea još nisu proglasili mrtvim.
 
Dobro.
Samo meni nešto nikako ne ide u glavu. Ako su strane službe znale za njega, zašto su nam njihove države probijale uši sa Mladićem, a Karadžića nisu ni spominjali?

Ja ne mogu da smislim nijedan razuman razlog, a baš sam se načitao špijunskih romana.

Jesu pominjali Karadzica, ali 100 puta manje od Mladica.
E sad, zasto, to oni najbolje znaju.
A tek Hadzica sto su pominjali, on se mozda i provuce?:mrgreen:
I ovih dana ga ne pominju opet, vec samo Mladica.

Ko ce ga znati, ali ne sumnjam da pricaju bezveze.
Mozda je Hadzic u Rusiji pa ga zato ne spominju?
 
Jesu pominjali Karadzica, ali 100 puta manje od Mladica.
E sad, zasto, to oni najbolje znaju.
A tek Hadzica sto su pominjali, on se mozda i provuce?:mrgreen:
I ovih dana ga ne pominju opet, vec samo Mladica.

Ko ce ga znati, ali ne sumnjam da pricaju bezveze.
Mozda je Hadzic u Rusiji pa ga zato ne spominju?

Ma, pomenuli ga par puta, onako usput.

Seti se i toga da je Karla čak i priznala da nema pouzdane podatke gde se nalazi, a za Mladića je maltene govorila šta je taj dan doručkovao.

Meni to nema logike.
 
Ma, pomenuli ga par puta, onako usput.

Seti se i toga da je Karla čak i priznala da nema pouzdane podatke gde se nalazi, a za Mladića je maltene govorila šta je taj dan doručkovao.

Meni to nema logike.

Meni ima ako je samo jedna stvar u pitanju, da znaju pouzdano da nije u Srbiji i da ga zato ne traze toliko. Snimili su ga kako bezi, ne bi me cudilo da je zapalio na aerodrom, pa pravac Moskva...
 
to sto si rekao znaci da opravdavas zlocine.tacnije osveta.krv za krv.
za zlocin nema opravdanje bez obzira ko je prvi poceo.
ako su neki pomahnitali zveri ustase il balije pobili srpsku decu po selu oces li i ti uci u njihova sela i pobiti njihovu decu.ako to ucinis neces se razlikovati od njih.
Znaš li šta je bio direktni povod za ubistva muslimana u Srebrenici?!

Muslimani su tražili da im se donese voda u prostorije u kojima su se nalazili, valjda bili žedni:roll:, a kada su dva srpska vojnika unela vodu unutra, muslimani su ih napali i poklali ih...

Kada su takva stoka, onda su i zaslužili da budu pobijeni...:otkacio::otkacio::otkacio:
 
Zato je to trebalo drugačije odraditi. Istražiti u Srebrenici ko je od njih učestvovao u akcijama tipa Kravice, javno ih osuditi pred prekim sudom, i postreljati u sred grada, a ne po šumama. Ostali nek idu ili ostanu. Na volju im.

Samo najveći problem je bio u tome što u samoj Srebrenici je uhvaćen mali broj džihadovaca. Oni su svi, kao zadnje piške, ostavili civile i krenuli da se po šumama i gorama probijaju prema Tuzli. Vrlo dobro su znali da posle svega šta su radili, srpski vojnici su žedni osvete, pa se zbog toga, u susretu sa Srbima koji su im presecali odstupanje, nisu hteli predavati. Tako da ih je najveći broj izginuo u borbama prilikom povlačenja.
A, onda glupi Srbi, sve te leševe potrpali u nekoliko masovnih grobnica, jednako kao i one postreljane civile i zarobljenike, pa se predstavljeni broj poginulih usled streljanja popeo do neslućenih razmera.

Što je najgore, teško da me neko može ubediti da se jedinica predvođena Naserom Orićem mogla uspešno probiti do Tuzle.
Sve mi se čini da je za njega bio otvoren kanal. Ipak je on bio Slobin omiljeni telohranitelj. Sve vreme se nije odvajao od pištolja sa Slobinom posvetom. A, kao što je poznato, Milošević se nikada baš nešto naročito nije potresao zbog srpskih žrtava.

