Прогласити Ратка Младића за умрло лице

sve si ti lepo nabrojao al su unutrasnji zakoni jedne zemlje po pitanjima ko sto su zlocini prema covecanstvu podredjeni medjunarodnim zakonima na koje se sa svoje clanstvo u uno srbija obavezuje.u slucaju mladica celom svetu je jasno da u srbiju ima nacionalistickih fanatika ko sto si ti i da ce pokusati iskoristiti sva pravna sredstva da bi zastitili tog zlocinca.
ne verujem u haski sud ali ne verujem ni u beogradski sud doklem god u srbiju zive taki ko sto si ti.
za mene je dovoljna cinjenica da je podrzavao milosevica sto automatski znaci da je moj neprijatelj.i jedva cekam da ga vidim obesenog a ne samo na sudjenje u hag.
zalim sve koji su u ratu na neki nacin osteceni ali zalim i srbijance koji su isto zrtva sotonske politike tog klana koji su se nametnuli srbima i poveli srbe u propast.
optuzujem ga i za zlocin prema svim srbima jer je udruzen sa onim srbozderom milosevicem unistio srbiju i srpstvo.

a to sto je kao i milosevic i karadzic radio za amere verovao im a oni su ga na kraju za.yebali e to je njegov problem.da je bio na pravoj strani 1991 imali bismo danas i veliku srbiju i visok ugled u svetu i mi bismo srbi stvarno svi ziveli u bratskoj ljubavi sa svim srbima bez obzira dal su bosanci kosovari il krajisnici.
ovako on i njegovi vozdovi su nas zavadili i od nas napravili neprijatelje koji sada jedni druge optuzuju za zajednicko unistenje.tacno onako kako je to 1989 predvidjeno pentagonskom strategijom resavanje srpskog pitanja na balkanu.


Vi ste mene ocigledno pogresno razumeli. Navodeci ovu pravnu mogucnost, ja ne podrzavam Malidca, niti se time pretstavljam kao nacionalista, vec samo ukazujem na jednu mogucnost koju sadrzi nas pozitivni pravni sistem, a danas se mnoge demokrate pozivaju na pravu i sebe smatraju tvorcima pravne drzave u Srbiji. Sto se tice Maldica, Karadzica, Milosevica i ostalih, kao i njihovog odnosa prema zapadu, pravu istinu nikada necemo saznati. Kao i mnogo puta do sada, bili su i bice prevareni od strane SAD.
 
I Mladic i Kradzic i svi ostali politicari i vojskovodje trebali su i trebaju da znaju da visoka funkcija povlaci i visoku odgovornost, koja cesto mnogima nedostaje. I da je u ovim krajevima cest pad sa polozaja i to pravo u ambis. Tako da imali su u jednom trenutku moc, slavu, novac nisu znali i nisu umeli da to sacuvaju , pa neka sad prihvate posledice, a ne da neko tezi da proglasava nekog mrtvim.
 
I Mladic i Kradzic i svi ostali politicari i vojskovodje trebali su i trebaju da znaju da visoka funkcija povlaci i visoku odgovornost, koja cesto mnogima nedostaje. I da je u ovim krajevima cest pad sa polozaja i to pravo u ambis. Tako da imali su u jednom trenutku moc, slavu, novac nisu znali i nisu umeli da to sacuvaju , pa neka sad prihvate posledice.
У Хагу нема поштеног суђења!:rtfm:
 
I Mladic i Kradzic i svi ostali politicari i vojskovodje trebali su i trebaju da znaju da visoka funkcija povlaci i visoku odgovornost, koja cesto mnogima nedostaje. I da je u ovim krajevima cest pad sa polozaja i to pravo u ambis. Tako da imali su u jednom trenutku moc, slavu, novac nisu znali i nisu umeli da to sacuvaju , pa neka sad prihvate posledice, a ne da neko tezi da proglasava nekog mrtvim.

Pffff, pa u ovoj drzavi bi svi vlast i moc, ali od odgovornosti svi beze. Najcesce se prave grbavi, u prevodu, nisu obavesteni i svale sve na neke jadnije....
 
I Mladic i Kradzic i svi ostali politicari i vojskovodje trebali su i trebaju da znaju da visoka funkcija povlaci i visoku odgovornost, koja cesto mnogima nedostaje. I da je u ovim krajevima cest pad sa polozaja i to pravo u ambis. Tako da imali su u jednom trenutku moc, slavu, novac nisu znali i nisu umeli da to sacuvaju , pa neka sad prihvate posledice, a ne da neko tezi da proglasava nekog mrtvim.


istina o njihovoj pravoj moci vlasti i poreklu bogastva danas je izaslo na videlo.
sve je bilo farsa i propaganda.oni su to znali.sami sebe su prozivali svecima bogovima firerima sebi i svojim najblizim nagrnuli materijalno bogastvo dok su nas zakopali u bedi i siromastvu u jame na frontove u invalidska kolica.kada mi vec nismo videli ni razumelu pravu istinu reci ce nam to svet.samo nazalost i to ce biti samo deo istine jer zapad sudi po svome i u svoji interesi.
 
