Problemi prilikom instalacija ili igranja (fps, error i sl)

dakle, uradila sam sve što treba, faliio mi je xlive.dll , i to sam instalirala ... i opet mi se ovo pojavljuje... a pre toga se pojavljivalo da fali taj glupi xlive.dll, sada ovo ne štima.. nijedna igra mi do sad nije radila upravo zbog ovih gluposti, aj pomagajte ljudi..
http://img199.imageshack.us/img199/152/problem.bmp stvarno više ne znam šta da radim...:sad2:

Verovatno nemas instaliran Games For Windows Live.... U tom slucaju skidanje samo fajla xlive.dll nece pomoci...

http://www.freewarefiles.com/Microsoft-Games-For-Windows-LIVE_program_35222.html

Skini ovo, instaliraj i problem solved.
 
Имам проблем са Скајримом... Док играм појављује ми се нека светлост у виду црта и то је свуда по екрану, иако се види слика једва да могу да играм.
То ми се не дешава када сам у некој кући, згради и сл. већ само напољу. Пробао сам неке печеве а скидам још неке, тако да ћу још видети.
Ако имате неке идеје - реците.
 
Cao drugari.
Juce sam potrosila 10 sati u pokusaju da aktiviram Farenheit (iz 2006 /2007) i nisam uspijela naravno , neki problem prvo sa Windows 7 ono kompatibilnoscu, pa onda sa pechom,pa sa vindouz instalerom,pa neki problem 1226 (lupila sam broj :lol: ) enivejz, forget it :D
Obracam vam se zbog problema sa Dishonored...skinem,instaliram,krekujem , sve fino, udjem u igru , bude ono anril endzin,bethezda sve i kad dodje do loading screen-a tik sto se ucita, izbaci me i pojavi mi se " program dishonored has stopped working".

Pliz pomozite, poludjecu :D. Znam da je problem rjesiv sa interneta,ali nakon sinocnjeg iskustva sa starijom igrom Farenheit , odlucih se za izier vej.
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa Empire total war razor 1911 skinuo sam i kada sam instalirao, krekovao i pokusao pokrenuti dosao je error steam.api.dll ja sam skinuo taj dll i ubacio i onda je dosao neki drugi error u vezi steam.api neznam sta da radim ako moze pomoc.
Uradio sam sve po upustvima odakle sam je i skinuo ali dolazi taj error jos dvojici, trojici je isti error bio posto sam vidio na stranici da traze pomoc ali niko nezna kako rijesiti.
 
pozdrav,imam veliki problem ,instaliram igru, sve korake uradim, ali kada udjem u igru izbaci mi neku gresku e ovako :
bez%20naslova.JPG
dali znate u cemu je problem ...pozdrav...
 
Poseti ovaj sajt http://www.systemrequirementslab.com/ i proveri da li tvoj PC moze da pokrene tu igru

Potreban je Shader 4.0 ili 5.0 za grafiku

Arma 3 system Minimum requirements:

OS – Windows 7 / Vista
CPU – Intel Core i5 or AMD Athlon Phenom X4 or faster
GPU – Nvidia Geforce GTX 260 or ATI Radeon HD 5770, shader Model 3 and 896 MB VRAM, or faster
RAM – 2 GB
HDD – 15 GB free space
DVD – Dual Layer compatible
DirectX® – 10
 
Moze,resio sam skinuo sam drugi crack i sa njime radi,mada mi je cudno da nije izbacivalo da treba da se crackuje(obicno kada ne valja crack izbaci nesto a sada nije nista izbacivalo)?

Sumnjao sam na Crack ;)

Za svaku igricu koja je sa Piratskih sajtova Crak treba, ako je igrica u ISO formatu ili sa EXE fajlom za instalaciju :)

Za RIP igrice ne treba Crack samo je raspakujes i igras :D
 

Back
Top