Професори објавили протестно писмо поводом "неоусташких идеја" у српској академској јавности и конкретно расистичке харанге Динка Грухоњића

kojim razlogom? kojim argumentima?

Taj zapad zeli minijaturnu Srbiju. Preko Gruhonjica i njemu slicnih priprema teren za otimanje Vojvodine.

Sa druge strane Rusija zeli Veliku Srbiju.

Ako si Srbin - izbor je jasan. Na strani si onih koji su na srpskoj strani a ne na strani onih koji nam cepaju drzavu, proteruju narod, otimaju zemlju.
Dinko Gruhonjić i slični sada kukaju na "srbizaciju" Vojvodine. Jer se SNS sve te autonomaše i njihove ideje ubacio u nebitnost.
Srba u Vojvodini nikad više.

Evo postavio sam još jednu temu.
https://forum.krstarica.com/threads...u-postaviti-nuklearne-rakete-u-srbiji.998057/
 
Ja jesam bio rusofil nekada davno, ali su me neki forumaši ubedili da postanem prozapadnjak.

Međutim, još uvek ne bidim kolaps Zapada niti promenu geopolitičkog okruženja Srbije itd.

Istok je još uvek vro daleko na svaki način.
Videćemo. Za sada ostajem prozapadnjak sa dobrim razlogom i argumentima.
Ne verujem da ću lako promeniti svoj stav. Ja ipak nisam suncokret.
Ali evo zbog tebe ću postaviti jednu lepu temu i u tvoju čast na neki način.:lol:
Svaka čast na jakom karakteru kad su te neki forumaši sa Krste uspjeli ubjediti da promjeniš politički stav za 180% ! I Bože sačuvaj, da neko pomisli da se okrećeš ko suncokret, a ipak možda probaš da ga promjeniš opet za 360%, ko ona Berbokova !:lol:
 
Dinko Gruhonjić i slični sada kukaju na "srbizaciju" Vojvodine. Jer se SNS sve te autonomaše i njihove ideje ubacio u nebitnost.
Srba u Vojvodini nikad više.

Evo postavio sam još jednu temu.
https://forum.krstarica.com/threads...u-postaviti-nuklearne-rakete-u-srbiji.998057/
Нема никакве "србизације" АПВ.На попису 1991 године је било 57% Срба, а 2022 године 68%.Разлику од 11% чине углавном Југословени(8%) и Црногорци(2%) из 1991 године и пар процената досељених Срба.Национална структура је врло слична оној од пре 30 и кусур година, нема никаквог масовног досељавања Срба, нити се етничка слика нешто драстично мења.Број Срба у АПВ је практично исти као 1991 године, а Мађари су са 340 хиљада спали на 180 хиљада, а остали су углавном на истом као и 1991 године.
 
Svaka čast na jakom karakteru kad su te neki forumaši sa Krste uspjeli ubjediti da promjeniš politički stav za 180% ! I Bože sačuvaj, da neko pomisli da se okrećeš ko suncokret, a ipak možda probaš da ga promjeniš opet za 360%, ko ona Berbokova !:lol:
U pravu si na neki način. Ali opet i dalje mislim da su u pravu.
Ne menjam ja stavove lako. Kad ih promenim to je sa razlogom.
 
Нема никакве "србизације" АПВ.На попису 1991 године је било 57% Срба, а 2022 године 68%.Разлику од 11% чине углавном Југословени(8%) и Црногорци(2%) из 1991 године и пар процената досељених Срба.Национална структура је врло слична оној од пре 30 и кусур година, нема никаквог масовног досељавања Срба, нити се етничка слика нешто драстично мења.Број Срба у АПВ је практично исти као 1991 године, а Мађари су са 340 хиљада спали на 180 хиљада, а остали су углавном на истом као и 1991 године.
Slažem se da nema "srbizacije" APV i da je to glupost.
 
Svaka čast na jakom karakteru kad su te neki forumaši sa Krste uspjeli ubjediti da promjeniš politički stav za 180% ! I Bože sačuvaj, da neko pomisli da se okrećeš ko suncokret, a ipak možda probaš da ga promjeniš opet za 360%, ko ona Berbokova !:lol:
Схватио је да нас западњаци убијају, протерују и расељавају ради нашег добра, а не због Слобе и Мире.
 