ma da. i meni tu nesto smrdi .previse je od srpsku stranu bilo naivno neobazrivo neoprezno i prenaglaseno to ubijanje u srebrenicu.covek da cisto pomisli da je taj zlocin obavljen po neciji recept a taj nije bio srbin.mladic je visoki oficir i sigurno je u vojne skole ucio sta je ratni zlocin i znao je da ce kad tad odgovara.znaci on je taj zlocin izvrsio tek posto je dobio uverenje od nekog veoma vaznog da nece biti proganjan.izgleda da je taj neko mladica za.yebao isto ko sto su i karadzic i milosevic naseli na ta obecanja.
daklem po mene radi se o dogovoru za pokolj izmedju amerikanci i mladic karadzic i naravno milosevic.ameri su pogazili dogovor i svu trojicu proglasili za ratni zlocinci radi srebrenicki pokolj ciji su oni bili idejni naredbodavac.

nesto slicno ko sto se dogodilo i 11 septembar u njujork samo sto je ulogu generala mladica i karadzica u menhentenskom pokolju imao cia agent osama bin laden
posledice od zi pokolji smo ubrzo osetili na vlastitu kozu
i vazno je naglasiti da su paravojne srpske snage u slavoniju imali veliki broj americkih tompsona kao i to da je kragujevacki vtz sa kamioni isporucivao kalasnjikovi za izetbegovica.
 
Znaš li šta je bio direktni povod za ubistva muslimana u Srebrenici?!

Muslimani su tražili da im se donese voda u prostorije u kojima su se nalazili, valjda bili žedni:roll:, a kada su dva srpska vojnika unela vodu unutra, muslimani su ih napali i poklali ih...

Kada su takva stoka, onda su i zaslužili da budu pobijeni...:otkacio::otkacio::otkacio:

pa upravo tako je i poceo rat u sfrj.
srpski specijalci obuceni u uniforme zng napadali srpska sela po istocnu slavoniju dok srbima nije do.kurcilo uzeli puske i krenuli sa reci Kada su ustase takva stoka, onda su i zaslužili da budu pobijeni
to isto su uradile i hrvatske specijalne snage po hrvatska sela u krajinu.hrvatsko stanovnistvo je moralo da se naoruza i da se brani od ti cetnici

prijatelju.rat se najmanje vodi onako kako vecina nas misli.danas su ratovi vrhunac podvala prevara izdaja namestanja.zato kad razmisljamo o ratovi najbolje da logiku ostavimo po stranu i jedino sto nam preostaje je da rat posmatramo kroz prizmu pobednika i onoga ko se najvise u taj rat okoristio.samo tako imamo sansu da bar malo saznamo istinu sta se dogadjalo u rat.
 
pa upravo tako je i poceo rat u sfrj.
srpski specijalci obuceni u uniforme zng napadali srpska sela po istocnu slavoniju dok srbima nije do.kurcilo uzeli puske i krenuli sa reci Kada su ustase takva stoka, onda su i zaslužili da budu pobijeni
to isto su uradile i hrvatske specijalne snage po hrvatska sela u krajinu.hrvatsko stanovnistvo je moralo da se naoruza i da se brani od ti cetnici

prijatelju.rat se najmanje vodi onako kako vecina nas misli.danas su ratovi vrhunac podvala prevara izdaja namestanja.zato kad razmisljamo o ratovi najbolje da logiku ostavimo po stranu i jedino sto nam preostaje je da rat posmatramo kroz prizmu pobednika i onoga ko se najvise u taj rat okoristio.samo tako imamo sansu da bar malo saznamo istinu sta se dogadjalo u rat.
Шта предлажеш?

Да их пустимо да нас побију све до једнога?!:???:

Они би то и урадили, ако би им допустили! То су већ доказали!:rtfm::evil:
 
Шта предлажеш?

Да их пустимо да нас побију све до једнога?!:???:

Они би то и урадили, ако би им допустили! То су већ доказали!:rtfm::evil:

ne.treba se braniti ali ne zverstvima jer uostalom ni oni nisu zveri.ta zverstva uglavnom rade tajne sluzbe.i oni su kao i mi nevoljno posli u rat mobilisani otrgnuti od svoju decu i zene.nikome se ne ide u rat pa bio on hrvat srbin il musliman.ako se rat i mora voditi i ako budem morao pucati nikada necu gadjati u coveka jer i on ima decu kao i ja.od moje ruke nece nikome ostati sirocad.uostalom na front su samo mobilisani obicni vojnici a zveri se ne bore sa vojnici .oni se bore sa decu zene i starci.e ako na takav naletim budi siguran da cu od njega napraviti spageti.


a na kraj ko sto si video ratovi se ne dobijaju na frontovi ni sa pusku vec sa trgovinu sa politicari i zato se treba cuvati da se ne okrvave ruke jer ishod rata najmanje zavisi od tog koliko ces neprijateljskih vojnika pobiti a jos manje koliko ces njihovih sela spaliti i koliko golorukih seljaka zaklati
 

Back
Top