Quantcast

Problemi prilikom instalacija ili igranja (fps, error i sl)

Manifold

Ističe se
Poruka
2.609
dakle, uradila sam sve što treba, faliio mi je xlive.dll , i to sam instalirala ... i opet mi se ovo pojavljuje... a pre toga se pojavljivalo da fali taj glupi xlive.dll, sada ovo ne štima.. nijedna igra mi do sad nije radila upravo zbog ovih gluposti, aj pomagajte ljudi..
http://img199.imageshack.us/img199/152/problem.bmp stvarno više ne znam šta da radim...:sad2:
Verovatno nemas instaliran Games For Windows Live.... U tom slucaju skidanje samo fajla xlive.dll nece pomoci...

http://www.freewarefiles.com/Microsoft-Games-For-Windows-LIVE_program_35222.html

Skini ovo, instaliraj i problem solved.

Садко

Elita
Poruka
15.584
Имам проблем са Скајримом... Док играм појављује ми се нека светлост у виду црта и то је свуда по екрану, иако се види слика једва да могу да играм.
То ми се не дешава када сам у некој кући, згради и сл. већ само напољу. Пробао сам неке печеве а скидам још неке, тако да ћу још видети.
Ако имате неке идеје - реците.

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Cao drugari.
Juce sam potrosila 10 sati u pokusaju da aktiviram Farenheit (iz 2006 /2007) i nisam uspijela naravno , neki problem prvo sa Windows 7 ono kompatibilnoscu, pa onda sa pechom,pa sa vindouz instalerom,pa neki problem 1226 (lupila sam broj :lol: ) enivejz, forget it :D
Obracam vam se zbog problema sa Dishonored...skinem,instaliram,krekujem , sve fino, udjem u igru , bude ono anril endzin,bethezda sve i kad dodje do loading screen-a tik sto se ucita, izbaci me i pojavi mi se " program dishonored has stopped working".

Pliz pomozite, poludjecu :D. Znam da je problem rjesiv sa interneta,ali nakon sinocnjeg iskustva sa starijom igrom Farenheit , odlucih se za izier vej.

Poslednja izmena:

skajner

Početnik
Poruka
7
Imam problem sa Empire total war razor 1911 skinuo sam i kada sam instalirao, krekovao i pokusao pokrenuti dosao je error steam.api.dll ja sam skinuo taj dll i ubacio i onda je dosao neki drugi error u vezi steam.api neznam sta da radim ako moze pomoc.
Uradio sam sve po upustvima odakle sam je i skinuo ali dolazi taj error jos dvojici, trojici je isti error bio posto sam vidio na stranici da traze pomoc ali niko nezna kako rijesiti.

Ultra_Big .I.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.764
Poseti ovaj sajt http://www.systemrequirementslab.com/ i proveri da li tvoj PC moze da pokrene tu igru

Potreban je Shader 4.0 ili 5.0 za grafiku

Arma 3 system Minimum requirements:

OS – Windows 7 / Vista
CPU – Intel Core i5 or AMD Athlon Phenom X4 or faster
GPU – Nvidia Geforce GTX 260 or ATI Radeon HD 5770, shader Model 3 and 896 MB VRAM, or faster
RAM – 2 GB
HDD – 15 GB free space
DVD – Dual Layer compatible
DirectX® – 10

Ultra_Big .I.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.764
Moze,resio sam skinuo sam drugi crack i sa njime radi,mada mi je cudno da nije izbacivalo da treba da se crackuje(obicno kada ne valja crack izbaci nesto a sada nije nista izbacivalo)?
Sumnjao sam na Crack ;)

Za svaku igricu koja je sa Piratskih sajtova Crak treba, ako je igrica u ISO formatu ili sa EXE fajlom za instalaciju :)

Za RIP igrice ne treba Crack samo je raspakujes i igras :D

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.