PROFESIONALNA ORJENTACIJA I NATAL

Pa meni se cini da tebi i odgovara posao koji zahteva upotrebu misica:)
Tvoj vl.asc-ta je u 6.polju i devici,a dispozitor je ME0SA u vagi,pa opet zahteva neku vrstu napora,ME pretstavlja ruke a SA napor,u vagi to je neki oblik lepote i umetnosti,SA je takodje vl.10.polja,pa eto,spojis lepo i korisno.
Napredovaces u onome sto volis,to je svakako,samo da ti kazem iz licnog iskustva,masaza nije ni malo laka,ako je obavljas profesionalno i korektno.
Merkur su ruke.hm nisam znala..mislila sam pre govor..um. Lepo si mi to povezala:klap:, posto kad vec nisam mogla da se profesionalno bavim plesom ..a rekla bih lepo i korisno ..A zanima me sve vezano za ljudsko telo, tj.kako otkloniti probleme, a masaza je jedna od najstarijih tehnika..u upotrebi, kako kod zdravih tako i bolesnih..vidim tu sebe. Znam da nije laka. Drugarica je zavrsila u Djuro Salaju, sticajem okolnosti otisla na Maltu da radi..mada ona je za razliku od mene korpulentna, jaka..ja sam "sajla"..ali opet to me zanima na dubljem nivou..i znam da ima mnogo da se uci. Bojim se samo da necu dobiti osecaj u rukama kakav mislim da treba da imam. Jer se time bavis?To sam ja sa misicima, ali ima par godina iza..sad imam 28.i malo me je poremetilo preseljenje imala sam tezi pad kilaze, i to nije to..sad! Ali sta znam, valjda ce onaj famuozni Pluton da proradi..ja se kao predstavljam Fenix..do skoro nisam ni znala za tu pricu vezanu za Pluton, medjutim svake godine sam sve starija..a ne mladja. Sve uzima danka..nego Hvala jos jednom!!:kiss: a i uvek sam mislila bicu slobodna umetnica. Pisi ako se bavis time..
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    4,9 KB · Pregleda: 19
Poslednja izmena:
moze se reci nauci se tu dosta i stalno se vezba jako malo teorije ima...
mislim da moras biti humanista da volis da usrecujes ljude kako bi te to sto masiras istinski ispunjavalo
Whow, moram ti priznati da po prvi put nakon dugog perioda nesto sto zelim jako da zapocnem nisam naisla ne koment.koji bi me obeshrabrio..bio poz.ili neg.hrabri me!! Pa da, mene inace privlaci to da pomognem ljudima, na neki nacin da brinem..o zdravlju..kroz svasta!!! Ne samo sa jedne tacke gledista..bila sam na njiohovom sajtu, prijavila se medjutim, ne pise da li ce u skorije vreme imati pocetne grupe..nadam se da necu morati da cekam Septembar!!!
 
purple, neki kreativan rad?
pa posle da obrazujes ljude, napises knjigu... U svakom slucaju - pali u inostranstvo, bice ti bolje tamo
1000 puta :)
bavi se i astrologijom :)


a ova cime da se bavi? ako je neko ljubazan da odgovori... hvala!
http://img13.imageshack.us/img13/2219/anonimus.gif

Bas i mislim na nesto kreativno,samo ne znam tacno sta....:think:
A ovo za knjigu,ili poeziju mi svi vide ,ali ja veze nemam s tim :confused:
Cak i sastav jedva napisem :D
 
Dobro bi bilo da navedes ONO sto te interesuje...

pa da se iz toga odredjuje STA bi najbolje bilo...hm?

Ovde, cak i ja sto ne znam, mogu da ti naredjam nekoliko mogucnosti...

a ti da odgovoras "TO NIJE TO"...:D

Moze super..

pa oduvek sam zeleo da se bavim nekom umetnoscu tj muzikom...posao sam tim putem ali sam ipak zastao...i evo sad treba da upisem fax..promenio sam 20 fakulteta dok nisam nasao pravi hteo sam prvo politicke nauke ali sad cu definitivno gradjevinu da upise
kao sto vidis kod mene se mesa umetnost i prirodne nauke..to mi je i rekao psiholog ali ipak nisam siguran Sta mislis? :sad2: :sad2: :sad2:
 
Ja cu biti tu samo malo kasnije, videla sam ovu kartu i mislim da osoba mora da radi vise od jednog posla, jedan koji je na neki nacin javan i onaj koji osoba mora da voli.. Ovde profit stoji u kasnijim godinama ali treba prvo da iscackamo kojim zanimanjem se osoba bavi, njen stepen strucnosti i poslovi koje moze da radi a da joj daju prihod. Nemam podatak koliko ova osoba ima godina...meni je bitno da znam odakle da krenem dalje
Da li MOLIM VAS mozete da mi pomognete???Gde i kako da nadjem nekog PROVERENOG ko stvarno zna da cita natalnu kartu? Volela bi da neko meni procita.... Molim Vas pomozie mi ako znate nekog!?
 
Mene zanima hocete li mi potvrditi ono sto sam ja izabrala za sebe kao profesiju buducu?

Evo natalne.


Ja cu malo opisati, a vi me pokusajte dopuniti...i nadam se da cete potvrditi moj izbor studija.

Jer je 9. kuca u ribama, znaci raznolik studij, moze biti slozeniji studij, a svakako kreativan...
Uran u 6. kuci u strijelcu, donosi nesto moderno, istrazivanja, inovacije na poslu...
Mjecec u strijelcu, donosi promjene radnog mjesta ili pak poslovna putovanja...
Saturn u jarcu, donosi pojacane napore, tako i u studiju tako i u poslu...
Neptun u jarcu, zategnute odnose sa kolegama, slozenije poslove...
Kulminantni mars u ovnu 1° uz MC, trebala bih biti poduzetna... lijepa pozicija, a ovi kvadrati opet oznacavaju pojacane napore.

imam dosta i naznaka za rad u inostranstvu, i za bolju mogucnost napretka...

nadam se da sam dobro sve povezala. :) :D

Da li bi neko bio ljubazan da me dopuni? :hvala:
 

Back
Top