E sad cemo videti koliko su moderatori objektivni. Ovo je cist poziv na nasijlje i ako ovo nije za ban onda ne znam sta je.

izvini.obesiti mozda preostra rec.postujem tvoje politicko opredeljenje i reakciju na moj post.pokusavam biti objektivan ali zapostavljam kulturu i lepo ponasanje.
krivac je.nema dileme.i nadam se da ce biti pravedno osudjen.
 
Da su recimo strani obavestajci dobili neki signal da je RM mrtav, 1999. godine, oni naravno to ne bi objavili, vec bi i dalje koristili 'heroja' da nas drze za jaja. A to kosta vise od tih par miliona evra. Zapadu je od znacaja da nas drze kao u oboru, a vidim da ni Rusima nije mrsko. Slaba Srbija, znaci Balkan kao znacajan strateski i geopoliticki punkt otvoren za malverzacije, prevare i ostvarivanje raznoraznih planova raznih strana sveta!

Delim tvoje mišljenje.

Zato je jedino moguće rešenje ponuditi im leš. Kao što ranije jednom napisah, nije lepo, ali yebi ga, moralo se.
 
istina o njihovoj pravoj moci vlasti i poreklu bogastva danas je izaslo na videlo.
sve je bilo farsa i propaganda.oni su to znali.sami sebe su prozivali svecima bogovima firerima sebi i svojim najblizim nagrnuli materijalno bogastvo dok su nas zakopali u bedi i siromastvu u jame na frontove u invalidska kolica.kada mi vec nismo videli ni razumelu pravu istinu reci ce nam to svet.samo nazalost i to ce biti samo deo istine jer zapad sudi po svome i u svoji interesi.

Znam to i pokusavam da budem objektivna i po mogucnosti da izaberem manje zlo, da se takve stvari ne bi ponavljale. I naravno da svako sudi prema svojim interesima i isto tako pise istoriju.
 
Ko je sprečio porodicu da povede postupak?
I ti bi mogao malo više da čitaš, a malo manje da trubiš po forumu:mrgreen:

Ja znam ko mu je sprečio jedan deo porodice da provede postupak.

Isti oni koji su mu upucali ćerku i stavili joj pištolj u mrtve ruke. Bio sam svedok na šta je ličio pre, a na šta posle te vesti.
Uzimajući u obzir kako je poludeo zbog toga, ali poludeo u pravom smislu te reči, turci su još i dobro prošli. Dobili su samo Srebrenicu, a mogao je to da bude podugačak niz gradova i sela.
 
Vi ste mene ocigledno pogresno razumeli. Navodeci ovu pravnu mogucnost, ja ne podrzavam Malidca, niti se time pretstavljam kao nacionalista, vec samo ukazujem na jednu mogucnost koju sadrzi nas pozitivni pravni sistem, a danas se mnoge demokrate pozivaju na pravu i sebe smatraju tvorcima pravne drzave u Srbiji. Sto se tice Maldica, Karadzica, Milosevica i ostalih, kao i njihovog odnosa prema zapadu, pravu istinu nikada necemo saznati. Kao i mnogo puta do sada, bili su i bice prevareni od strane SAD.

izvinjavam se na mojoj pogresnoj proceni vaseg politickog ili pre bih rekao pravnog stava.delim vase misljenje u svakom pogledu ako je ono rezultat objektivnosti.
 
Ja znam ko mu je sprečio jedan deo porodice da provede postupak.

Isti oni koji su mu upucali ćerku i stavili joj pištolj u mrtve ruke. Bio sam svedok na šta je ličio pre, a na šta posle te vesti.
Uzimajući u obzir kako je poludeo zbog toga, ali poludeo u pravom smislu te reči, turci su još i dobro prošli. Dobili su samo Srebrenicu, a mogao je to da bude podugačak niz gradova i sela.
mislis da su mu obrezani zveknuli cerku ?
 
Nisam to rekao. Nisu oni, ali neko drugi zbog rata sa njima.

Pošto nije bio u stanju da napadne NY i LA, istresao se na Srebrenicu.
Srebrenica je napadnuta zbog konstantnih napada na srpsku vojsku i civile u okolini Srebrenice...
Orićevi "borci" bi svakodnevno upadali na srpsku teritoriju, poklali bi desetke srpskih vojnika (najčešće stražare...) ili civile i pobjegli u zaštićenu zonu...:evil:

To se dešavalo svakodnevno! Mladiću je jednom puknulo u glavi i odlučio je da zauzme Srebrenicu i onemogući daljnje napade...itd...:ok:
 

Back
Top