problemi sa potencijom

gost 38619

Početnik
Poruka
30
On ima 44 godine.
1.Erekcija je super,odlazi u drugu sobu po prezervativ,vraca se sa spustenim.Neprijatno mu je,meni nije,stavljam batinu u usta,umem da je opet dignem,ali on je zabrinut...
2.U liftu smo,napaljeni,cucnula sam,lizala ga nekoliko sekundi pa ustala,zadigla suknju,nemam gacice,samo haltere,okrenula mu golu guzu,sperma curi na pod,vec je svrsio...Kaze nikad mu se to nije desilo...
3.Posle uzbudljivih 15-ak min. ludovanja,snimao je kamerom kako uzivam dok me zadovoljava prstima,otkopcavam mu pantalone,batina je skroz meka,nije mi vazno,stavljam je u usta...On je opet zabrinut
Treba mi savet,ali od muskaraca.
 
Vidi, evo da ti ja kao iskusan dr.kadjija kazem....

Erekcija je kao i bilo sta drugo! Ako muskarac trenira, moci ce da ima jacu, duzu POUZDANJU erekciju!!!


Ja sam dr... od malena i to bas puno, i danas to radim. Bar jednom dvnevno! A cesti i dva tri punta...

Ali zato .. Kad je do sexa ni 5-6 puta mi nije problem. Ako ima takvu pratnerku ako sto si se opsila, znaci to zezanje u piftu, halteri.... Ogranicenje mi je SAMO vreme, tj. koliko ga imam. Nema granice koliko puta mogu da...

A sto je nabolje, najcesce mogu da nastavim posle samo minut dva pauze, jer posle orgazma je glav... jako osetljiv to bar znamo, i treba mi malo da se odmorim. A cesto se desi da se za vreme odmora ni ne spusti....

Znaci vezba, vezba, vezba!!!!

A sad, ako on ima 40 godina... jbg, tu je kasno za vezbu....

Onda je stvarno syeban covek...
 
Pa ako se vec nije digla batina kako ti kazes, (svidja mi se tvoj recnik!!!) onda sam skenjan totalno....

Ako ti nesto znaci, najlakse mi ako hocu brzo brzo da povratim erekciju, je MOJA ruka, ili da njoj li.ze, ili neko ljubljenje......


Desilo mi se par puta sa devojkom da sma "otkazao" ali bili smo u velikim problemima, pred raskidom, i ja sam to znao, jer sam ja bio taj koji je trebalo da raskine, i to me je toliko opterecivalo da sam par puta omanuo.... I kad vidim da se spusta ja se tako skenjam da nikakav trud tu ne pomaze..... Ali to je bio bas esktremi stres... Bili smo zajedno 3 g a dosao je kraj, a bila mi je prva ljubav..Ma da ti ne pricam.

Hocu da kazem da je taj sok da nesto dole nije u redu, mnogo veci problem od samog spustanja.... A ko se ponovi, npr, sa istom devojkom, sveki sledeci put je malo nezgodniji.....


Ne znam u kakvoj si ti situaciji sa ti likom....

Ako hoces pisi mi na pp ne mraju da svi citaju...
 
dunjica:
On ima 44 godine.
1.Erekcija je super,odlazi u drugu sobu po prezervativ,vraca se sa spustenim.Neprijatno mu je,meni nije,stavljam batinu u usta,umem da je opet dignem,ali on je zabrinut...
2.U liftu smo,napaljeni,cucnula sam,lizala ga nekoliko sekundi pa ustala,zadigla suknju,nemam gacice,samo haltere,okrenula mu golu guzu,sperma curi na pod,vec je svrsio...Kaze nikad mu se to nije desilo...
3.Posle uzbudljivih 15-ak min. ludovanja,snimao je kamerom kako uzivam dok me zadovoljava prstima,otkopcavam mu pantalone,batina je skroz meka,nije mi vazno,stavljam je u usta...On je opet zabrinut
Treba mi savet,ali od muskaraca.


Chovek ima psiho problem..Verovatno si ti neshto shto je on jako zeleo to dobio pa od sretje ne moze da veruje...U toj sretji patka uvek zakazuje..Morash ga uvek iznenaditi dok mu psiha to ne dozvoli..Sigurnost da te netje izgubiti...Nije zabrinut
nego nezna kako da pokaze na drugi nachin svoju slabost ili nemotj shto kad treba
nemoze...Moze samo biti gore..

SAVET: Nemoj primetjivati takve stvari i nedozvoli mu da pricha o tome...Masiraj ga kao
da tje biti sexa a ustvari ga ispali da se nalozi...
 
Kiss_me:
Aleksei pa ti si sredio pola zena u Srbiji, a pola ceka na red, daj malo sinnketu da vezba ;)


Netacno, ja sam srdio jako malo zena, jer nisam hteo svakog gabora da olim zbog recke!

Ali tacno je da mi 5-6 puta ne predtavlja problem ni najmanji, ako zena UME.

Znas kako se kaze ona UME a ja MOGU!

Pri tih 5 puta i ona svrsi 5+ puta.