Схватио је да нас западњаци убијају, протерују и расељавају ради нашег добра, а не због Слобе и Мире.
Mene niko ne proteruje kad odem u fajn restoran u TC Galerija.
Sad gde se ti nalaziš ja ne znam.
 
Slažem se da nema "srbizacije" APV i da je to glupost.
Грухоњић и екипа плаше мањине у АПВ наводном "србизацијом", досељавањем "четника из Српске" , "децом која ће довршити посао њихових очева", уносе смутњу и шире мржњу у вишенационалној средини
 
Грухоњић и екипа плаше мањине у АПВ наводном "србизацијом", досељавањем "четника из Српске" , "децом која ће довршити посао њихових очева", уносе смутњу и шире мржњу у вишенационалној средини
Onda upravo oni sprovode "srbizaciju" APV.:roll:
 
Mene niko ne proteruje kad odem u fajn restoran u TC Galerija.
Sad gde se ti nalaziš ja ne znam.
Čovjek je mislio na ove protjerane Srbe iz Krajine, sa Kosova, a upravo je na djelu rastakanje Republike Srpske , ali nema veze bitno je da ti još uvjek možeš u fajl restoran TC Galerija ! I ne sekiraj se, ako pustimo da nam raznorazni Sabahudini zagađuju okolinu , doći će i tvoje selo na red !
 
Čovjek je mislio na ove protjerane Srbe iz Krajine, sa Kosova, a upravo je na djelu rastakanje Republike Srpske , ali nema veze bitno je da ti još uvjek možeš u fajl restoran TC Galerija ! I ne sekiraj se, ako pustimo da nam raznorazni Sabahudini zagađuju okolinu , doći će i tvoje selo na red !
25 godina nema ratova. Nije nešto što treba zanemariti. Srpska je realnost.
NATO i konkretno Vezli Klark i Bil Klinton su zaustavili Hrvatsku vojsku pred Banjalukom nakon pada Knina 1995.godine.
Moje mišljenje je da se sa Zapadom može i treba naći zajednički jezik.
Nisam toliko paničar i doom prophet - glasnik i propovednik propasti ko vi u ovom slučaju.
 
25 godina nema ratova. Nije nešto što treba zanemariti. Srpska je realnost.
NATO i konkretno Vezli Klark i Bil Klinton su zaustavili Hrvatsku vojsku pred Banjalukom nakon pada Knina 1995.godine.
Moje mišljenje je da se sa Zapadom može i treba naći zajednički jezik.
Nisam toliko paničar i doom prophet - glasnik i propovednik propasti ko vi u ovom slučaju.
Нема ратова, нема Слобе и Мире, већ 24 године кротко извршавамо налоге западњака, предали смо им виталне привредне ресурсе за неки ситниш, дајемо паре њиховим инвеститорима, трпимо западњачке портпароле попут Грухоњића итд.

Ето то ти је "заједнички језик" са западом.
 
Нема ратова, нема Слобе и Мире, већ 24 године кротко извршавамо налоге западњака, предали смо им виталне привредне ресурсе за неки ситниш, дајемо паре њиховим инвеститорима, трпимо западњачке портпароле попут Грухоњића итд.

Ето то ти је "заједнички језик" са западом.
Ekonomija nikad jača. Nesposobna socijalistička privreda završila u starom gvožđu jerbo ništa nije ni vredela i za to me nije briga.
Dugoročno Srpčići će živeti bolje nego ikada u istoriji sa ovim kapitalizmom ako već sada nije tako.
 
25 godina nema ratova. Nije nešto što treba zanemariti. Srpska je realnost.
NATO i konkretno Vezli Klark i Bil Klinton su zaustavili Hrvatsku vojsku pred Banjalukom nakon pada Knina 1995.godine.
Moje mišljenje je da se sa Zapadom može i treba naći zajednički jezik.
Nisam toliko paničar i doom prophet - glasnik i propovednik propasti ko vi u ovom slučaju.
Veseli Klark je zaustavio hrvatsku vojsku (piše se malim) zato što im je Milošević tada zaprijeto da ulazi u rat, ako se ne zaustave na već iscrtanim granicama koje su predhodno dogovorene ! A za ovih 25 godina takvog zapadnog mira skoro isto smo propali duhovno, materijalno, a i teritorijalno, kao da smo ratovali ,zahvaljujući ovim našim gaulajterima koji srpske državne interese brane tako što primaju instrukcije u američkoj ambasadi !
 
