PROFESIONALNA ORJENTACIJA I NATAL

Trenutno sam bez posla, pa me interesuje šta me čeka na tom polju. Astrolozi, pliiiiiiz...
 

Prilozi

  • NATALNA K..jpg
    NATALNA K..jpg
    66,5 KB · Pregleda: 7
I šesta se gleda. Pravo da ti kažem, ne znam koju pre da gledam kada je u pitanju profesionalna orijentacija.
Ako pogledam njegovu (@rak-škorpija) šestu, tu je opet vladar Ve u Lavu u 9.kući, kući inostranstva.Meni ovo miriše na turizam.
 
I šesta se gleda. Pravo da ti kažem, ne znam koju pre da gledam kada je u pitanju profesionalna orijentacija.
Ako pogledam njegovu (@rak-škorpija) šestu, tu je opet vladar Ve u Lavu u 9.kući, kući inostranstva.Meni ovo miriše na turizam.

Ma da ali bas me je zanimalo sta ima "pravo prvenstva". 10. ili 6. Pretpostavljam da se gleda 6. za posao, kada cemo se zaposliti, a 10. kako cemo napredovati. Ali nisam sigurna.
A sto se tice @rak-skorpija natala, definitivno turizam i inostranstvo gde mislim da ce upoznati i osobu za brak.
 
Ma da ali bas me je zanimalo sta ima "pravo prvenstva". 10. ili 6. Pretpostavljam da se gleda 6. za posao, kada cemo se zaposliti, a 10. kako cemo napredovati. Ali nisam sigurna.
A sto se tice @rak-skorpija natala, definitivno turizam i inostranstvo gde mislim da ce upoznati i osobu za brak.


Posao je uvek 10.polje,6.polje ce opisati atmosferu na poslu,nase kolege,podredjene,itd.
Primarno se posmatra uvek vl.asc-ta ,tamo gde je on to je ono cemu tezimo.
 
e pa kad si vec pojela "4 godine" pojedi ih do kraja :)
ja dao 2 hotelijerstva i ne ide mi se dalje....sta bude bice
samo nek je mora sunca peska i vode :)

Nisam pojela 4, već 3 godine... Ne bih se time bavila.
A ti bi imao sreće na tom polju, držim ti palčeve.
I savetujem ti da nastaviš sa školovanjem, lepa planeta u 9. polju bi ti donela sreću sa studijama.

Naravno, ne zavisi sve od karte, već je sve u rukama čoveka. A ti imaš predispozicije za visoko obrazovanje po natalu.
 
Poslednja izmena:
Moj najveci problem jeste poceo kod opredeljenja za skolu, a za koju sam ja mislila da treba da ucim ono sto volim i da se time bavim. Na taj put su stali roditelji..a ocekivanja bez obzira na zavrsenu srednju ekonomsku nisam ispunila. A to je bilo gotovo pre 15god., a ja jos ne uspevam da nadjem svoje opredeljenje, imam naravno u glavi sta je to..ali s obzirom na pogresan izbor onda, tesko je sad se snaci sa finansijske strane da popravim, a imam jaku zelju i motiv.. Ali nemam nikog da me podrzi, odnosno kada bih rekla ,verovatno bih naisla na nepodrzavanje zbog razlicitosti i naravno misljeneja da je to neprofitabilno. Pa molim da mi pogledate u natal.. Ja sam sebi dugo ugrozavala sdravlje baveci se onim sto moram, pa mi logicno ni druge stvari ne idu..nezadovoljan covek i neispunjen nikoga ne privlaci. Ono sto sam mislila je da cu se na neki nacin baviti sportom, kroz decu, i bilo sta gde su glava i ruke spojene, gde ujedno praznim energiju koja mi ujedno vraca u pozitivnom smislu. A ekonomija, papiri, 4 zida..uostalom nikada nisam ni pocela da se bavim time, jer sam naravno bez ikakvog znanja iz skole..Moliom Vas da mi pomognete, jer ja vise ne znam da li da pocinjem..pitanje je da li bih se mogla profesionalno, za stalno baviti masazom..?Evo moje karte.. :bye::kiss:
soula.gif
 

Prilozi

  • soul-a.jpg
    soul-a.jpg
    66,3 KB · Pregleda: 1
Pa meni se cini da tebi i odgovara posao koji zahteva upotrebu misica:)
Tvoj vl.asc-ta je u 6.polju i devici,a dispozitor je ME0SA u vagi,pa opet zahteva neku vrstu napora,ME pretstavlja ruke a SA napor,u vagi to je neki oblik lepote i umetnosti,SA je takodje vl.10.polja,pa eto,spojis lepo i korisno.
Napredovaces u onome sto volis,to je svakako,samo da ti kazem iz licnog iskustva,masaza nije ni malo laka,ako je obavljas profesionalno i korektno.
 

Back
Top