Ja se ne hvalim brojem nego ovim. ;)
 
Sa 44 godne je valjdsa josh prerano za pravu impotenciju, verovatno stvar psihe. Zashto drzite kondome u drugoj sobi, preporuchio bih npr samoposlugu, i to onu na suprotnom kraju grada? A sa vratolomijama u liftu malkice sachekati, dok mashina proradi. Vredelo bi i poprichati, malo ga ohrabriti, i pushtati ga da se nalozi, ne trpati sve uvek u usta ;)
 
dunjica:
On ima 44 godine.
1.Erekcija je super,odlazi u drugu sobu po prezervativ,vraca se sa spustenim.Neprijatno mu je,meni nije,stavljam batinu u usta,umem da je opet dignem,ali on je zabrinut...
2.U liftu smo,napaljeni,cucnula sam,lizala ga nekoliko sekundi pa ustala,zadigla suknju,nemam gacice,samo haltere,okrenula mu golu guzu,sperma curi na pod,vec je svrsio...Kaze nikad mu se to nije desilo...
3.Posle uzbudljivih 15-ak min. ludovanja,snimao je kamerom kako uzivam dok me zadovoljava prstima,otkopcavam mu pantalone,batina je skroz meka,nije mi vazno,stavljam je u usta...On je opet zabrinut
Treba mi savet,ali od muskaraca.
Pa prvi logican zakljucak koji se namece je nadji mladjeg tipa...
Drugi logican zakljucak je da ti ne volis one koji svrse za 3 sekunde... daklem ipak ti treba i neki malo iskusniji...

Sto se tice kondoma... ja ih drzim na dohvat ruke... a ako i ustanem da ih dohvatim i dok ih zubima kidam i mirno pregledam koju stranu da stavim... volim da mi ona za to vreme barem drka... a ni tvrd u njenim ustima joj nece skoditi... :wink:

Da li mekani u u sta? Pa stvarno su jako retke takve situacije... obicno je i dodir sasvim dovoljan... mada marim ja moze i mekani ako se ona lozi na to da oseti kako joj u ustima raste... Al to bi onda verovatno bilo na brzinu bez predigre... a ja ipak volim malo i da pomazim, stisnem, poljubim, zagrlim... pa je onda to vec neka neuobicajena igrica za mene... a tek i halteri su mi spanska sela... vec sam se postideo na nekoj temi sto ih jos nikad u zivotu nisam video na nekoj devojci...
Mozda su to godine kad tipovi prelaze na vijagru :lol: Ili godine kad devojke prelaze na veci nivo razumevanja i tolerancije... :roll:
 
Da pojasnim:
1.Imam 29 g.,on 44g.,u vezi smo 2 godine.Sve vreme do sada,on je MOGAO,ja sam UMELA.Veza je prejaka rec,spojila nas je cista fiz. privlacnost,nalazili bismo se samo radi sexa...On ima takvu porodicnu situaciju da nije za "vezivanje",ja sam to prihvatila,volim ga i razumem,jednog dana cu pozeleti dom i porodicu,decu,a on to ne moze da mi pruzi,oboje smo svesni toga...
2.Obicno drzi kondome blizu,ali smo se tada neplanirano sreli,bili smo u dnevnoj sobi,otisao je do spavace gde ih drzi
3.Da ne stavljam u usta?!Pa treba li da se okrenem i odem,ili se ucutim..?Samo radim ono sto on voli,ne insistiram ja na nastavku odnosa,nego on
 
Draga Dunjice ,nikad problem nije dole vec u glavi
Mozda je preopterecen na poslu,u porodici a vrlo verovatno ima problem sa samim sobom jer nije jos prelomio sta tacno hoce.
Po mom misljenju on bi hteo sa tobom dublju vezu (vise ne samo sex)a sa druge strane nije siguran da je to najispravnija odluka zbog ranijih iskustava
mislim da svakako bi trebalo da razgovarate jer ti jedino i samo on moze reci pravi razlog

p.s. jedno vrlo bitno pitanje da li ste uvek imali takav sex(mislim na lift i sl.)?
 
dunjica:
Da pojasnim:
1.Imam 29 g.,on 44g.,u vezi smo 2 godine.Sve vreme do sada,on je MOGAO,ja sam UMELA.Veza je prejaka rec,spojila nas je cista fiz. privlacnost,nalazili bismo se samo radi sexa...On ima takvu porodicnu situaciju da nije za "vezivanje",ja sam to prihvatila,volim ga i razumem,jednog dana cu pozeleti dom i porodicu,decu,a on to ne moze da mi pruzi,oboje smo svesni toga...
2.Obicno drzi kondome blizu,ali smo se tada neplanirano sreli,bili smo u dnevnoj sobi,otisao je do spavace gde ih drzi
3.Da ne stavljam u usta?!Pa treba li da se okrenem i odem,ili se ucutim..?Samo radim ono sto on voli,ne insistiram ja na nastavku odnosa,nego on


Nadji si nekog svojih godina. Normalno da mu ne mozes dici kitu kad losije pusis od njegove vrsnjakinje, jer imas manje treninga.
 
dunjica:
On ima 44 godine.
1.Erekcija je super,odlazi u drugu sobu po prezervativ,vraca se sa spustenim.Neprijatno mu je,meni nije,stavljam batinu u usta,umem da je opet dignem,ali on je zabrinut...
2.U liftu smo,napaljeni,cucnula sam,lizala ga nekoliko sekundi pa ustala,zadigla suknju,nemam gacice,samo haltere,okrenula mu golu guzu,sperma curi na pod,vec je svrsio...Kaze nikad mu se to nije desilo...
3.Posle uzbudljivih 15-ak min. ludovanja,snimao je kamerom kako uzivam dok me zadovoljava prstima,otkopcavam mu pantalone,batina je skroz meka,nije mi vazno,stavljam je u usta...On je opet zabrinut
Treba mi savet,ali od muskaraca.
Dunjice, el ti to nas, onako MASOVNO zahebavaš ?!? :shock:
 

Back
Top