Veseli Klark je zaustavio hrvatsku vojsku (piše se malim) zato što im je Milošević tada zaprijeto da ulazi u rat, ako se ne zaustave na već iscrtanim granicama koje su predhodno dogovorene !
Opasan Slobo! Kad podvikne NATO generali stoje mirno, je li?!
Jok, realnost je potpuno drugačija.

A za ovih 25 godina takvog zapadnog mira skoro isto smo propali duhovno, materijalno, a i teritorijalno, kao da smo ratovali ,zahvaljujući ovim našim gaulajterima koji srpske državne interese brane tako što primaju instrukcije u američkoj ambasadi !

Propali smo duhovno i materijalno.:roll::lol:
Setih se onog vica:

"Šta radi samoupravljač kad izgubi posao u Jugodrvu?!
-Priželjkuje WW3 i propast sveta.
-Ups to nije vic već opis nekih ljudi na ovom forumu."

Propali duhovno, materijalno?!
Ejj, pa da li si ti svestan koliko bolje živimo sada i šta sve imamo nego 90-tih kad smo trčali za hleb?!
Ono vreme je bilo užas! A moglo je i gore...
 
"Šta radi samoupravljač kad izgubi posao u Jugodrvu?!
-Priželjkuje WW3 i propast sveta.
-Ups to nije vic već opis nekih ljudi na ovom forumu."

Propali duhovno, materijalno?!
Ejj, pa da li si ti svestan koliko bolje živimo sada i šta sve imamo nego 90-tih kad smo trčali za hleb?!
Ono vreme je bilo užas! A moglo je i gore...
А шта ради другосрбијанац када престану донације из иностранства?
 
Ма јок, прикачи се на буџет Србије и прижељкује пропаст те државе.
Jedno se mora priznati. Svi ti Dinko Gruhonjići su postali potpuno nebitni od kako je SNS na vlasti...
Oni mrze SNS najviše zbog toga. Jeste da nisam za SNS, ali nešto im se mora priznati.
 
Sve režimske televizije i mediji , znači bukvalno 90 % pokrivenosti u Srbiji , su na jednoj strani tj. na nameštenoj izjavi od pre godinu dana. Niti znam ko je taj profesor niti me zanima ali kad su informeri , kuriri, pinkovi i svi sns botovi protiv njega , moram da budem na suprotnoj stani .
Pazi ovako:
Kad rvatski, muslimanski i šiptarski mediji, plus N1 i Nova SS horski pljuju po Srbiji, Srbima i Vučiću,
a njihovo stado ponavlja te izmišljotine i bljuvotine, ja moram da budem na suprotnoj strani.
Tako da... samo se vi držite Kurtija i Đilasa, ja sam na pravoj, tj. vama suprotnoj strani. :mazi:
 
Jedno se mora priznati. Svi ti Dinko Gruhonjići su postali potpuno nebitni od kako je SNS na vlasti...
Oni mrze SNS najviše zbog toga. Jeste da nisam za SNS, ali nešto im se mora priznati.
Kako su nebitni kad o njima pišu i izveštavaju svi mediji? Ima ih i na strani vlasti i opozicije. Čeda i Čanak su i dalje sveprisutni na televiziji. Dinko i Ana su sve prisutniji u pisanim medijima.
 
Имали сте оног изразито проусташког министра културе са муслиманским именом пре неколико година.
Prezime (Hasanbegović), a ne ime (Zlatko).
 
Kako su nebitni kad o njima pišu i izveštavaju svi mediji? Ima ih i na strani vlasti i opozicije. Čeda i Čanak su i dalje sveprisutni na televiziji. Dinko i Ana su sve prisutniji u pisanim medijima.
Aktiviraju se ovako pred neke kritične izbore. Zadnjih 10 godina ja nisam mnogo toga slušao o njima. Čak su sami bili vrlo ozlojađeni što su upali u nebitnost.
 

Back
Top